REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# Rozsądny

08.09.2017 15:11

#2nicky napisał(a) 08.09.2017 11:34
Wincyj pasów,szerzej, precz z przejściami dla biedopieszych, precz z ograniczeniami prędkości, precz ze znakami, precz z fotoradarami, szybciej, szybciej,szybciej...co,ja nie pojadę? Ja się nie zmieszczę? Jak jedziesz lebiego w skodzie? 80-tką,jak baba? Tu jest Polska, tu się pędzi!
Panie władzo, jak Boga kocham, wjechał mi przed maskę. Było zielone! Ja miałem pierwszeństwo, bo zielona strzałka to pierwszeństwo. No bo jest zielona przecież!

Weź nie pie***l.
Wypadki są powodowane zarówno przez narwańcow jak i lebiegi drogowe. Ile razy jest tak, że ograniczenie do 50 km/h a jedzie taki 30, chociaż asfalt suchy a widoczność wzorowa, jesteś to w stanie wytłumaczyć. Pas zmienia to drogę zjeżdża a przy różnicy prędkości 20 kilometrów może być problem z wychowaniem. Widzę to tak, chcesz jechać tempem rowerzysty to weź odstaw auto i wsiadź na rower, widocznie auto nie jest dla ciebie. Tym co natomiast zawsze się śpieszy, zalecam śmigłowiec zamiast auta a jak za wolny, to rakietę i w kosmos.

# Weź i zwolnij

09.09.2017 21:07

"Tu jest Polska, tu się pędzi" - jedno z haseł najlepiej obrazującej stan myślenia znacznej części obywateli naszego kraju...

 cycu

09.09.2017 23:18

Ale tak jest ..... i żeby to był tylko stan myślenia to byłoby pół biedy, ale to się dzieje w realu.
Cwaniactwo, chamstwo, impertynencja króluje na naszych drogach a przede wszystkim przekraczanie
dozwolonych prędkości a jeśli ktoś już próbuje to żeby nie było więcej niż 21 km/h powyżej dopuszczonej.
Z ręką na sercu odpowiedzmy sobie sami ....

REKLAMA

# szybciej

10.09.2017 14:43

Na S 8 w okolicach mostu jest znacznie gorzej, wypadki za względu na duże prędkości kończą się zazwyczaj śmiercią lub ciężkim kalectwem.

 ali22

17.10.2017 23:22, wpis modyfikowany 1 raz,ostatnio 19.10.2017 12:57

najwiecej jest stłuczek na radzyminskiej w okolicach ul. młodzieńczej. jeżdże tamtędy do pracy i czesto stoje w korku rano wlasnie z tego powodu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
http://www.tierraadentro.org
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break