REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

restauracja do spotkan biznesowych

 ptaszyca123

24.08.2015 10:53

Poszukuję restauracji w centrum Warszawy na biznesowe spotkania. Mam bardzo poważnych klientów, dlatego oczekuję, że restauracja będzie profesjonalna pod każdym względem. Ceny nie mają znaczenia, zależy mi, żeby zagraniczni goście wyszli w przeświadczeniu, że w Polsce mamy znakomitych kucharzy i klimatzcyne restauracje

# Taltos2

24.08.2015 11:04

Sowa i Przyjaciele... Od razu dokumentacja dźwiękowa będzie ;-)

# konkretny2

27.08.2015 12:47

taaaaa... sowa i przyjaciele. powodzenia ;) spotkania biznesowe, vip roomy i wybitne jedzenie - restauracja pod gigantami i gwarantuje, ze podsluchow nie ma haha

REKLAMA

# tery

28.08.2015 10:21

:)

# Marian

15.09.2015 12:53

Bardzo dobre jedzenie jest w restauracji New Orleans. Są czynni od 20 do 4 nad ranem.
Można się przy okazji wybrać na imprezę integracyjną :) Ja nie jedno spotkanie tam prowadziłem i jestem bardzo zadowolony. Obsługa na wysokim poziomie, bar też mają dobrze wyposażony. Spokojnie, bezpiecznie nikt nie jest tam nachalny. Można spokojnie pogadać i załatwić swoje sprawy.

# kimra

16.09.2015 13:45

WIem o co Ci chodzi. Sama równiez co jakiś czas mam takie spotkania biznesowe. Najczęściej zapraszam gości do Besuto.Jest to restauracja japonska na Nowym Świecie . Wystrój bardzo nowoczesny, dorównuje wielu zagranicznym restauracjom. Obsługa profesjonalna, szybka oraz bardzo mila.Sushi również smaczne oraz pięknie podane. Lokal jest klimatyzowany. Wbrew pozorom ceny również nie są takie wysokie ( chociaż akurat to również nie miało dla mnie aż takiego dużego znaczenia przy wyborze miejsca).

REKLAMA

# klaus

17.09.2015 23:25

#Marian napisał(a) 15.09.2015 12:53
Bardzo dobre jedzenie jest w restauracji New Orleans. Są czynni od 20 do 4 nad ranem.
Można się przy okazji wybrać na imprezę integracyjną :) Ja nie jedno spotkanie tam prowadziłem i jestem bardzo zadowolony. Obsługa na wysokim poziomie, bar też mają dobrze wyposażony. Spokojnie, bezpiecznie nikt nie jest tam nachalny. Można spokojnie pogadać i załatwić swoje sprawy.

Jak o ten sam neworleans chodzi to to jest klub nocny ze striptizem i tańcem na rurze ale fakt że z dużą klasa i bardzo elegancki ( taksówkarz ci tego nie poleci a to już samo mówi za siebie )
Brałem tam gości z zagranicy, byli zachwyceni ( tancerki ładne i znające języki) ale nie wiem czy o tym samym piszemy http://www.neworleans.pl

# sławeek

25.09.2015 01:00

Najlepsza będzie restauracja Salto na ul Wilczej. Serwują tam kuchnię południowoamerykańska, owoce morza, wołowinę prosto z Argentyny, a do tego restauracja ta może się pochwalić wyróżnieniami np Grand Award Poland 100 Best Restaurants także to chyba mówi samo za siebie ;)

# Evanescence

22.10.2015 23:29

Potwierdzam, nie raz nie dwa byłem w klubie i bardzo sobie chwalę. Jedyny minus to że taksówkarze nie chcą tam zawozić, bo ten klub im nie płaci za przywiezionych gości, więc trzeba konkretnie im powiedzieć że na ul Zgody i tyle, bo inaczej bede kombinować i wmawiać jakieś pierdoły. Ale klub pierwsza klasa, jedzenie pyszne, alkohol też super, duży wybór

REKLAMA

# DanaDana

30.10.2015 18:51

Bardzo fajny klimat i pyszne jedzonko mają w restauracji http://www.karczmasoplicowo.pl/, często tam urządzamy imprezy / spotkania firmowe, to już taka nasza tradycja :)

# Marian

06.11.2015 00:05

Ten sam. Ale nie wiedziałem czy pisać tu o takich rzeczach, Fak faktem kucharza też mają wyśmienitego i mozna zjeść coś co rozpali zmysły - tym razem smakowe ( o wizualnych to ty już napisaleś ;) ale nie ukrywam- też mi odpowiadają :)
#Marian napisał(a) 15.09.2015 12:53
Bardzo dobre jedzenie jest w restauracji New Orleans. Są czynni od 20 do 4 nad ranem.
Można się przy okazji wybrać na imprezę integracyjną :) Ja nie jedno spotkanie tam prowadziłem i jestem bardzo zadowolony. Obsługa na wysokim poziomie, bar też mają dobrze wyposażony. Spokojnie, bezpiecznie nikt nie jest tam nachalny. Można spokojnie pogadać i załatwić swoje sprawy.
Jak o ten sam neworleans chodzi to to jest klub nocny ze striptizem i tańcem na rurze ale fakt że z dużą klasa i bardzo elegancki ( taksówkarz ci tego nie poleci a to już samo mówi za siebie )
Brałem tam gości z zagranicy, byli zachwyceni ( tancerki ładne i znające języki) ale nie wiem czy o tym samym piszemy http://www.neworleans.pl

# Marian

06.11.2015 00:06

Bardzo dobre jedzenie jest w restauracji New Orleans. Są czynni od 20 do 4 nad ranem.
Można się przy okazji wybrać na imprezę integracyjną :) Ja nie jedno spotkanie tam prowadziłem i jestem bardzo zadowolony. Obsługa na wysokim poziomie, bar też mają dobrze wyposażony. Spokojnie, bezpiecznie nikt nie jest tam nachalny. Można spokojnie pogadać i załatwić swoje sprawy.
Jak o ten sam neworleans chodzi to to jest klub nocny ze striptizem i tańcem na rurze ale fakt że z dużą klasa i bardzo elegancki ( taksówkarz ci tego nie poleci a to już samo mówi za siebie )
Brałem tam gości z zagranicy, byli zachwyceni ( tancerki ładne i znające języki) ale nie wiem czy o tym samym piszemy http://www.neworleans.pl
Ten sam. Ale nie wiedziałem czy pisać tu o takich rzeczach, Fak faktem kucharza też mają wyśmienitego i mozna zjeść coś co rozpali zmysły - tym razem smakowe ( o wizualnych to ty już napisaleś ;) ale nie ukrywam- też mi odpowiadają :)

REKLAMA

# Marian

06.11.2015 00:06

Jak o ten sam neworleans chodzi to to jest klub nocny ze striptizem i tańcem na rurze ale fakt że z dużą klasa i bardzo elegancki ( taksówkarz ci tego nie poleci a to już samo mówi za siebie )
Brałem tam gości z zagranicy, byli zachwyceni ( tancerki ładne i znające języki) ale nie wiem czy o tym samym piszemy http://www.neworleans.pl
Ten sam. Ale nie wiedziałem czy pisać tu o takich rzeczach, Fak faktem kucharza też mają wyśmienitego i mozna zjeść coś co rozpali zmysły - tym razem smakowe ( o wizualnych to ty już napisaleś ;) ale nie ukrywam- też mi odpowiadają :)

# Marian

06.11.2015 00:07

O ten sam New Orleans Klub w Wawce. Ale nie wiedziałem czy pisać tu o takich rzeczach, Fak faktem kucharza też mają wyśmienitego i mozna zjeść coś co rozpali zmysły - tym razem smakowe ( o wizualnych to ty już napisaleś ;) ale nie ukrywam- też mi odpowiadają :)

# Patryk

22.02.2016 21:14

New Orleans jest genialny na spotkania biznesowe. Piękne pokazy tańca uprzyjemnią chwile biznesowe albo wspomogą by uczcić dobry kontrakt. neworleans.pl

REKLAMA

# HonorataF

23.02.2016 17:38

Ważne, zeby w takiej restauracji panowała dobra atmosfera. Z tego co pamiętam to ta http://www.bistroprzysiodle.pl/ restauracja jest dobrym miejscem na tego typu spotkania. Mają smaczne jedzenie a jak w dobrej atmosferze i przy smacznym jedzeniu załatwia się biznesy to idą zawsze pomyślnie.

# Scary

24.06.2016 13:15

Do spotkań biznesowych idealnie nadaje się Restauracja Salto.
Cisza i spokój bez ludzi typu nie wezmę niczego do picia bo tu dzierajo. Restauracja jest na poziomie, zarówno wizerunkowym jak i smakowym. Uwielbiam u Nich owoce morza

# martika.33

30.06.2016 23:55

Mnie się bardzo podoba w restauracji http://milanovo.pl, często chodzimy tam z mężem, ale wiem, że wiele osób spotyka się tam także biznesowo. Jest przyjemny klimat i pyszne jedzenie :)

REKLAMA

# luluu

08.08.2016 14:55

Na pewno można się najeść w restauracji Ganesh na Ursynowie, a przy tym mają świeże jedzenie To akurat jest kuchnia indyjska i powiem, że początkowo byłam sceptyczna, ale po zamówieniu pierwszego lunchu z kurczakiem i warzywami od razy się przekonałam. Smaczne, idealnie pikantne, na pewno coś oryginalnego na obiad.

# Runi

15.09.2016 15:34

Fajne miejsce to jeszcze Pianka z Tanka www.piankaztanka.pl można u nich zorganizować własnie takie spotkania biznesowe czy inne imprezy. Fajny klimat, wnętrze. Smacznie i w ogóle polecam ;)

# obcy

24.11.2016 15:05

Jeśli chodzi o indyjskie restauracje to ja mam największe przekonanie do lokalu Ganesh ( ganesh.pl) na Ursynowie. Są już tu od lat, stołuję się regularnie u nich. Najlepiej to wpaść w poniedziałek po 17, wtedy można za 40 zł jeść do woli, ile tylko się potrafi. ;)

REKLAMA

# andrewsas

04.04.2017 13:33

Jak chcesz pochwalić się polską kuchnią to w Bubbles mają naprawdę fajne dania. Takie nasze staropolskie połączone z nowoczesnymi, jakieś kaszanki, tatary albo kopytka. Też tam miałem biznesowe spotkanie, wszyscy zachwyceni, mają taki wybór szampanów i wina, ze głowa mała. Następne jakies spotkanie to napewno rezerwuje w Bubbles, już nawet nasi goście mówili, że chcą tylko tam :P

# Kasiunkka

06.04.2017 14:56

Warto zwrócić uwagę na restaurację http://www.restauracja-routeone.pl - mieliśmy tam szkolenie i było spoko

# Renata

07.04.2017 12:22

Ja miałam jakiś czas temu takie spotkanie w Trattoria il Successo i bardzo miło wspominam. Wysoki poziom wszystko tak ja ma być więc miejsce na plus.

REKLAMA

# kaśka26

25.04.2017 14:15

My ostatnio mieliśmy spotkanie firmowe w Karczmie Soplicowo, bardzo fajne miejsce, super klimat na takie imprezy, no i pyszne jedzenie :) Smakoszom polecam zerknąć na ich menu http://www.karczmasoplicowo.pl/menu, na pewno zrobi dobre wrażenie, a zapewniam że "na żywo" duuużo smaczniej :)

# szara

26.04.2017 20:07

#Renata napisał(a) 07.04.2017 12:22
Ja miałam jakiś czas temu takie spotkanie w Trattoria il Successo i bardzo miło wspominam. Wysoki poziom wszystko tak ja ma być więc miejsce na plus.

Byłam tam jakiś czas temu, naprawdę dobre jedzenie pizza jak dla mnie miazga!

# senka

27.04.2017 08:27

Moi szefowie uwielbiają restaurację z dobrym piwem Bierhalle Koszyki, akurat te miejsce znajduje się w Warszawie, można znaleźć je na mapach google lub na facebooku. Ja widziałam jedynie zdjęcia, ale uważam że jest bardzo klimatycznie, mam nadzieję, że Ci się spodoba.

REKLAMA

# annggeell

28.04.2017 13:30

Ostatnio potrzebowałam pieniędzy na upłynnienie mojej firmy, szukałam bankowa pożyczka dla firm. Aasa Dla Biznesu http://aasadlabiznesu.pl bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła, to firma która oferuje wyrozumiałość i przychylność ze względu na wypadek losowy, szybkość wypłaty (parę godzin, max 24h) pożyczki, odsetki są dużo mniejsze niż w chwilówkach, dyskrecji, bo możemy wysłać czek Giro tak, że komornik nie wie... ! To największe zalety Aasa a jeszcze bym trochę ich wyciągnęła !

# Cezar5

04.05.2017 10:06

Byłem na kilku spotkaniach biznesowych na lunchu w Akademii na Różanej. Dobre jedzenie sprzyja dobijaniu interesów. Jeśli o mnie chodzi, to miejsce sprawdza się idealnie za każdym razem, kiedy wybieram się z klientami na taki lunch.

# Joana

05.05.2017 15:50

Ja również polecam aasadlabiznesu.pl. Mam zakład manicure w centrum warszawy i szybko potrzebowałam gotówki, żeby zapłacić za czynsz. dzięki aasie udało się to bez problemu, a raty okazały się być wyjątkowo niskie. Kasa wylondowała na koncie w przeciągu kilku godzin.

# Erak

15.05.2017 10:02

Niedawno jadłem lunch w Bubbles. Mieliśmy co świętować - udane interesy i podpisanie dobrej umowy. Podano nam świetnego szampana z tej okazji. Przekąski pychota, choćby tatar czy ostrygi, świetnie komponują się z szampanem! Jeszcze w tak dobrej restauracji nie byłem, ani na lunchu ani na obiedzie.

# traf

04.07.2017 09:22

W Bubbles mają smaczne wina i szampany, więc myślę, że nie ma lepszego miejsca dla spotkań biznesowych.

 MagdalenaG

22.07.2017 06:41

Świetne miejsce w stolicy na spotkania biznesowe o zdecydowanie ekskluzywnym charakterze to restauracja Akademia. Kuchnia - bardzo dobra. Dania wyszukane. Serwis profesjonalny. Wystrój ładny. Ceny adekwatne do jakości.

# jaktos

24.08.2017 08:01

To bardziej pod weekendową imprezę integracyjną, a nie kolację, ale wypad bardzo ciekawy, zerknijcie - Zielona Polana w Łączkach. To Bieszczady. W jednym pensjonacie macie w zasadzie wszystko, łącznie z basenem, własną plażą czy sauną. Robią kulig, organizują paintballa, spływy kajakowe i wiele innych tematów. A ogólnie - tam naprawdę jest co robić.

# Kinga88

06.11.2017 19:06

Spotkania biznesowe u mnie w firmie najczęściej organizujemy w Restauracji Klimczok, bo jest tam sporo miejsca i lokal jest bardzo dobrze przystosowany do takich eventów. Mają przepyszne jedzenie, furorę zawsze wśród pracowników robi kwaśnica i pstrąg grillowany. Obsługa jest bardzo kulturalna i miła, a klimat bardzo przyjemny i nastrojowy :)

# Bosanacc

06.11.2017 21:59

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

 medycznyrzeszow

07.11.2017 08:48

To miejsce idealnie nadaje się na spotkania biznesowe http://przegryz.com/ ale i dla rodzin, pracowników, którzy chcą smacznie zjeść

# syfiasssssta reklama

07.11.2017 09:34

co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej
ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..- .

