REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Psychomedic w centrum

07.10.2015 14:49 #Heniek54
Cześć.
Poszukuję dobrego i sprawdzonego psychiatrę w stolicy z dobrym i łatwym dojazdem do kliniki bo jestem spod Warszawy i będę dojeżdżać. Widziałem klinikę Psychomedic nie dawno przechodząc obok przystanku Raszyńska. Patrząc na ich stronie www.psychomedic.pl Najbardziej pasuje mi doktor Robert Chmielewski.
Dlatego zwracam się do mieszkańców stolicy o opinie. I o dr Chmielewskim i o samej klinice.
Bardzo proszę o odpowiedzi tylko tych osób które się leczyły.
08.10.2015 08:59 #Hania87
Ja tam byłam właśnie u dr Roberta Chmielewskiego. Możesz iść bez wahania. Bardzo dobry psychiatra, wie co robi, wie jak leczyć. Bardzo sympatyczny i wyrozumiały.
09.10.2015 10:54 #Marianna
Ja natomiast byłam u dr Krzysztofa Staniszewskiego właśnie w psychomedic.pl i Uważam że to najlepszy psychiatra godny polecenia. Jak chodziłam na nfz do psychiatry to nie dość że miałam długie odstępy między wizytami to w dodatku traciłam tylko czas. W PsychoMedic zajęli się mną kompetentnie.
14.10.2015 11:20 #Polniak
#Marianna napisał(a) 09.10.2015 10:54

Ja natomiast byłam u dr Krzysztofa Staniszewskiego właśnie w psychomedic.pl i Uważam że to najlepszy psychiatra godny polecenia. Jak chodziłam na nfz do psychiatry to nie dość że miałam długie odstępy między wizytami to w dodatku traciłam tylko czas. W PsychoMedic zajęli się mną kompetentnie.
Również uważam że to bardzo dobry lekarz. Psychiatra jakich mało. Potrafi na wszystko chyba zaradzić. Uwielbiam jak klinika jest nowoczesna jak Psychomedic.
15.10.2015 09:29 #Zosia
Ja leczyłam się w klinice amedis - super lekarze, najlepsi są w mieście.
REKLAMA
01.11.2015 11:58 #pacjentka
Ja byłam w psychomedic u dr Roberta Chmielewskiego. Trafiłam całkiem przypadkowo, w załamce złapałam za ogłoszenia gdzie mnie przyjmą tego samego dnia i padło na niego, dziś żałuję. Facet bardziej sprawiał wrażenie, jakby był zły, że w sobotę musi tam siedzieć a jestem w szoku jak widzę, że #Hania87 pisze, że dla niej był "sympatyczny i wyrozumiały", kurcze sam ma jakąś schizofrenię, że raz tak, a raz tak? Pomijam fakt, że psychiatria to delikatna specjalność, ale z samego tylko powodu, że płacę za wizytę 150 zł mógłby być uprzejmy. Stresująco i nieprzyjemnie, do psychomedic się zniechęciłam na samym starcie i szukam gdzie indziej.
03.11.2015 11:48 #weroni
pacjentka, powiem ci, że jestem w szoku jak widzę to, co piszesz. Mam wrażenie jakbyś pisała, o zupełnie innym lekarzu. Jestem pacjentką Psychomedic.pl i dr Chmielewskiego od jakiegoś czasu. Nigdy nie był dla mnie niemiły, zły ani nic z tych rzeczy - dlatego do niego chodzę. Na pewno nie leczyłabym się u niego jakby mnie stresował i był nieprzyjemny.
16.12.2015 10:58 #sandri
Ja też mam zupełnie inne doświadczenia niż pacjentka, a leczę się u doktora od kilku miesięcy. Bardzo kompetentny i empatyczny lekarz.
31.12.2015 17:20 #Janek1234
Byłem tam w poniedziałek, faktycznie doktor przemiły i bardzo kompetentny. Zawsze można liczyć na jego pomoc.
31.12.2015 17:21 #Artur007
Miałem problem z błędem na zwolnieniu, ale doktor bezproblemowo wyprostował sprawę. Bardzo pomocny. Można na nim polegać.
REKLAMA
31.12.2015 17:23 #Olkaaa
#pacjentka napisał(a) 01.11.2015 11:58

Ja byłam w psychomedic u dr Roberta Chmielewskiego. Trafiłam całkiem przypadkowo, w załamce złapałam za ogłoszenia gdzie mnie przyjmą tego samego dnia i padło na niego, dziś żałuję. Facet bardziej sprawiał wrażenie, jakby był zły, że w sobotę musi tam siedzieć a jestem w szoku jak widzę, że #Hania87 pisze, że dla niej był "sympatyczny i wyrozumiały", kurcze sam ma jakąś schizofrenię, że raz tak, a raz tak? Pomijam fakt, że psychiatria to delikatna specjalność, ale z samego tylko powodu, że płacę za wizytę 150 zł mógłby być uprzejmy. Stresująco i nieprzyjemnie, do psychomedic się zniechęciłam na samym starcie i szukam gdzie indziej.
Byłam u niego i mam odmienne zdanie. Dodatkowo u doktora leczę się od lat. Możliwe, że coś się u niego stało, jak byłaś.
24.02.2016 12:09 #Cytryna
Witam

Czytam ten wątek z ogromnym zainteresowaniem. Wiem jedno u mnie skuteczna była tylko Pani psychiatra z wierzbowej 11 z Centrum Medycznego VERDE. Pani dr fachowa i kompetentna ale jednocześnie miła i serdeczna
29.02.2016 19:03 #marcysia123
Na temat kliniki i specjalistów jest sporo opinii w sieci. Także na http://psychomedic.pl/ . Z tego co wiem, to bardzo dobrym rozwiązaniem jest świadczenie usług również w weekendy. W Psychomedic znajdziesz pomoc i zwalczysz depresję, zaburzenie afektywne, zaburzenia odżywiania się (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się), uzależnienia, zaburzenia snu, zaburzenia psychotyczne, zaburzenia pamięci, zaburzenia osobowości, zaburzenia nerwicowe, zaburzenia lękowe, zaburzenia psychosomatyczne, dysocjacyjne, trudności w relacjach z ludźmi, trudności w relacjach intymnych, z emocjami: złość, smutek, napięcie, lęk, ale i zaburzenia tożsamości, kontroli impulsów (samookaleczenia, agresywne zachowania). Zakres wiedzy i podejście do każdej osoby indywidualnie to zalety specjalistów w klinice.
29.02.2016 21:16 #Pokahontas
Relacje pacjent - lekarz są dosyć specyficzne, szczególnie gdy mamy doczynienia z psychologiem, który dzięki umiejętnie budowanej relacji, może nam adekwatnie pomóc. Dlatego to nie zawsze się udaje, czasem nie ma po prostu chemii między ludźmi, coś nie zaskoczy i jest problem. Ktoś też może mieć gorszy dzień, w końcu wszyscy jesteśmy tylko ludźmi. Zatem ja bym sie tam nie zrażała na podstawie pojedyńczego przypadku. A naprawdę dużym plusem kliniki Psychomedic jest przyjmowanie pacjentów przez cały tydzień. W razie potrzeby chwili, warto też zadzwonić na nr. tel. 22 254 88 88 , zachowajcie go może sie przydać :)
10.04.2016 12:59 #pati
Ja leczę sie u dr Chmielewskiego od 4 miesięcy i z każdą wizytą (były 4) utwierdzam się w przekonaniu, że lepiej trafić nie mogłam. Kulturalny, taktowny, kompetentny. Krótko - czuję sie znacznie lepiej, w zasadzie dobrze, chodzę na psychoterapię i nie odczuwam żadnego stresu przed kolejną wiz. Wręcz mam wrażenie, że ich potrzebuję
REKLAMA
08.06.2016 15:02 #katarzyna palacz
Jak tutaj wspomina Marcysia, ja też polecam klinikę Psychomedic na Filtrowej. Mają naprawdę kompetentnych lekarzy wyspecjalizowanych w leczeniu rozmaitych zaburzeń. I są to prawdziwi lekarze z powołania, a nie pseudospecjaliści ograniczający się wyłącznie do wypisywania recept. Podejście do pacjenta jest również bardzo ważne, o ile nie najważniejsze, zwłaszcza w początkowym etapie choroby. Z ręką na sercu polecam.
04.10.2016 10:25 #tarantina
Ja leczę się u Izabeli Zduńczyk-Bogiel z psychologgia-plus.pl Bardzo mi pomaga.
07.10.2016 12:42 Janek3773
Słyszałam o Psychomedic dobre opinie. Sa niedaleko mojego Liceum Zaocznego przy Nowowiejskiej Educatio.
28.07.2017 12:07 #marcysia
Oni również zajmują się diagnozowaniem autyzmu i Zespołu Aspergera. Krótko się u nich czeka na wizytę z dzieckiem, a to jest spory atut. Poza tym dziecko bada ZESPÓŁ specjalistów! Chyba to jedyne takie miejsce w Polsce.
20.09.2017 09:50 #Annam
Bardzo dużo zależy od specjalisty.
Dlatego jeśli potrzebujesz porady warto pytać o kolektyw Psychologgia. Uczęszczałam tam dość długo do Mariusza Moderskiego lecząc się z depresji, ale udało się mi ją w końcu pokonać i dziś prowadzę spokoje życie.

O szczegółach nie chcę pisać na forum publicznym, jak chcesz porozmawiać to PRIV.
REKLAMA
20.09.2017 10:34 #won reklamo
super, wspaniale, cudownie.
Dobry psycholog nie potrzebuje takiej szm.acianej reklamy, na darmowym portalu

Paradoksalnie świadczy to o braku klientów i prawdopodobnie o kiepskiej jakości świadczonych usług.
Nie polecam !!!!!!!!!!!!
26.09.2017 20:56 #marlena3
Rejestracja do psychiatry jest pod nr 22 254 88 88 . Dla mnie zaletą tej kliniki jest to, że nie trzeba czekać tygodniami na wizytę. Szanują czas pacjentów i wszystkich traktują poważnie.
27.09.2017 09:10 #syfiasssta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom... ,...
26.10.2017 10:45 #lejkaa
jak się okazuje sporo osób ma duże problemy z tym by iść na taką tradycyjną terapię i podjąć leczenie. nie wiem czy to kwestia wstydu czy jakiś stereotypów ? Dobrze, że są takie miejsca jak chociażby Bezproblemowo bo tam można przejść taką terapię online. Nie dość, że cenowo wychodzi to korzystnie to jeszcze nie ma konieczności wychodzenia z domu i ,,ujawniania się" jakkolwiek dziwnie by to nie zabrzmiało :)
26.10.2017 12:52 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom ././/.
29.12.2017 11:53 #pacjent
#Hania87 napisał(a) 08.10.2015 08:59

Ja tam byłam właśnie u dr Roberta Chmielewskiego. Możesz iść bez wahania. Bardzo dobry psychiatra, wie co robi, wie jak leczyć. Bardzo sympatyczny i wyrozumiały.
Witam,
również miała niestety okazję spotkać dr Roberta Chmielewskiego. Moja depresja po wizycie z nim uległa znacznemu pogłębieniu. Człowiek arogancki, bez wrażliwości i empatii nie wiem jak może komukolwiek pomagać?
29.12.2017 21:07 #Syf sssyf
Spamować tylko umiesz
28.02.2018 15:24 #antyreklama
Dawno nie widzialem tak nachalnej reklamy jak "psychmedic.pl" Nie wierze, że jakiś hochsztapler marketingowy może mieć nadzieję, że ludzie to kupią. A może się mylę i ludzie są tak głupi? Pacjentka siedzi na necie i poleca "psychomedic.pl" a potem śledzi odpowiedzi na posta i dalej siedzi i broni "psychomedic.pl". Dobrzy lekarze i dobre gabinety nie muszą się tak nachalnie reklamować. Niezły syf. Rzygać się chce. Ale firma może nabija kieszenie naiwnymi.
28.02.2018 15:49 #EwelinaBrudzynska
dokładnie ten psychomedic to najgorszy syf jaki istnieje. Żadna dobra firma nie potrzebuje takiej nachalnej reklamy na DARMOWYM portalu buahahhahahahahah
29.03.2018 08:44 #Lana
Jeżeli chodzi o psychologów i psychiatrów dziecięcych to ja polecam klinikę z Łodzi http://centrum-futurum.pl/. To sprawdzone miejsce - córka mojej przyjaciółki dojeżdżała do nich z Warszawy i tam się leczyła. Wiem, że była bardzo zadowolona.
REKLAMA
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
25.04.2018 10:41 #pacjent
Dokładnie, żal to czytać. Sama nachalna reklama. A to psychomedic to niezły syf musi być skoro na tylu portalach się reklamują, pewnie pies z kulawą nogą tam nie zagląda haha
09.05.2018 19:28 #ona
#pati napisał(a) 10.04.2016 12:59

Ja leczę sie u dr Chmielewskiego od 4 miesięcy i z każdą wizytą (były 4) utwierdzam się w przekonaniu, że lepiej trafić nie mogłam. Kulturalny, taktowny, kompetentny. Krótko - czuję sie znacznie lepiej, w zasadzie dobrze, chodzę na psychoterapię i nie odczuwam żadnego stresu przed kolejną wiz. Wręcz mam wrażenie, że ich potrzebuję
To chyba dużo od tego czasu się zmieniło. Ja ostatnio miałam niestety nie przyjemność spotkania z tym lekarzem i szczerze mówiąc tak aroganckiego i zimnego człowieka chyba nigdy nie widziałam.
10.03.2019 16:32 #EwazŁodzi
A jeśli ktoś szuka najlepszego psychiatry z Łodzi dla osoby dorosłej, to na podstawie własnych doświadczeń polecam doktora Balda- lek. Jakub Artur Bald - bardzo pomógł najpierw mojemu mężowi (ale to ja go znalazłam:-) a teraz niedawno mi. Ma stronę, gdzie są wszystkie info: https://jakub-bald.pl
I nie ufajcie sieciówkom!

897/3738 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

REKLAMA

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

1-pokojowe do wynajęcia
 Pracuję w jednej z korporacji, chętnie wynajmę samodzielny pokój z dobrym dojazdem do śródmieścia lub w samym śródmieściu. spokojną, bezkonfliktową osobą, ceniącą sobie spokój i porządek. Mam 31 lat. kontakt: 664150436, mspre@o2.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 <script>alert("CHUJ")</script>

Porady prawne
 Kancelaria Porad Kościelno-Prawnych - asystencja na każdym etapie procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa kościelnego dla Osób w kraju i za granicą Mail: a.bolesta@op.pl Tel. kom. 693 876 173 (do godz. 19.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny zatwierdzony przez właściwą władzę kościelną

Sala konferencyjna do wynajęcia
 Pozdrowienia najznakomitsze Za wszystkie potrzeby pomocy lub potrzebujesz kredytu Skontaktuj się tylko z WALDEMAR MROZEK I nie będziesz zawiedziony. Z tym wspaniałym człowiekiem WALDEMAR MROZEK Otrzymałem kwotę 128 000 zł kredytu Nazywam się AGNIESZKA HEJMEJ Jest człowiekiem serca, który zawsze szanuje swoje zobowiązania. On jest człowiekiem swojego słowa I bardzo dziękuję Bogu Aby postawić go na mojej drodze. Zawsze będę mu dziękować za wszystko. Zawsze będę mu wdzięczny. Więcej informacji Skontaktuj się przez e-mail pod adresem: agnieszkahejmej458@gmail.com Lub skontaktuj się z pożyczkodawcą, aby uzyskać więcej informacji waldemarmrozek1978finansowanie@gmail.com Jeśli nie potrzebujesz kredytu Możesz poinformować swoje rodziny, swoich braci, przyjaciół. dziękuję

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Edycje specjalne - tylko na flowbooks.pl
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA