REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rolety na okna dachowe

02.03.2017 01:51 #PannaAnia
Jakie rolety założyć w oknach dachowych?
02.03.2017 04:55 #Barnaba
Jeśli chodzi o rolety na oknach dachowych to ważne jest żeby szczelnie zasłaniały światło. Taki jest system rolet w kasecie
02.03.2017 05:01 #Barnaba.
Jeśli chodzi o rolety na oknach dachowych to ważne jest żeby szczelnie zasłaniały światło. Taki jest system rolet w kasecie
02.03.2017 05:11 #Barnaba..
02.03.2017 05:13 #Barnaba3
23.03.2017 14:30 #gośc
ja polecam takie jak założyłam u siebie na oknach i super się sprawdzają http://roletyenola.pl
23.03.2017 14:31 #gość
ja polecam takie jak założyłam u siebie na oknach i super się sprawdzają http://roletyenola.pl
23.03.2017 14:32 #gość
29.03.2017 13:15 daria.d
Wszystko zależy od tego, jakie masz okna dachowe. Jeśli masz np okna o podwyższonej osi obrotu jak TE to ciężko jest dopasować rolety. Ja kupiłam specjalne na zamówienie robione, takie zabudowane, które trzymają się ramy.
20.04.2017 23:29 #olinka
Mi się najbardziej podobają rolety jakie ma Roletex. Bardo eleganckie i przede wszystkim dobrej jakości. Uważam, że warto na to zwracać uwagę.
31.07.2017 13:52 #Wikos
Fako ma różnorodne markizy. Są praktyczniejsze niż rolety, bo nie tamują słońca, tylko zaciemniają pomieszczenie, a to duża różnica. Fajne są zwłaszcza te do okien pionowych
31.07.2017 18:58 #firek
Wikos, napisz coś więcej. Jak to nie tamują słońca, a zaciemniają pomieszczenie? Przecież rolety też można opuścić o połowę i będzie podobnie jak piszesz.
03.08.2017 10:07 #Wikos
No właśnie różnica jest taka, że jak materiałową roletę opuścisz do połowy to pół okna będzie ci się nagrzewać, pomieszczenie również. Efekt? Żaden. Markiza na okno pionowe po całości fajnie zaciemnia wnętrze, więc jest i chłodniej, ale też widno. Dzięki temu po prostu w domu czy mieszkaniu można wytrzymać.
04.08.2017 15:05 nefryt
Z pewnością znajdziesz informacje na ten ten temat klikając o tutaj: okna dachowe
07.08.2017 17:45 #sobi
Jestem zwolenniczką rolet. Mają nie tylko chronić przed słońcem, ale również fajnie wyglądać. Faktycznie Roletex ma ciekawą ofertę w tym zakresie. Dla mnie rewelka!
30.08.2017 17:22 #owca
Markizy chronią przed słońcem, gorącem, ładnie wyglądają i są jeszcze bezobsługowe (solarne - same się zamykają w razie konieczności).
30.08.2017 18:25 #jack4445
Super opcja świetnie !
---
www.jestmodnie.pl
31.08.2017 08:44 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
01.09.2017 11:47 #sara
Tutaj najtanszewewszechswiecie.pl możesz wybrać ponad 100 kolorów żaluzji z zerowym stopniem przepuszczalności światła. W biurze mamy od nich żaluzje. Wziąłem sobie też podobne, tylko w innej kolorystyce do domu, bo naprawdę się opłaca.
01.09.2017 12:03 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. .. ..
30.09.2017 23:16 #Kalina1
Roletex, Roletex i jeszcze raz Roletex. Im zaufałam i nie żałuję!
02.10.2017 09:37 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom....... ..
04.10.2017 10:44 #Misio
Ja bardzo polecam rolety warszawa Żoliborz http://www.ardeko.pl/, mają bardzo ładne i solidnie zrobione.
04.10.2017 10:49 #teerykropek
super misio, super

czy taką roletą da się klocka naprawić urwanego?

chyba nie bo to słabe rolety są

698/2756 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Turystyka
 --- Mamy do dyspozycji całoroczne domki drewniane z kominkami i pokoje w pensjonacie w przepięknej okolicy w Bieszczadach blisko stoków narciarskich. Na miejscu przygotowaliśmy dla Państwa pakiet świąteczny z wyżywieniem i atrakcjami m.in. bieszczadzki kulig, wspólne ubieranie choinki, kolędowanie, seanse saunowe, jacuzzi i bajkowe dla dzieci. Cena uzależniona od wyboru opcji. DANFARM Bieszczadzki Ośrodek Wypoczynkowo Konferencyjny Równia 92, 38-700 Równia tel. 695 904 772

Zdrowie i Uroda
 40 cm 120g - 100% Naturalne WŁOSY CLIP IN - Nr 1 na Rynku ! Długie i gęste włosy w kilka minut - czy to możliwe ? Tak - dzięki nowoczesnej metodzie przedłużania włosów - CLIP IN. Nie jest to żaden chwyt reklamowy, włosy clip in to obecnie jedna z najpopularniejszych metod przedłużania włosów. Polega na zakładaniu kilku taśm z włosami mocowanych na malutkie spinki. Po użyciu odpowiedniego zestawu włosów nikt nie będzie w stanie zorientować się że włosy zostały przedłużone czy też znacznie zagęszczone. Całość trwa zaledwie kilka minut i co najważniejsze - nie trzeba niczyjej pomocy żeby użyć włosów clip in. Gdzie kupić włosy clip in ? Sklepów jest wiele jednak to nasz sklep internetowy - www.doczepiane.pl jest liderem na rynku ze względu na jakość oferowanych włosów - wyłącznie 100% naturalnych oraz gęstości oferowanych zestawów. Posiadamy nagęstsze dostępne w Polsce zestawy clip in w KAŻDEJ z długości np. 40 cm 120g, 45 cm 170g, 50 cm 150g, 55 cm 220g czy też 60 cm 230g. Zapraszamy !

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

Usługi transportowe
 Maximtransport oferuje usługi transportowe i specjalizuje się w przewozach typu door to door osób, paczek, rowerów, sprzętu RTV i AGD, mebli oraz materiałów budowlanych do Belgii, Holandii i Niemiec. Naszym największym atutem są rzetelność, bezpieczeństwo, komfort i czas podróży pasażerów. Wyjazd z Polski: środa, piątek, sobota, niedziela Wyjazd z Belgii: Poniedziałek, wtorek, środa, piątek, niedziela. Kontakt: 608 835 822

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.