REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# alak

16.11.2015 09:47

zdjęcia tych 2 bialo-grafitowych bloków to nie jest inwestycja Napollo - Nowy Punkt (ta jest w kolorze biało-rudym na rogu Remb.i Poborz.) - te zdjęcia zaś ukazują iwnestycję LC Corp Osiedle Poborzańska.

# seba

27.09.2016 20:59

wrzucilibyście zdjęcia inwestycji wiktoria dom przy parku jak wygląda na tym etapie, wszystko szybko idzie, już finiszują

# garrosh

28.09.2016 09:43

akurat z tego co wiem to Victoria Dom jest dobrym deweloperem. Slyszalem gdzies ze ceny maja na tyle atrakcyjne, ze na nowym osiedlu ktore powstaje juz nie mozna mieszkania kupic bo wszedzie rezerwacje hehe pozdrawiam

REKLAMA

# jasnoszekk

07.10.2016 12:42

to osiedle wyszło pięknie - kto widział, ten wie! I nic dziwnego, że Victoria Dom wzięła się już za budowę kolejnego... z tego co slyszałem mieszkania od nich schodza jak buleczki!

# wwwww

08.10.2016 22:49

Oj, piękny developer. Poczytać należy o ich inwestycji na Białołęce gdzie mieszkańcy toną w błocie. Zresztą z jakiegoś powodu wyłączyli możliwość ocenienia ich strony na fb.

# JacekPlacek

12.10.2016 12:39

no wiadomo ze metro przyciaga to bez porównania wygodniejsze:) Victoria spoko w niektorych to sie znajomi bujali dochodzili koszta, tu na razie nie słyszalem negatywów zobaczymy jak TO

REKLAMA

 NickfromWarsaw

23.11.2016 03:29

chyba już oddawna wiadomo, że ta Victoria buduje się najlepiej w ostatnich latach. Myślę, że za jakieś 10 lat pół Warszawy będzie zbudowano przez Victorię :) Ale nie mam nic do tego

 Faratt

14.12.2016 17:45

Właśnie czytałem o ich inwestycjach na Białołęce - no i całkiem nieźle. Jasne, że zdarzają się awarię, ale tak zawsze. Przewag ta viktoria ma więcej na pewną. Ceny realne dla teraźniejszych czasów

 zalewska

27.02.2017 09:08

Nawet spróbowałam znaleźć - nic nie ma temat błota i VictoriiDom.. Nie wiem gdzie wam się poprzewracało..
Moim zdaniem Victoria dobrze działa w stolice

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy