REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# Joanna

02.10.2012 10:44

Wreszcie ..........

# Arkuszowy

03.10.2012 14:36

No tak, będzie jeszcze większa masakra, jadąc do centrum aktualnie ma priorytet Arkuszowa ( ulica z prawej ) jak zbudują rondo to pierwszeństwo przypadnie Wólczyńskiej , cały ruch z Łomianek zablokuje wyjazd z Arkuszowej do centrum.

# Księżycowy

04.10.2012 00:39

od lat tędy jeżdżę i jest coraz gorzej,Pani Joanna pisze ,,nareszcie" ,ale co... nareszcie chyba,że jest blondynką to przepraszam... Każdy kto ma choć trochę wyobraźni widzi masakrę jak ,,arkuszowy" ,przecież jadąc Arkuszową i tak wpuszczają pojazdy z Wólczyńskiej mimo ,że stoją w kilometrowym korku,rondo niczego nie wyjaśni,tym bardziej,że potem brak pasa skrętu w Nocznickiego i to jest główna przyczyna a właściwie skutek korków.Włodarze miasta jak zwykle myślą od d... strony,a przecież wystarczy jest przecież miejsce zarezerwowane od ronda puścić drugi pas ruchu do Broniewskiego i wtedy rondo ma sens ,a w tej chwili ważniejszy jest skręt w Nocznickiego przy obecnym stanie bez większych inwestycji i TĘ SUGESTIĘ KIERUJE DO RADNYCH BIELAN z prośbą rozpatrzenia.

REKLAMA

# R17

04.10.2012 19:54

Ale puszczenie ulicy do Broniewskiego to mówimy już o kilkudziesięciu jak nie stu milionach. Więc to nie jest ot tak wydać. Kasprowicza czekało tyle lat a to tez był tylko kilometr i bodaj z dwadzieścia kilka milionów.
Rondo jak rozumiem jest wyjściem doraźnym a nie docelowym bo na inne nas nie stać. A czy zadziała to się nie wypowiem nie korzystam w szczycie więc nie wiem.

# Chris

04.10.2012 20:29

Boże, co za d.ebile rządzą w tym ZDM!!!!! Oczywiście radni na nic nie mają wpływu, ja raczej obstaję, ze mają to gdzieś. No przeciez na Radiowie mieszka mało ludzi wiec po co dbać o głosy. I tak większość aut to WZtki i Łomiany. Najgorsze jest to że autobusy też stoją.

# Księżycowy

08.10.2012 15:54

no dobrze wrócę jeszcze do ronda ,skoro s7 na pewno nas nie ominie a oczywiście inwestycja nie jest przecież dla mieszkańców tylko spowoduje utrudnienia , hałas i zanieczyszczenia - to też na pewno ,czyli druga nitka do Broniewskiego będzie konieczna ,tylko pytanie czy rondo uwzględni drugą nitkę ,której obecnie nie ma ?
Czyli innymi słowy rondo trzeba będzie przebudować i drugi raz za to płacić a to są pieniądze z budżetu gminy i nie ważne czy w opłatach uzurpuje ZDM czy nie.
Odrębną sprawą jest oczywiście powstanie węzła Janickiego ,bo tak naprawdę to tylko ten węzeł wymusza na nas takie inwestycje... Pozdrawiam

REKLAMA

# Monk

08.10.2012 19:26

Każdy może, prawda, krytykować, a mam wrażenie, że dopuszczanie do krytyki panie to nikomu... Mmmm... Tak, nie... Nie podoba się. Więc dlatego z punktu mając na uwadze, że ewentualna krytyka może być, tak musimy zrobić, żeby tej krytyki nie było. Tylko aplauz i zaakceptowanie. Tych naszych, prawda, punktów, które stworzymy.Mamy możliwość wyboru władz miasta.Ale ilu z was zrobiło to świadomie.Powinniśmy być społeczeństwem obywatelskim.A ilu z Was było na sesji rady miasta.A plan zagospodarowania przestrzennego znacie? A czemu taki jest, bo presji nie ma bo pisanie postów to trochę za mało.Miejmy świadomość,że urzędnicy są dla nas.Finał moi drodzy będzie taki,że nikt nas słuchał nie będzie,że"fachowcy"i tak zrobią co zechcą.Zdaje się,że i tak niedługo będziemy chodzić pieszo
bo nawet o ścieżkach rowerowych to możemy sobie tylko rozmyślać.Muszę iść po klucz od kłódki pozdrawiam

# monk

08.10.2012 20:07

Czasem mam wrażenie jak czytam Wasze posty, że kierujecie się mentalnością Kalego jak kali zabrać krowy to dobrze a le jak kto kalemu to źle.Ludzie drogi muszą powstawać i to bardzo szybko. jasne, że nie wszystkim się spodoba plan tychże dróg ale nie ma innego wyjścia
jeden będzie zadowolony z nowej drogi inny zapewne nie
ale tak to już jest

# monk

08.10.2012 20:19

J jeszcze jedno wszystkie te przebudowy i inwestycje są prowadzone na żywym organizmie jakim jest miasto wydaje się wam takie proste tu puścić jeden pas tam drugi a zdajecie sobie sprawę z podziemnej infrastruktury
czasem po prostu nie da się zrobić drogi tam gdzie jakby się wydawało można

REKLAMA

# Chris

08.10.2012 20:23

Ja napisałem kiedyś żeby ZDM zmienił oznakowanie na Arkuszowej w zakresie znaków ograniczenia tonażu. W jedną stronę jest do 10 ton, w przeciwną do 16 ton - brak logiki. Ulica po niedawnym remoncie się sypie, studzienki zapadają - a oni piszą generalnie - odwal się. I tak jest w wielu przypadkach. Jeśli mieszkańcy sie skrzykną i zaczną blokować Arkuszową wtedy może coś się ruszy w tych łepetynach.

# monk

08.10.2012 20:36

cha cha Chris nic nie rozumiesz
nie brak logiki przeciwnie pomyśl

# monk

08.10.2012 20:40

Chris nie blokować
słyszałeś o dziewczynie co na facebook zaprosiła gości na urodziny?
przyszło trzydzieści tysięcy
a zwołajcie się

REKLAMA

# Księżycowy

10.10.2012 01:32

Monk chyba za szybko poszedł po klucz do kłódki...
a Chris z kolei nie pamięta ,że Arkuszową jeździ paliwo dla prawie całej Warszawy i stąd te tonaże ...
Moim zdaniem problem jest bardzo złożony,uchylając decyzję środowiskową odnośnie s 7 sąd narobił zamieszania ,bo przecież nie można projektować dróg lokalnych nie wiedząc gdzie będzie węzeł czy Janickiego czy np.Rodziny Połanieckich a może Łomianki wywalczą s7 przy wale nad Wisłą ,bo takie plany czy też zakusy istnieją i tak dobrze ,że ktoś nie wymyślił trasy przez puszczę co by było morderstwem... dlatego uważam ,że poszerzenie Kasprowicza jest w obecnym stanie jak to mówi mój szef - strzałem w usta i tu mała dygresja przy okazji proszę zwrócić uwagę na zjazd z mostu Północnego na Wisłostradę przypomina mi się reklama z ręką ,była ręka czy nie było ręki? ,jaka ręka ,jaka ręka ?- nie ma? Czyli innymi słowy jedziemy sobie albo w Marymoncką albo w Kasprowicza - misie coś tu nie tak !!!
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy