REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

16.11.2015 09:47 #alak
zdjęcia tych 2 bialo-grafitowych bloków to nie jest inwestycja Napollo - Nowy Punkt (ta jest w kolorze biało-rudym na rogu Remb.i Poborz.) - te zdjęcia zaś ukazują iwnestycję LC Corp Osiedle Poborzańska.
27.09.2016 20:59 #seba
wrzucilibyście zdjęcia inwestycji wiktoria dom przy parku jak wygląda na tym etapie, wszystko szybko idzie, już finiszują
28.09.2016 09:43 #garrosh
akurat z tego co wiem to Victoria Dom jest dobrym deweloperem. Slyszalem gdzies ze ceny maja na tyle atrakcyjne, ze na nowym osiedlu ktore powstaje juz nie mozna mieszkania kupic bo wszedzie rezerwacje hehe pozdrawiam
07.10.2016 12:42 #jasnoszekk
to osiedle wyszło pięknie - kto widział, ten wie! I nic dziwnego, że Victoria Dom wzięła się już za budowę kolejnego... z tego co slyszałem mieszkania od nich schodza jak buleczki!
08.10.2016 22:49 #wwwww
Oj, piękny developer. Poczytać należy o ich inwestycji na Białołęce gdzie mieszkańcy toną w błocie. Zresztą z jakiegoś powodu wyłączyli możliwość ocenienia ich strony na fb.
12.10.2016 12:39 #JacekPlacek
no wiadomo ze metro przyciaga to bez porównania wygodniejsze:) Victoria spoko w niektorych to sie znajomi bujali dochodzili koszta, tu na razie nie słyszalem negatywów zobaczymy jak TO
23.11.2016 03:29 NickfromWarsaw
chyba już oddawna wiadomo, że ta Victoria buduje się najlepiej w ostatnich latach. Myślę, że za jakieś 10 lat pół Warszawy będzie zbudowano przez Victorię :) Ale nie mam nic do tego
14.12.2016 17:45 Faratt
Właśnie czytałem o ich inwestycjach na Białołęce - no i całkiem nieźle. Jasne, że zdarzają się awarię, ale tak zawsze. Przewag ta viktoria ma więcej na pewną. Ceny realne dla teraźniejszych czasów
27.02.2017 09:08 zalewska
Nawet spróbowałam znaleźć - nic nie ma temat błota i VictoriiDom.. Nie wiem gdzie wam się poprzewracało..
Moim zdaniem Victoria dobrze działa w stolice

116/1179 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Sprzedam
 SPRZEDAM APARAT SENSITIV IMAGO 530 CE - najnowszy model (CERTYFIKOWANE URZĄDZENIE MEDYCZNE) DO DIAGNOSTYKI ORGANIZMU ORAZ TERAPII Urządzenie w pełni sprawne, w stanie idealnym, żadnych uszkodzeń, najnowsze oprogramowanie w języku polskim Jest to najwyższy, obsypany europejskimi nagrodami model Sensitiv Imago®, który umożliwia diagnostykę dowolnej jednostki chorobowej w czasie 1 godziny. Sensitiv Imago® zapewnia możliwości, którym nie dorównuje żadne inne urządzenie na świecie. Model 530CE otrzymał certyfikat medycznego urządzenia diagnostycznego 2 klasy. Dokładność pomiarowa modelu 530CE sięga 96%. Jest to urządzenie wielofunkcyjne i może być wykorzystywane przez naturopatów, dietetyków, specjalistów medycyny alternatywnej, jak również i przez lekarzy tradycyjnych, a nawet w celach badawczych. Szczegóły: tel. 602 423 700

Nieruchomości
 DZIAŁKA LUB DZIAŁKI do wynajęcia na działalność gospodarczą w Warszawie przy ul Modlińskiej utwardzone ogrodzone z pomieszczeniami gospodarczymi lub bez 507112181

Zdrowie i Uroda
 Masaż Leczniczy (darmowy dojazd) Ząbki,Wołomin,Zielonka Masaż leczniczy idealny na pozbycie się uciążliwych bólów pleców,kręgosłupa,mięśni.Masaż terapeutyczny stosuję się w rehabilitacji w różnych schorzenaich dysfunkcji ruchu . Oferuję : masaż kręgosłupa,masaż leczniczy,masaż sportowy I inne. Wizyty domowe 7 dni w tygodniu www.vitamasaz.pl Rezerwacja telefoniczna 530 878 844 Dyplomowany masażysta

Dom i ogród
 Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 4,6,8,10 i 12 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik poddajemy kontroli jakości i próbie szczelności zbiornika. Zbiorniki posiadają Certyfikat EU oraz atesty potrzebne do odbioru szamba na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Zbiorniki są monolityczne to znaczy odlewane w całości z betonu klasy B-25, B-30. Maksymalny czas montażu standardowego zbiornika do 30 minut. ZAPEWNIAMY TRANSPORT ORAZ MONTAŻ. Szamba od producenta. Szamba od 4 do 12 tysięcy litrów. PŁYTY NAJAZDOWE PRZEJEZDNE DLA CIĘŻARÓWEK! ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMSA O TREŚCI KONTAKT ODDZWONIĘ. Zbiorniki posiadają 5-letnią gwarancję. Tel. 660 513 599 Radosław szamba.x.betonowe@gmail.com W sprawie ceny proszę o kontakt

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie