REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Reklama na samochodzie - co o tym myślicie?

04.07.2016 11:13 kroni
Prowadzę od niedawna warsztat samochodowy i zastanawiam się nad zamówieniem specjalnej naklejki na samochód z adresem mojego warsztatu. Wiem, że agencja reklamowa Wrocław może coś takiego wykonać bez problemu - tylko czy jest sens na taką reklamę? Zwracacie uwagę na to, co jest napisane na samochodach?
06.07.2016 05:46 #vito
Nikt na to nie zwraca uwagi a w ruchu drogowym nawet nie da sie niczego zapisac.
Wszystkie informacje sa w sieci i kazdy tam ich szuka.Kazda firma,nawet najmniejsza ,powinna byc w internecie;to dzis jedyny sposob na zaistnienie.A najlepsza rekalma,sa dobrze i tanio wykonane uslugi przez uprzejma i usmiechnieta zaloge.
06.07.2016 05:49 #wolszczak
Rozumiem z eto jest zakamuflowana reklama agencji reklamowej.
NIKT nie zwraca uwagi na zadne naklejki,jest za duzo wszelkich reklam.To wyrzucone pieniadze.
Gdy bedzie potrzeba,zeby cos naprawic i tak szuka sie w internecie i porownuje.
Ludzie kieruja sie opiniami innych.Nie ma opinii,to nikt raczej do takiej firmy nie rpzyjdzie.Na slawe trzeba ciezko zapracowac.Zwlaszcza teraz
07.07.2016 10:01 #marcel90
Zadowolony jestem z efektu jaki udało się uzyskać agencji Expansa. Zlecałem im reklamę na samochodach ciężarowych. Fachowa, profesjonalna robota, bez niedoróbek. Reklama zamontowana ekspresowo i efekt wizualny rzeczywiście robi wrażenie. Takiej reklamy
03.03.2017 10:19 nataliarw
Aby taki rodzaj reklamy był skuteczny to reklama na samochodzie musi zostać dobrze wykonana pod kątem graficznym, w zakresie takich usług może pomóc ta agencja reklamowa.

63/1144 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Targówek

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie