REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

REFERENDUM MIESZKAŃCÓW BRÓDNA- KOMUNIKACJA MIEJSKA

# Ewa P

06.10.2008 10:12

Szanowni mieszkańcy Bródna i Annopolu
Zwracam się do tych Was, którzy na codzień korzystają ze środków komunikacji miejskiej z apelem o udział w głosowaniu nad pomysłem wypuszczenia linii autobisowej z północnej części Bródna ( ul Toruńska i okolice)
Trasa miałaby przebiegać wzdłuż trasy Toruńskiej z przystankami przy więkrzych skrzyżowaniach. Docelowo stanowić by miała przeprawę na drugą stronę Wisły bez konieczności przesiadek na moćsie.
Po burzliwych dyskusjach mieszkańców pobliskich osiedli uzgodniono by pętla była w centrum handlowym " MARKI - ZĄBKI" jadąc wzdłuż wewnętrznej drogi do centrum handlowego " Głębocka" a następnie Trasą Toruńską z przystankami przy centrum sportowym POLONEZ, następnie przy wiadukcie tramwajowym na Annopolu, następnie przy ślimaku nad Dyrekcją FSO i dalej przez Wisłę do stacji Metra.
Obecnie nikt nie pomyślał o sporej części Warszawiaków mieszkających po tej stronie Targówka by mogli swobodnie dojeżdżać do centrów handlowych oraz przeprawić się na lewobrzeżną część Warszawy.
Czekamy na Wasze głosy
Ewa

# Ewa P

06.10.2008 10:14

To prawda, że nie było do tej pory takiego pomysłu.
Bardzo ciekawa propozycja.
Jestem za.

# Ewa P

06.10.2008 10:14

To prawda, że nie było do tej pory takiego pomysłu.
Bardzo ciekawa propozycja.
Jestem za.

REKLAMA

# Ewa P

06.10.2008 10:14

To prawda, że nie było do tej pory takiego pomysłu.
Bardzo ciekawa propozycja.
Jestem za.

# grad

06.10.2008 10:22

a co tak po trzy razy ...??

# grad

06.10.2008 10:22

a co tak po trzy razy ...??

REKLAMA

# grad

06.10.2008 10:22

a co tak po trzy razy ...??

# DARIUSZ

06.10.2008 10:29

Zwłaszcza jak nastąpi awaria tramwaju, lub drobna stłuczka z wagonem, co ostatni zdarza się zbyt często nie mamy alternatywy by wydostać się z Bródna i dotrzeć na czas do pracy!! JESTEŚMY POPROSTU UWIĘZIENI.
W sobotę rano jadąc do pracy miałem pecha natrrafić na brak prądu w wagonie tramwajowym. Do placu Bankowego jechałem okrężną drogą przez most Grota i Żoliborz by dotrzeć do stacji metra Marymont!!!! TO HORROR!!

# DARIUSZ

06.10.2008 10:29

Zwłaszcza jak nastąpi awaria tramwaju, lub drobna stłuczka z wagonem, co ostatni zdarza się zbyt często nie mamy alternatywy by wydostać się z Bródna i dotrzeć na czas do pracy!! JESTEŚMY POPROSTU UWIĘZIENI.
W sobotę rano jadąc do pracy miałem pecha natrrafić na brak prądu w wagonie tramwajowym. Do placu Bankowego jechałem okrężną drogą przez most Grota i Żoliborz by dotrzeć do stacji metra Marymont!!!! TO HORROR!!

REKLAMA

# DARIUSZ

06.10.2008 10:29

Zwłaszcza jak nastąpi awaria tramwaju, lub drobna stłuczka z wagonem, co ostatni zdarza się zbyt często nie mamy alternatywy by wydostać się z Bródna i dotrzeć na czas do pracy!! JESTEŚMY POPROSTU UWIĘZIENI.
W sobotę rano jadąc do pracy miałem pecha natrrafić na brak prądu w wagonie tramwajowym. Do placu Bankowego jechałem okrężną drogą przez most Grota i Żoliborz by dotrzeć do stacji metra Marymont!!!! TO HORROR!!
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA