REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Pub w Forcie Piontek

# Kasia

25.04.2003 14:56

Byłam w tym pubie 2 razy i trafiłam na serwowany przez barmana hip-hop i disco typu "Modern Talking", co zupełnie nie pasuje do wystroju i klimatu tego miejsca. Czy tam zawsze tak jest, czy czasem puszczają inną muzę?

# Ham

25.04.2003 16:45

Napisz tylko czy mają tam hamaki.

# Rozsądek

26.04.2003 19:29

Napisz jaki jest wystrój, bo jeszcze tam nie byłem. A jaka muzyka jest najlepsza Twoim zdaniem ? Może trzeba było zwrócic uwage barmanowi, żeby coś puścił, co sprawiłoby Ci radość ?

REKLAMA

# nonsens

26.04.2003 20:18

No, i nie zapomnieć co sadzi o dietach..... radnych.

# aza

28.04.2003 09:45

Kasia, czy chodzi o Pub w FP - Pub z bilardem?

# Kasia

28.04.2003 10:36

W pubie z bilardem jeszcze nie byłam. Chodzi mi o pubik na wieży. Wystrój jest trochę westernowski: drewniane ławy, maty w oknach. Myślę, że jakiś rock, nawet coutry, brzmiałoby tam lepiej niż disco.
Aza, czy w pubie bilardowym serwują lepszą muzę?

REKLAMA

# aza

28.04.2003 10:52

Kasiu, ja natomiast nie byłam w wieży ;) ale słyszałam, że kimat jest fajny - co do muzyki nikt nic nie mówił... Znając towarzystwo z mojego osiedla (DW) zapewne zagłuszali muzykę stąd niewiedza... ;)
Co do Pubu z bilardem - muzyka również pozostawia wiele do życzenia, ponieważ ustawioną mają MTV, a tak jak wiadomo wszystko i nic z przewagą nic. Na szczęście (o ile pamiętam) muzyka jest w miarę cicho ustawiona, więc nie boli w uszy nawet najbardziej wytrawnego rockersa ;)
A tak przy okazji - ostatnio bardzo rozcieńczają piwo i gdy się dostanie akurat "z tego cieńszego sortu" należy zwrócić barmanowi uwagę - wymienia bez żadnego gadania (no ale granda w biały dzień, aby stałemu klientowi lać rozcieńczalnik..).
W zamian np można skosztować Czarnego Ruska ;) mmmmmmmmmmmm Ale uwaga - kosi z nóg ;)
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break