REKLAMA
REKLAMA

redukcje kursów w komunikacji lokalnej

26.10.2005 15:33 #graZ
od 1 listopada zlikwiduja czesc kursów lini 102 i 103. mozna było sie tego spodziewac po likwidacji małych autobusików
26.10.2005 15:41 #wlod!23
Przecież są taksówki, no nie.

1140/1243 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Legionowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Porady prawne
 Prawnik z dużym doświadczeniem w sprawach rodzinnych, cywilnych i administracyjnych udzieli porady prawnej (również poprzez internet lub telefonicznie) na konkretny problem lub napisze pismo, pozew. Przystepne ceny usług. Numer do kontaktu 728464497

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Jestem szczupłą blondynką o magicznych oczkach, namiętnych ustach, z wielką ochotą na... sami wiecie :) Moje zadbane i pachnące ciałko, uroczy uśmiech oraz zniewalające spojrzenie doprowadzi Cię do tego, że będziesz chciał do mnie wracać co noc :) Jeżeli jesteś zdecydowanym facetem to odezwij się do mnie. Numer telefonu lub email znajdziesz na stronie zboczone18.pl/madzia Pamiętaj, że jeżeli chcesz tylko popisać to szkoda naszego czasu :)

Kupię samochód
 Skup HYUNDAI H100 KUPIĘ HYUNDAIA H100 AUTA W KAŻDYM STANIE WIZUALNYM I TECHNICZNYM OFERTA DOTYCZY KUPNA AUT NA TERENIE CAŁEGO KRAJU AUTA FIRMOWE I OD PRYWATNYCH WŁAŚCICIELI ZAPEWNIAMY PEŁNĄ DOKUMENTACJE NIEZBĘDNĄ DO WYREJESTROWANIA AUTA UMOWA KUPNA-SPRZEDAŻY I GOTÓWKA OD RĘKI PRACUJEMY 7 DNI W TYGODNIU 24H ZADZWOŃ ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ ZAWSZE DOGADUJE SIĘ ZE SPRZEDAJĄCYM DZWON LUB WYŚLIJ SMS NA NUMER ZE ZDJĘCIA POGLĄDOWEGO , ODDZWONIĘ TEL. 603-411-333

Dam pracę
 .Na zlecenie firmy zewnętrznej poszukujemy osoby chętne do podjęcia współpracy w zakresie prowadzenia działań reklamowych na portalach społecznościowych jak i forach / portalach dyskusyjnych. Praca nie polega na wynagrodzeniu wyłącznie prowizyjnym ! Dla najbardziej AKTYWNYCH współpracowników przewidujemy wszelkie BONUSY oraz DODATKI ! Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy .

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.