REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Remont pętli Nowodwory

 tarantula01

04.08.2015 03:53

http://www.facebook.com/wojciech.tumasz/posts/887628731307998?pnref=story

 tarantula01

04.08.2015 03:53

http://www.facebook.com/wojciech.tumasz/posts/887628731307998?pnref=story

# fatalnie

04.08.2015 06:56

Panie Tumasz to fatalna informacja gdyż z tego wynika ze przedluzenie trasy tramwajowej na Nowodwory - oddala się.. Chyba już pana wladza PO zapomniala o tej inwestycji w końcu jest już po wyborach samorzadowych

REKLAMA

# magda

04.08.2015 14:41

Bez sensu ten remont. Przecież za rok ma dojeżdzać tu tramwaj 2 a za dwa lata ma być pętla na Winnicy, więc nierozumiem tego

# Michal

04.08.2015 15:57

Magda - a gdzie jest napisane , ze za rok ma dojezdzac tramwaj linii 2 - gdzie - ty slyszalas , ze za rok ja natomiast z ust Wojciechowicza tego nigdy nieczesanego i dla mnie flejtucha wizualnego , ze w grudniu br a faktycznie kiedy nikt nie wie - może za 1, 2 a może za 5 lat.

 tarantula01

05.08.2015 07:46

Według http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3tw/tarch-winn150511budowa_ztm-.pdf w tym raku ma być przetarg na budowę, czyli najdalej w przyszłym roku tramwaj powinien dojechać do pętli Nowodwory.
Zapytałem się już w ZTM i Tramwajach jak mają się aktualne sprawy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

REKLAMA

 tarantula01

05.08.2015 07:46

Według http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3tw/tarch-winn150511budowa_ztm-.pdf w tym raku ma być przetarg na budowę, czyli najdalej w przyszłym roku tramwaj powinien dojechać do pętli Nowodwory.
Zapytałem się już w ZTM i Tramwajach jak mają się aktualne sprawy.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# gość

05.08.2015 07:50

tarantula01 napisał(a) 05.08.2015 07:46
Według http://radny.com.pl/dok3kadencja/pisma3tw/tarch-winn150511budowa_ztm-.pdf w tym raku...
rak toczy konsekwentnie

# z Dąbrówki

05.08.2015 11:26

:). No to teraz zobaczymy, czy ten termin będzie dotrzymany. Tramwaj miał być przedłużany od razu po zbudowaniu obecnego kawałka. Martwi mnie jednak to, że przedłużenie tramwaju oznaczać będzie całkowitą likwidację E-8.

REKLAMA

# gość

05.08.2015 12:41

a jak już przedłużą tramwaj do wielkości 7 km czyli na długość od metra Młociny do Winnicy to żaden autobus nie będzie potrzebny, bo każdy klient tramwaju przejdzie się wewnątrz niego na piechotę.

 tarantula01

06.08.2015 02:23

Niestety, ale po uruchomieniu tramwaju z pętli Nowodwory do metra Młociny, autobusy linii 101 i E-8 czeka likwidacja. Dlatego też od jakiegoś czasu staram się zmienić trasę linii 101, aby jej trasa nie prowadziła ul. Światowida, tylko np. Myśliborską, Mehoffera, Nowodworską, Odkrytą i potem albo Dzierzgońską, Światowida do pętli, albo Ordonówny, Światowida do pętli.
Jest jeszcze wariant: Nowodwory - Światowida, Dzierzgońska, Odkryta, Mehoffera, Myśliborska, Ćmielowska, Milenijna, Światowida, Modlińska, TMP - metro Młociny.

 tarantula01

06.08.2015 02:23

Niestety, ale po uruchomieniu tramwaju z pętli Nowodwory do metra Młociny, autobusy linii 101 i E-8 czeka likwidacja. Dlatego też od jakiegoś czasu staram się zmienić trasę linii 101, aby jej trasa nie prowadziła ul. Światowida, tylko np. Myśliborską, Mehoffera, Nowodworską, Odkrytą i potem albo Dzierzgońską, Światowida do pętli, albo Ordonówny, Światowida do pętli.
Jest jeszcze wariant: Nowodwory - Światowida, Dzierzgońska, Odkryta, Mehoffera, Myśliborska, Ćmielowska, Milenijna, Światowida, Modlińska, TMP - metro Młociny.

REKLAMA

# gość

09.08.2015 21:10

Pająku, wiesz doskonale,ze woje petycje spalą na panewce ponieważ ZTM Warszawa ma jakiśtam projekt zrównoważonego transportu, któremu Ty z ramiena siskomu dopingujesz.

# Zrównoważony trasporter

09.08.2015 22:43

I dlatego ja, w ramach tego równoważenie transportu, z Majolikowej jadę do pracy samochodem.
Sorry, ale jak mam do tramwaju lub autobusu jadącego do metra iść 15 minut lub tyleż samo czekać na trzeci środek transportu publicznego, który mnie dowiezie, to jednak dziękuje. Wyjechanie z Tarchomina (z domu do wjazdu na most) zajmuje komunikacją publiczną 30 min, a gdzie jeszcze reszta drogi?! Jadąc samochodem i potem 4 przystanki autobusem jestem w pracy w 45 minut.

# podroznik

12.08.2015 17:18

Panie Wojtku, dzięki za starania, aby utrzymać autobusy do metra.

REKLAMA

 tarantula01

13.08.2015 07:04

Doskonale wiem, na czym polega strategia ZTM wyznaczona strategią zrównoważonego rozwoju, którą jako SISKOM popieramy, bo jaki jest sens dublować środki transportu w korytarzu transportowym, jeśli to dublowanie oznacza występowanie dużej nadpodaży miejsc, a co za tym idzie większe wydatki na transport, które można przeznaczyć w skali miasta na co innego? Nie kłóci się to jednak z działaniami polegającymi na takim ułożeniu trasy autobusów, aby jak najmniej dublowały się z przyszłym tramwajem i tym samym nie mogły być zlikwidowane, mimo że z punktu widzenia: początek - koniec trasy jadą tam gdzie tramwaj.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

 tarantula01

13.08.2015 07:04

Doskonale wiem, na czym polega strategia ZTM wyznaczona strategią zrównoważonego rozwoju, którą jako SISKOM popieramy, bo jaki jest sens dublować środki transportu w korytarzu transportowym, jeśli to dublowanie oznacza występowanie dużej nadpodaży miejsc, a co za tym idzie większe wydatki na transport, które można przeznaczyć w skali miasta na co innego? Nie kłóci się to jednak z działaniami polegającymi na takim ułożeniu trasy autobusów, aby jak najmniej dublowały się z przyszłym tramwajem i tym samym nie mogły być zlikwidowane, mimo że z punktu widzenia: początek - koniec trasy jadą tam gdzie tramwaj.
Pozdrawiam
Wojciech Tumasz

# gość

14.08.2015 19:32

Pająku, w telewizji 14.08.2015 w kurierze warszawskim podczas Twojej wypowiedzi dotyczącej remontu torowiska na Bródnie od września 2015 wypadłeś wspaniale. Ale Twój wawkomowy koleżka "MeWa" (W.U.) dał plamę bo bredził jednozdaniowo.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA