REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Pytanie do kobiet

# Iza

26.05.2015 23:51

Jestem nowa w Warszawie. Gdzie się dobrze i niedrogo ubrać?

# edek

27.05.2015 09:47

Gdzie chcesz, wszędzie.

# kissmelips

20.06.2015 15:13

przejdź sie po okolicznych sklepach, podpytaj sąsiadów lub kogoś, kogo poznałaś już. No ewentualnie w jakiś interentowych możesz popytać

REKLAMA

# szumialas

21.06.2015 15:30

Zależy tak naprawdę, czego szukasz. Fajnie jest w sklepach www - taniej i nie trzeba stać w kolejce :) Zerknij sobie na www.hurtownia-rajstop.pl - dla kobiet sklep w sam raz moim zdaniem. Staram się unikać markowych butików, gdzie wszystko jest zmacane 150 razy.

# miódzmalina

22.06.2015 15:49

Dobrze prawisz Szumilas. Ja też zdecydowanie wolę np. ze strony www kupować. Zwłaszcza, jak są fajne rzeczy i fajne fotki

 liwia

27.06.2015 14:34

Dokładnie, też robię dużo zakupów za pośrednictwem sieci, jest taniej i większy wybór.

REKLAMA

# Maniusia

03.07.2015 14:49

Też uważam, że szkoda czasu na bieganie po sklepach chyba, że kochasz shoping, to wtedy centra handlowe i tyle. Obejrzeć może warto, ale kupować lepiej w necie. Zwykle wtedy jest taniej. Tym bardziej gdy chcesz coś konkretnego. Nie nabiegasz się i zakupy same przyjdą do domu. Ostatnio kupiłam poszukiwany zestaw pędzli Hakuro w internetowym sklepie http://puderek.com.pl/25_hakuro

 haniakunka

26.07.2015 14:25

W http://hurtownia-rajstop.pl/ jest fajnie. Kupiłam sobie właśnie u nich kilka rzeczy, niedawno paczka dotarła. Wszystko jest eleganckie i bardzo dobrze uszyte, co przy ubraniach ze sklepów www często się nie zdarza.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe