REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Remonty Wrocław - Serwis Remontowy

16.02.2017 15:50 #SerwisRemontowy
Prace remontowe lub wykończeniowe to nie problem.

Zadzwoń do nas, a my ocenimy rozmiar prac, wykonamy kosztorys robót wraz z materiałem.

Zawsze podpisujemy umowę z określonym terminem wykonania usługi i udzielamy na nie gwarancji.

Jeśli nie mas ochoty powierzyć swojego remontu pseudofachowcom - skontaktuj się z nami. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie.

Wewnątrz budynku wykonujemy:
- szpachle i gładzie
- malujemy i tapetujemy
- układamy płytki z glazury, terakoty i gresu
- montujemy ścianki i sufity z GK
- okna, drzwi, podłogi itp.
- instalacje

Nasz architekt może pomóc Ci w aranżacji wnętrza projektując wnętrze mieszkania lub domu. Przy kompleksowym wykończeniu łazienki jej wizualizację wykona BEZ DODATKOWYCH OPŁAT.

W swojej ofercie mamy także usługi ocieplania budynków i wykonywania fasad oraz usuwanie awarii.

Zachęcamy do kontaktu

Serwis Remontowy
tel. 664 188 365
30.03.2017 18:14 marios
Ostatnio sam robiłem szpachlowanie i fajnie wyszło. Opierałem się głównie na informacjach http://tgbudownictwo.pl i jakoś dałem radę.
wpis modyfikowany 3 razy, 09.01.2018 14:09 
31.03.2017 11:55 Lucjana
Ech ja ostatnio odświeżałam salon. Pierwszy raz zastosowałam pilastry nie myślałam, że będą tak pasowały do mojego dość nowoczesnego wnętrza. Kupiłam je na http://daa.pl/5b3. Jestem naprawdę miło zaskoczona z efektu jaki dały. Częściej będę słuchała mojego brata w tych sprawach.
REKLAMA
31.03.2017 12:23 #trash
spam, spam
08.04.2017 13:32 joroszy007
Bardzo fajna oferta usług remontowych. Ja co prawda korzystałem z ann dach ale będę o was pamiętał następnym razem :)
30.05.2017 09:31 compfin
Polecam też Krzyś Bud - zajmują się remontami elewacji i ocieplaniem budynku. Jestem bardzo zadowolony z ich dotychszasowych usug, dlatego przekazuję kontakt dalej!

481/2080 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Komputery
 A A Serwis Komputerowy Dojazd 0 zł 504-617-837

Dam pracę
 Cześć, jesteśmy Oney! Dołącz do nas jako: Doradca Finansowy Twoje zadania: Twoim celem będzie realizacja marzeń naszych Klientów. Do dyspozycji masz szeroki wachlarz produktów finansowych od kredytów o kart kredytowych po ubezpieczenia skierowane do Klientów wielkich sieci handlowych, którzy zwykle potrzebują wsparcia przy większych zakupach. To możesz mieć: - Umowa o pracę - Podstawa + premia miesięczna- Dodatkowa premia od zysków firmy - Opieka medyczna - Dofinansowanie do wypoczynku, studiów i nauki języków - Dodatkowa kasa na święta - Jasna ścieżka awansu - Swoboda w działaniu - Fajna atmosfera na co dzień. Wyślij swoje CV przez formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx? WebID=c2978272f30e48baa52ee95289cc9812

Dom i ogród
 GEBERIT -wc serwis spłuczek podtynkowych na stelażu z wiszącą miską.Naprawiam spłuczki podtynkowe większości producentów,posiadam oryginalne części zamienne,tel.508620962

Kupię samochód
 ##Profesjonalny skup aut marki Toyota, cały kraj. Tel. 600-601-283 skup samochodow marki toyota,skup toyot,kupie toyote,kupie corolla,kupie corolle,kupie e9,kupie e10 ,kupie e11, kupie carina,kupie carine,kupie avensis,kupie picnic,skup sprzedam toyote, kupie dyna,kupie rav4,kupie land cruiser,kupie starlet

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.