REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

# Kierowca

10.12.2011 14:38

Problem nie jest w tym czy policjant ma udowodnić winę czy nie tylko w tym, że na jednej ulicy może stać bezkarnie kilkaset znaków drogowych. O tym że na nie nikt nie patrzy nie trzeba chyba przekonywać. Jeśli warunki techniczne dróg będą przypadkowe, a ograniczenia prędkości zmieniać się co 100m to zabawa w kotka i myszkę będzie trwała do końca świata.

# Mateusz

13.11.2012 15:45

Czy stwierdzenie "wszyscy jechali z podobną prędkością" nie znaczy również, że Pan który nie wie "czy to jego zmierzono" także jechał z w/w prędkością, a co za tym idzie, wynik jest jednakowo "dobry" dla każdego samochodu WŁĄCZAJĄC zainteresowanego?
Zupełnie inna sprawa, dlaczego przy dzisiejszej technologii te urządzenia nie mają wbudowanego aparatu cyfrowego robiącego zdjęcie w momencie pomiaru....

# krystian

05.01.2013 18:51

Ciekawe kiedy to wprowadza te nowe fotoradary.

REKLAMA

# gimol

05.01.2013 18:52

ostatnio miałem wypadek na autostradzie,nie dość że wypadek,auto do kasacji,to jeszcze złapał mnie fotoradar.

# ewka5555

05.01.2013 18:53

Zawsze byłam ciekawa jak to jest jak się ma skasowane auto,ile płaciłeś za holowanie?

# gimol

05.01.2013 18:54

korzystałem z http://pomoc-drogowa.warszawa.pl około 200 mnie policzyli,nawet tanio,uwierz że to nic ciekawego mieć auto do kasacji

REKLAMA

# op88

27.01.2014 19:16

panie prawnik z taka wiedza to i jak posiadam nie majac kancelarii prawnej. zwykle pier*olenie o szopenie.

# sdfgsdfsdf

27.04.2014 20:15

#ewka5555 napisał(a) 05.01.2013 18:53
Zawsze byłam ciekawa jak to jest jak się ma skasowane auto,ile płaciłeś za holowanie?

Przejedź sie na autoatradę i wypróbuj to samo zdarzenie - będziesz wiedziała ;-)
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe