REKLAMA
REKLAMA

Remonty Wrocław - Serwis Remontowy

16.02.2017 15:50 #SerwisRemontowy
Prace remontowe lub wykończeniowe to nie problem.

Zadzwoń do nas, a my ocenimy rozmiar prac, wykonamy kosztorys robót wraz z materiałem.

Zawsze podpisujemy umowę z określonym terminem wykonania usługi i udzielamy na nie gwarancji.

Jeśli nie mas ochoty powierzyć swojego remontu pseudofachowcom - skontaktuj się z nami. Nie obiecujemy gruszek na wierzbie.

Wewnątrz budynku wykonujemy:
- szpachle i gładzie
- malujemy i tapetujemy
- układamy płytki z glazury, terakoty i gresu
- montujemy ścianki i sufity z GK
- okna, drzwi, podłogi itp.
- instalacje

Nasz architekt może pomóc Ci w aranżacji wnętrza projektując wnętrze mieszkania lub domu. Przy kompleksowym wykończeniu łazienki jej wizualizację wykona BEZ DODATKOWYCH OPŁAT.

W swojej ofercie mamy także usługi ocieplania budynków i wykonywania fasad oraz usuwanie awarii.

Zachęcamy do kontaktu

Serwis Remontowy
tel. 664 188 365
30.03.2017 18:14 marios
Ostatnio sam robiłem szpachlowanie i fajnie wyszło. Opierałem się głównie na informacjach stąd i jakoś dałem radę.
wpis modyfikowany 2 razy, 30.03.2017 18:16 
31.03.2017 11:55 Lucjana
Ech ja ostatnio odświeżałam salon. Pierwszy raz zastosowałam pilastry nie myślałam, że będą tak pasowały do mojego dość nowoczesnego wnętrza. Kupiłam je na http://daa.pl/5b3. Jestem naprawdę miło zaskoczona z efektu jaki dały. Częściej będę słuchała mojego brata w tych sprawach.
31.03.2017 12:23 #trash
spam, spam
08.04.2017 13:32 joroszy007
Bardzo fajna oferta usług remontowych. Ja co prawda korzystałem z ann dach ale będę o was pamiętał następnym razem :)
30.05.2017 09:31 compfin
Polecam też Krzyś Bud - zajmują się remontami elewacji i ocieplaniem budynku. Jestem bardzo zadowolony z ich dotychszasowych usug, dlatego przekazuję kontakt dalej!

157/1832 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie