REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Rolety czy żaluzje do nowego domu?

24.06.2015 22:49 #maupietka
Co preferujecie? Co jest waszym zdaniem praktyczniejsze?
08.07.2015 16:26 #Marek4567
Ja osobiście polecam Rolety, gdyż są nowocześniejsze. Do kupna rolet polecam firmę Krakok działającą na terenie Warszawy i okolic.
Usługa została wykonana sprawnie, a towar otrzymałem bardzo wysokiej jakości.

Zapodam link, gdyż uważam że należy promować małe lokalne firmy: www.krakok.pl

Pozdrawiam Marek
08.07.2015 16:26 #Marek12233
Ja osobiście polecam Rolety, gdyż są nowocześniejsze. Do kupna rolet polecam firmę Krakok działającą na terenie Warszawy i okolic.
Usługa została wykonana sprawnie, a towar otrzymałem bardzo wysokiej jakości.

Zapodam link, gdyż uważam że należy promować małe lokalne firmy: www.krakok.pl

Pozdrawiam Marek
26.07.2015 12:14 gabianiol
Roletki są jak najbardziej ok. Jedni wolą takie kasetonowe, ja jestem zwolennikiem rolet rzymskich, np. takich: rolety rzymskie. Wszystko oczywiście zależy od gustu oraz typu pomieszczenia. Na pewno żaluzje trzeba częściej czyścić, bo się na nich kurz zbiera.
06.08.2015 13:57 compfin
Według mnie rolety. Łatwiej się też je czyści. Jestem w tracie remontu mieszkania po babci. Zostały mi jeszcze schody i umeblowanie. Który model tej firmy wybralibyście? http://holz-treppen.com.pl
REKLAMA
18.08.2015 15:15 #Iga
Mi się wydaje, że trudno powiedzieć. Ja mam akurat u siebie żaluzje drewniane kupione w tym sklepie i sprawdzają się świetnie.
27.08.2015 21:00 gruppa
Urządzić dom i ogród nie jest tak łatwo. Jeśli mowa o domu to lepiej rolety moim zdaniem. Żaluzje raczej do mieszkania
29.08.2015 14:12 Mandlesz
Ja wolę rolety. Gdy ostatnio szukałem paneli podłogowych w Castoramie, to właśnie widziałem, że mają świetne rolety. Muszę się po nie przejechać, bo to wydatek, który wystarczy na parę lat.
17.10.2015 11:12 #Agnesss
Zależy na czym Ci zależy, nam chodziło w pierwszym rzędzie o kwestie bezpieczeństwa i mamy takie: rolety antywłamaniowe ze sterowaniem radiowym.
23.10.2015 01:10 Agnese
Lepsze będą rolety zewnętrzne. Załóż do nich silnik do automatyzacji rolet zewnętrznych, żaluzji i markiz z oferty firmy Nice i będziesz mógł wszystkie rolety sterować za pomocą pilota. Zaawansowany system zarządzania automatyką Nice daje Tobie kontrolę nad wszystkimi roletami nawet wtedy, gdy nie ma Ciebie w domu. Jeśli wcześniej zaprogramujesz to wykona zapisane polecenia w ustalonym czasie, mierząc intensywność światła słonecznego, temperaturę oraz siłę wiatru. Fajnie nie? Tutaj możesz o tej automatyce Nice
20.03.2016 23:44 #kora45
W wielu przypadkach świetnie sprawdzają się refleksole. Wyglądają nieziemsko i wcale nie są takie drogie jakby się mogło wydawać. Świetnie chronią pomieszczenia przez nadmiernym nasłonecznieniem. Można sobie o nich poczytać tutaj http://san-set.pl/oferta/refleksole/ . Warto rozważyć taki pomysł.
30.04.2016 13:06 #moniaaa
Zdecydowanie polecam markę Roletex w przypadku rolet i żaluzji. Co do wyboru konkretnego asortymentu, to powiem szczerze, że każdy musi przeanalizować wady i zalety i wybrać najlepsze rozwiązanie dla siebie.
23.06.2016 14:50 #aaaa
Zdecydowanie rolety. Sami zastanawialiśmy się swego czasu nad montażem rolet zewnętrznych ale doszliśmy do wniosku,ze takie cos może jeszcze bardziej przyciągać złodzieja. Zalezało nam na tym aby rolety blokowały dostęp światła do domu bo mieszkamy obok latarni tak wiec w nocy jest jasno. Sa jednak materiały, które sprawiają,ze w pomieszczeniu jest idealnie ciemno. Rolety zamawiałam w Lotari:
https://lotari.pl/

Ceny mają o wiele korzystniejsze niż w sklepach stacjonarnych. Same rolety bardzo dobrze wykonane, z porządnych materiałów tak wiec mogę polecić.
02.08.2016 12:41 #Ada001
Polecam rolety rzymskie z firanyzaslonykarnisze.eu
06.10.2016 17:52 #Jolka9
Ja osobiście preferuję rolety ale to wszystko kwestia indywidualna. Tak czy inaczej warto zajrzeć na stronę http://verti-hor.pl/ i tam przejrzeć sobie różne rolety i żaluzje, może coś akurat Was zainspiruje :) Wybór mają bardzo duży.
REKLAMA
06.10.2016 19:09 #Natalina
Rolety są chyba praktyczniejsze. Nie osiada na nich tyle kurzu co na żaluzjach i ta szybko się nie psują. Poza tym można kupić rolety tzw. inteligentne, które są sterowane pilotem. Zobacz na https://inteligentne-rolety.pl/oferta może takie będą Ci pasowały.
30.10.2016 16:59 #TaniaTo
A nie lepiej markizy do okien pionowych? Nie uważacie że są praktyczniejsze od rolet wewnętrznych czy zewnętrznych?
27.11.2016 00:42 #inga
Koniecznie zajrzyjcie sobie na stronę marki Roletex. Mają ciekawą ofertę. Wybór jest naprawdę ogromny, a ceny mają atrakcyjne.
28.01.2017 22:20 #kami7
Faktycznie ten Roletex ma ciekawą propozycję, zwłaszcza jeśli chodzi o rolety. Kupiliśmy właśnie od nich.
08.08.2017 19:27 angielka
Wydaje mi się, że chyba lepiej kupić żaluzje - są praktyczniejsze i moim zdaniem trochę estetycznie wyglądają. Fajną bazę różnych żaluzji znajdziesz w firmie Marol przy ul. Igańska 32/95. Ja mam od nich żaluzje drewniane - wyglądają rewelacyjnie i są bardzo wygodne. Polecam!
09.08.2017 13:31 #jarus
mi sie podobają takie rolety drewniane jak na tej fotce www.medea.net.pl/img/24927331_big.jpg . jaki jest koszt takich rolet/ robił ktoś?
26.08.2017 21:43 #gorski82
Z tego co widzę, to tutaj https://www.markizy-poznan.pl jest oferta warta uwagi. Moim zdaniem warto sobie zobaczyć co mają w sprzedaży. Wybór jest naprawdę ogromny. Poza tym plusem są ceny. Są bowiem atrakcyjne.
29.08.2017 09:40 Zaridint
Zdecydowanie wolę rolety bo lepiej się prezentują i nie ma z nimi takich problemów co z żaluzjami które zawsze mi się psuły. Kupiłem rolety na http://inmart.pl/produkty/rolety/ i sporo czasu już mi wytrzymały, bardzo dobrze prezentuje się całe okno wraz z roletami.
30.08.2017 14:37 sferu1984
Zdecydowanie rolety. Są praktyczniejsze i estetyczniej wyglądają. Zwłaszcza montowane te na ramie okna. Nie wystają, nie są dużą ingerencją w okno i nie rzucają się w oczy a za to bardzo dobrze zasłaniają. Zaś samych wzorów jest do wyboru do koloru.
30.08.2017 14:51 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...
21.10.2017 22:12 #aśka
sferu1984 napisał 30.08.2017 14:37