# Igor99

28.11.2017 16:43

Spotkania biznesowe już nie raz organizowaliśmy w Sushi World. Bardzo klimatyczne miejsce, oryginalne i smaczne jedzenie. Obsługa spełniła swoje zadanie w stu procentach. Myślę, że wszyscy byli zadowoleni.

# Kristenmanover

28.11.2017 22:50

Nie polecam nikomu to syf najgorszy

# polecany bar w warszawie

01.06.2018 11:43

Najlepszym miejscem na organizacje takich spotkań to jak dla mnie bar Bubbles http://bubbles.com.pl/. Bardzo fajny klimat i jeszcze nie zdarzyło mi się by coś poszło w tym miejscu nie tak. Nie ma problemu z obsługą, jeśli chodzi o jedzenie to każdy znajdzie coś dla siebie no i nie ma problemu z przedłużeniem rezerwacji. Bardzo polecam również do imprez integracyjnych

 dudusiowa

03.07.2018 10:25

Ja mogę polecić Akademię na Mokotowie. Byłam tam na wielu spotkaniach, zarówno takich, które sama organizowałam, jak i tych, gdzie byłam zapraszana i zawsze wszystko jest idealnie zorganizowane. Obsługa jest bardzo profesjonalna i pomocna, jedzenie pyszne i bardzo wysokiej jakości, no po prostu nie ma się do czego przyczepić!

# syfiasssta reklamaa

03.07.2018 11:15

syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

# milenawojek

20.07.2018 11:06

w Bistro Wiejska organizują śniadania bądź lunch biznesowe, skorzystaliśmy kilka razy z tej opcji z ludźmi z naszego biura, jedzenie mają bardzo smaczne i przyjazną obsługę

# syfff reklamaa

20.07.2018 11:18

sprzedam temperówki stalowe po 7
polecam wspaniale się nimi temperuje
dobrze tesz wpływają na porost cyckuf
ja jestem bardzo, ale to bardzo zadowolona.
mam jeszcze cymbałki po 9
ktoś cos ?

# rooobertoo

21.09.2018 11:19

Ja często organizuje spotkania biznesowe w Gościnnej Chacie w Piastowie. Jest miło i spokojnie. Można smacznie zjeść nie ma problemów z parkowaniem itp. Obsługa na poziomie i lokal tez bardzo fajny.

 elabarbara

18.02.2019 16:17

Niestety nie znam tej restauracji ale sama też szukam takiej z klimatem na spotkanie biznesowe. Póki co znajoma poleciła mi restaurację Akademia, i chyba się zdecyduję na nią. Trochę poczytałam na ich stronie i zauważyłam że też tam robią inne imprezy okolicznościowe, może to miejsce ci się spodoba. Moja znajoma bardzo sobie chwali tą restaurację.

# Maniek1

22.04.2019 16:49

idealna do spotkań biznesowych będzie restauracja Prime Cut. Jest na Twardej także lokalizacja też sprzyja takim spotkaniom bo jest blisko centrum i dojazd jest łatwy. Obsługa u nich jest na poziomie także jacyś kontrahenci czy kliencie powinni być zadowoleni. No i uwierz mi jak zabierasz ich na steka z Prime Cut to umowę masz w kieszeni :)

 twerka

22.04.2019 20:48

Ale koniecznie na terenie warszawy?

# Premek

03.10.2019 09:30

Na kawę i bardzo dobre ciasto można się udać do Pan Kejk na Krakowskim Przedmieściu. Miła restauracja ze świetnym jedzeniem i znającą się na swojej pracy obsługą

# kika78

15.10.2019 21:26

My byliśmy ostatnio na lunchu biznesowym w Milanovo, https://milanovo.pl/, pyszne jedzenie, super serwis i miła atmosfera :) Zdecydowanie polecam!

 gasom

15.01.2024 14:16

Zobacz https://trucktruck.pl/?p=247 warto się wybrać

 desik

18.01.2024 15:07

Ostatnio byłem http://mediapak.pl/swietna-restauracja-w-centrum-torunia/ polecam.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

City Break
City Break

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy