REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# NN1

24.08.2016 13:33

Burmistrz ma poczucie humoru. Na końcu zdania i tak napisał o co mu chodzi.

# bemowook

24.08.2016 14:05

to znaczy za późno, niech się Radna weźmie do roboty, a nie jakieś stare kotlety wyciąga....

# bemowook

24.08.2016 14:06

to radna ze starej koalicji jeszcze od Dąbrowskiego, oderwani od żłoba to i pewnie bzdury piszą w interpelacjach, szkoda, że samej interpelacji nie mamy tutaj, można by zobaczyć co takiego przegapiła Radna_bezradna!!!

REKLAMA

# multikulti

24.08.2016 14:09

U nas w kraju, od razy by zapytano, gdzie była Pani Radna jak był czas pytać, jak czas minął to się radna znalazła!!!
Szkoda, że zagłosowałam na ludzi od Dąbrowskiego, ale mam nauczkę - nigdy więcej.
Szczególnie mi przykro, bo obywatelstwo, mam od niedawna i tak zmarnowałam głos,
NIGDY WIĘCeEJ

# HannaJa

24.08.2016 16:31

Przeczytajcie interpelację tej radnej Zięby.Po prostu beka.Zresztą sporo interpelacji radnych folwarcznych,świadczy o ich nieznajomości miast i procedur w nim obowiązujących,o zarządzeniach i ustwach nie wspomnę.Mimo ,że mam lewicowe poglądy-Pan Michał Grodzki ma u mnie za to tą odpowiedź 5 z plusem.

# Politolog

24.08.2016 17:03

Lewicowe poglądy są zgodne z poglądami przedstawiciela partii PiS czyli najbardziej socjalistycznej partii w Polsce.

REKLAMA

# dor

24.08.2016 18:49

Burmistrz odpowiedział idealnie na tę kompromitację radnej :)

# ehhh...

24.08.2016 20:13

Oho, urzędaski nie mają innego wyjścia. Trzeba pochwalić 'mądrość' burmistrza :)

# Obrońca Tobruku

25.08.2016 08:11

Jakoś wczoraj na sesji Pan Burmistrz nie używał tak wykwintnych słów, tylko stękał i pocił się przed mieszkańcami po swoich durnych pomysłach o zamknięciu parkingu na ul. Obrońców Tobruku.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA