REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Recykling tworzyw sztucznych

# KarolT

21.08.2017 23:52

Cześć wszystkim, jestem zainteresowany otworzeniem dzialalności zajmującej się recyklingiem tworzyw sztucznych na początku. Jakie warunki muszę spełnić oraz gdzie szukać odpowiedniego sprzętu?

 Ordek55

23.08.2017 07:19

WItam, no dużej ilości fimr do polecenia raczej u nas jeszcze nie ma. My jedynie współpracujemy na ten moment z Bartontech firma, która rzeczywiście wyróżnia się jakościa prowadzonych usług. Od początku podczas wyboru obsługa zna całą ofertę z dużą dokładnością również jeżeli chodzi o serwis to nie ma problemów. Zawsze terminowi i dokładni podczas ich wykonywania. Moim zdaniem to jeden z najlepszych wyborów. Pozdrawiam :)

# MartinW

03.09.2017 19:40

Jeżeli chodzi o pewniaka to Bartontech również jest moim typem. Od pierwszego telefonu po serwis są mega profesjonalni i potrafia pomóc nawet przy wiekszych kłopotach. NIgdy się nie zawiodłem na wykonanych naprawach oraz terminach. Tak samo jest w przypadku kupionych maszyn recyklingowych. Bardzo fajnie złożyli cała ofertę i dobrze, że są także maszyny używane bo zawsze jest to jakaś oszczędność przy pierwszych inwestycjach.

REKLAMA

# DariuszSzymczek

11.09.2017 09:37

Zgodzę się z Wami. Jeżeli chodzi o recykling to wiadomo że podstawą jest dobry surowiec i efektywne maszyny. Z Bartontech wspołpraca układa się bardzo dobrze i każdemu mogę polecić jeżeli szukacie miejsca gdzie można poradzić się i kupić maszyny najlepszych producentów zarówno nowe jak i używane. Również mając spokój w zakresie ich serwisowania. Nigdy nie odmawiają pomocy :)

# Paweł45

17.09.2017 14:41

Czyli na pewno warto o tym pomyśleć. Z kolegą równiez prowadzimy biznes i wchodzimy powoli w recykling. Już trochę zapoznajemy się z rynkiem i wstępnie umówilismy sie z Bartontech na spotkanie w sprawie maszyn. Mam nadzieję, że coś fajnego z nimi wyjdzie ;)

# Kinguś

30.03.2022 10:41

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób ma świadomość na temat dbania o naszą planetę. Nawet produkcja regranulatów ldpe jest coraz to bardziej popularna. Poczytajcie sobie na https://contalen-recycling.com/ co to dokładnie jest, bo ja jestem zafascynowany jak technika idzie do przodu.

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe