REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

# Michał56

26.02.2018 17:19

za 58 tys złotych chcą urzadzic skwer, będzie to taka komunistyczna prowizorka , 3/4 z tych pieniędzy pochłonie tzw urzednicza papierologia. Ten kawałek ziemi ja bym przeznaczył pod budownictwo - samorząd miałby dodatkowe pieniadze na ważne cele

# lee

26.02.2018 22:37

Znam ten teren od urodzenia. Przd wojną była tu fabryka lalek,w latach 70-ych baza samochodowa.Równorzędnie w latach 70-ych zrobiliśmy obok fabryki plac zabaw(taki niby fundusz partycypacyjny za komuny)zniknął pod ul milenijną.Poza tym ul Ceramiczna biegła kiedyś w linii prostej w okolice dużego dębu przy przychodni na ul Produkcyjnej,gdzie był dom Pana Borzyma.Wracając do kosztów lepiej było by zrobić ławki w lesie anecin,począwszy od Ratusza starą drogą przy działce starego żyda na wysokości ul.Kaflowej az po ul.Pomorską.Z całym szacunkiem dla Pani Danieli że ma szczytny cel ,ale drzewka owocowe niewiele mówią jak obok stoją 500 letnie dęby.Z kolei wychodek dla psów co ma Pani w podtekście jest na ul Ceramicznej.Moim skromnym zdaniem ten teren powinien poczekać przynajmniej dwa lata na mądrych ludzi(nie ma co się spieszyć/ po/ już tego nie sprzeda za złotówkę),a za rok dwa teren na pewno się przyda.
A tak w ogóle urodziłem się w domu Pana Jagmina(dawny adres Ceramiczna 1)niestety rok po jego śmierci ale mój ojciec współpracował z nim.Ja jedynie bardzo dobrze znałem jego kochankę Helenę.
Na dziś pozdrawiam Leszek B

# z ratusza

28.02.2018 15:03

Każdy pomysł na zieleń jest lepszy niż kolejny blok. Michał puknij się w czaszkę bo majaczysz. Za dużo masz skwerów??

REKLAMA

# Michał56

02.03.2018 08:31

Masz rację ja się jeszcze mogę puknąć w czaszkę bo ją mam a ty dobrze wiesz , ze nie. W tym miejscu wybudować blok i część zieleni peznaczyć na srajnie dla psów gdyż cały Tarchomin z psich odchodów słynie

 Do rzeczy

02.03.2018 11:43

Nie wchodząc w temat, czy blok, czy zieleń, czy sralnik dla psów, ja nie rozumiem tego pomysłu z drzewami owocowymi. Dlaczego owocowe? Dlaczego owocowe byłyby lepsze od dębów, akcji, klonów, różnych iglaków itp.? Pytam bez złośliwości.

# lutek

11.06.2020 11:15

od 2004 nie mogą planu stworzyć czekają na pomysł bankowego,białołęką rzadzą interesiki deweloperów a oni na razie z tym terenem nie maja planu a traskowski ma teraz inne tematy na głowie

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break