Zdecydowanie rolety. Są praktyczniejsze i estetyczniej wyglądają. Zwłaszcza montowane te na ramie okna. Nie wystają, nie są dużą ingerencją w okno i nie rzucają się w oczy a za to bardzo dobrze zasłaniają. Zaś samych wzorów jest do wyboru do koloru.
Zgadza się. Rolety są ok. Mamy dzień i noc. Kupowaliśmy je od firmy z Krakowa (Roletex).
29.12.2017 19:40 #KamilaWybranczyk
Hej, w mojej ocenie z doświadczenia (ponieważ miałam swojego czasu i żaluzje aluminiowe i rolety w oknie) muszę stwierdzić, że te pierwsze były bardziej praktyczne. Na rolety zdecydowałam się po czasie pod wpływem mody i niestety żaluzje aluminiowe były bardziej praktyczne. Teraz odkąd mam rolety wewnętrzne jest tak, że albo mam całe okno odsłonięte albo całe zasłonięte, a żaluzjami mogła regulować zasłonięcie okna. Jeżeli masz możliwość wybierać wybierz żaluzje.
29.12.2017 21:04 #Syf sssyf
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
26.09.2018 13:50 #MartaOzi
A moim zdaniem rolety właśnie stają się coraz bardziej oklepane poza tym nie wiadomo jak je czyścić. Żaluzje wyglądają bardzo dostojnie i ozdabiają ciekawie wnętrze. Wracają do łask. Też jakiś czas temu stałam przed tym dylematem co wybrać i koleżanka poleciła mi stronę https://wolakrakzal.com.pl i właśnie u nich zamówiłam , zrobili mi żaluzję na wymiar ponieważ mam nietypowe okna i takich jak potrzebowałam nie mogłam znaleźć w żadnym markecie.
28.09.2018 10:19 #Olga1992
Hej, dołączam do dyskusji. Nikt nie podnosi tematu gustu. Według mnie nie można obiektywnie ocenić czy lepsze są rolety czy żaluzje, bo zależy to od gustu, wystroju mieszkania, jakości tego produktu. Ze swojego doświadczenia wiem, że jak widziałam rolety w sieciówkach to mnie zmroziło, bo materiał był jakiś postrzępiony ale ostatecznie trafiłam na ofertę sklepu z Sulejówka i już takie rolety przekonały mnie do zakupu.
30.11.2018 12:08 #harry1
Chyba lepiej rolety, choć fajne żaluzje ma Roletex. Trzeba bowiem wybrać zaciemnienie odpowiednie do potrzeb. Trudno wskazać co jest lepsze, a co gorsze jak się nie widzi pomieszczenia.
03.12.2018 13:53 Mariposa
Osobiście wolę rolety, nie kurzą się tak jak żaluzje i lepiej blokują światło słoneczne.
12.02.2019 14:24 #anniqa
Ja u siebie ostatecznie zdecydowałam się na rolety rzymskie - są bardzo delikatne, zasłaniają trochę okno, ale w pokoju nie robi się od razu ciemność. U mnie też się to sprawdza ze względu na rośliny, bo dzięki temu, że roleta nie jest zamocowana do samej ramy okna, tylko do wnęki, to nie zabiera światła kwiatom. Swoje rolety zamawiałam ze szczecina w http://www.rolis.pl/, bo tę firmę miałam sprawdzoną, ale to było już kilka lat temu, teraz są one popularne i dostępne niemal we wszystkich sklepach :)

1079/3762 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - SPRZEDAM ZA GROSZE
 Sprzedam dwa hokery, stan bdb. Użytkowane przez około miesiąc. Wysokość 94,5 cm, srebrne nogi, jasne siedziska z plastiku. Wyłącznie odbiór osobisty (skarbka z gor). julianonerules@gmail.com

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy porcelanę książki pocztówki szable bagnety medale odznaczenia orzełki ryngrafy tel 504017418

Biuro do wynajęcia
 Pilna oferta kredytowa bez protokołu Czy potrzebujesz pożyczki, aby szybko rozwiązać swoje problemy? Jestem do Twojej dyspozycji. Rzeczywiście, oferuję wszystkim osobom poważnym i bez protokołu pożyczki od 5 000 do 10 000 000 z roczną stopą procentową 2%. Kontakt: luciadufren@gmail.com

Kupię mieszkanie
 Nieruchomości z zadłużeniem, lokatorem, służebnością, dożywociem, udział w nieruchomościach wspólnych. Zapłacę gotówkę. tel. 500-410-500 kamil.deretk@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA