REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# zBielan

30.04.2015 20:03

I prujące 100km/h dzikusy z blachami WA, WL i WWL. Od kiedy otworzyli most północny, komunikacja na Bielanach to jeden wielki koszmar.

# acer

30.04.2015 22:26

A z blachami WD i WB to nie ma dzikusów? Same anioły?
Dzikusem to musiał być ktoś kto przez środek miasta i osiedli puścił takie wielopasmowe monstrum, od tego trzeba zacząć. Więcej trzeba wymagać od planistów niż osób za kierownicą które jadą tak jak im pozwala droga.

# jesiotr

30.04.2015 22:40

A chca budowac kolejne autostrady przez miasto. Starczy wejsc na SISKOM i zobaczyc na mape transportowa. Niedlugo bedziemy mieli gestsza siec kilkupasmowek niz Los Angeles. Tyle ze tam przekroczenie predkosci o 10 mil kierowca konczy z twarza na masce samochodu i kajdankami na rekach.

REKLAMA

# eRDe

01.05.2015 00:21

#zBielan napisał(a) 30.04.2015 20:03
I prujące 100km/h dzikusy z blachami WA, WL i WWL. Od kiedy otworzyli most północny, komunikacja na Bielanach to jeden wielki koszmar.

WWL to rzadkość w naszej okolicy, co do pozostałych blach się zgodzę;) Niestety przynieśli swoją kulturę na Bielany. Dzięki "mądrym" decyzją naszej ukochanej władzy musimy z tym żyć.

# eRDe

01.05.2015 00:24

#acer napisał(a) 30.04.2015 22:26
A z blachami WD i WB to nie ma dzikusów? Same anioły?

Na pewno nie same anioły.
Jednak dopiero po otwarciu mostu mieszkańcy Bielan mogą się dokładnie zapoznać z inną kulturą jazdy w pełnej formie. Na Bielanach się wychowałem, tu uczyłem się jeździć, stąd przez wiele lat jeździłem do pracy, ale wiele zjawisk drogowych poznałem dopiero po otwarciu mostu.

# eRDe

01.05.2015 00:26

Przepraszam za rażący błąd ortograficzny w swoim wpisie i jeszcze chciałbym dołączyć się do Pana Acer w sprawie "dzikusów".

REKLAMA

# Sindartha

02.05.2015 07:05

Ten odcinek to ofiara całopalna złożona bóstwu o nazwie "Święta Przepustowość".Ofiarami będą mieszkańcy Bielan ginący pod metalowymi puszkami na blachach WL,WWL(ich kierowcy żyją w ciągłym niedoczasie).
Bóstwo to niczym bogini Kali ,lubi krew a jej kapłanami są Janusz Galas,Jacek Wojciechowicz i wielu innych samorządowców.Amen.

# Sindartha9

02.05.2015 07:05

Ten odcinek to ofiara całopalna złożona bóstwu o nazwie "Święta Przepustowość".Ofiarami będą mieszkańcy Bielan ginący pod metalowymi puszkami na blachach WL,WWL(ich kierowcy żyją w ciągłym niedoczasie).
Bóstwo to niczym bogini Kali ,lubi krew a jej kapłanami są Janusz Galas,Jacek Wojciechowicz i wielu innych samorządowców.Amen.

# mieszkanka bielan

02.05.2015 08:57

O ile się nie mylę przejść jest tyle ile było przed remontem, i osobiście czuję się na nich o wiele bezpieczniej niż wcześniej.

REKLAMA

# eRDe

02.05.2015 10:52

Sindartha9, fajny komentarz. Uśmiałem się z rana.

# eRDe

13.05.2015 21:45

#Sindartha9 napisał(a) 02.05.2015 07:05
Ofiarami będą mieszkańcy Bielan ginący pod metalowymi puszkami na blachach WL,WWL(ich kierowcy żyją w ciągłym niedoczasie).

Niestety już jest pierwsza ofiara:(
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe