REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Psychologgia

# Senda

08.08.2016 22:59

Witam.
Chciałabym się od was dowiedzieć opinii na temat Kolektywu terapeutycznego Psychologgia z Chmielnej.
Zamierzam znaleźć dobrego psychoterapeutę. Na nfz żaden nie pomógł, więc szukam prywatnie.
Z góry dziękuję za wszystkie komentarze.
www.psychologgia-plus.pl

# angela

31.08.2016 18:02

Ja chodziłam do Pana Krzysztofa Wierzbickiego z tej poradni. Bardzo życzliwy, spokojny i sympatyczny terapeuta. Nie mogę złego słowa powiedzieć, ani na niego ani na całą poradnię. Pomimo że nie jest na nfz to warto do nich iść bo naprawdę interesują się zdrowiem swego pacjenta. www.psychologgia-plus.pl

# Fonka

05.09.2016 18:31

Leczyłam się u Pani Lidii Krotoszyńskiej. Wiem że może głupio to zabrzmi ale miałam dość "otoczenia" i wszystkiego co się wiązało z pracą i domem. Szał mnie jakiś ogarniał. Całe szczęście że trafiłam właśnie na kogoś takiego jak Pani Lidia. przeprowadziłam się do innej dzielnicy, zaczęłam wszystko jakby od nowa. Nowa praca itd. Nic mnie w Warszawie nie trzymało, wracałam tylko na terapie. Pani Lidia to wspaniała kobieta. www.psychologgia-plus.pl

REKLAMA

# Wińka

07.09.2016 13:34

Ja byłam u Pana Macieja Żurka z problemami z odżywianiem i alkoholem. Mają specjalistów chyba od wszystkiego z czym człowiek może mieć problemy. Człowiek z powołania terapeuta. Bardzo konsekwentny, bardzo miło się z nim rozmawia. Moje sesje terapeutyczne były prowadzone regularnie dzięki czemu udało się mnie wyleczyć. Jeden z lepszych "lekarzy" u jakich byłam. www.psychologgia-plus.pl

# Klekotka

22.09.2016 16:15

Mają najlepszego psychoterapeutę od depresji. Byłam już u dwóch w Warszawie i wszędzie nie czułam "że to jest to miejsce" tylko czułam taki dyskomfort. Krzysztof Wierzbicki. Bardzo mi swego czasu pomógł. Miałam myśli depresyjne, samobójcze, mąż mnie zaprowadził do tej kliniki. Cały czas szukał dla mnie pomocy. W końcu dopiero właśnie w Psychologgia poczułam się lepiej. www.psychologgia-plus.pl warto!

# Kalicka

27.09.2016 17:43

Świetna klinika. O wiele lepsze podejście do pacjentów niż w zwykłych na nfz przychodniach. Nie czeka się, ma się wyznaczoną godzinę to się na nią jest przyjętym. W ogóle podejście bardzo inne. Ja byłam przyjęta do psychiatry Pani Dr Izabeli Zduńczyk Bogiel. Złota i fantastyczna kobieta. Bardzo sympatyczna. Leczenie u niej nie jest złym wspomnieniem. www.psychologgia-plus.pl

REKLAMA

# Karlaaa

03.10.2016 15:03

Ja chodziłam do Pani Dagny Ślepowrońskiej w tej klinice ze swoją córeczką. Po rozwodzie mała sobie niestety nie radziła. Miała koszmary, lęki, była strasznie przewrażliwiona. Pani Dagnie udało się do niej dotrzeć i z każdym dniem było z nią coraz lepiej. Jestem bardzo zadowolona z tej sytuacji, bo wiele się słyszy jak to psychoterapeuta nie potrafi dogadać się z dzieckiem. www.psychologgia-plus.pl

# maj77

28.10.2016 13:45

Znacie kliniki Psychomedic, które znajdują się w Warszawie? Jeśli nie, to koniecznie zajrzyjcie sobie tutaj https://psychomedic.pl . Uważam, że warto. Można się do nich na wizytę umówić online (przez całą dobę) oraz telefonicznie pod nr 22 253 88 88.

# Zenek55r

10.11.2016 13:03

Klinika Psychologgia bardzo mnie zachęciła patrząc na ich zespół specjalistów. Nie do końca sam wiedziałem co mi dolega, ale wiedziałem że mi pomogą i zdiagnozują. Pierwsza wizyta była taka bardzo poznawcza. Diagnoza itd. Potem już chodziłem do Pana Macieja Żurka. Bardzo dobry psychoterapeuta. Polecam zdecydowanie! www.psychologgia-plus.pl

REKLAMA

 MagdalenaG

14.08.2017 12:51

Trafiłam do p. Majewskiej, która przyjmuje w Psychologgia. Ja po półrocznej terapii wydostaję się z depresji, żałoby. Jestem przekonana, że ciepło i zrozumienie p. Anny uleczą nie jedną osobę :)

# erty67

07.04.2021 10:38

polecam www.psychoterapia-indywidualna.pl

 agnes8031

18.04.2021 12:09

Pracuję w nurcie psychoterapeutycznym Gestalt.
Poprzez pracę psychoterapeutyczną możliwy jest rozwój, poprawa funkcjonowania w istotnych obszarach naszego życia. Pomogę Ci poszukać konstruktywnych rozwiązań, rozwinąć samoświadomość. Sięgnij po profesjonalną pomoc w trudnym dla Ciebie momencie życia. Chcesz zacząć żyć w zgodzie ze sobą i rozwijać potencjał, który w Tobie tkwi? Zacznij już dziś. Zadzwoń + 48 535 435 066. Znajdziesz mnie na Znany Lekarz. Agnieszka Bloch

REKLAMA

# Edytka

09.09.2021 10:53

Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest https://wetalk.pl/. Taka forma kontaktu jest wygodna i bardzo efektywna bo można częściej kontaktować się z psychologiem. Korzystam z platformy Wetalk, polecam, znajdziecie na niej wielu świetnych ekspertów z dziedzin psychologii

# Leszek99

02.11.2021 10:08

W przypadku terapii psychologicznych i seksuologii to polecam wizytę u Pani Mirelli Stolarek z PanMedic Otwarta na pacjenta osoba, z którą bardzo dobrze się rozmawia i faktycznie na jej pomoc można liczyć. Kompetencja zdecydowanie po jej stronie. Problemy z seksualnością i za tym depresja ciągnęły się za mną kilka lat, dzięki niej udało się w końcu jakoś z nich wyjść,
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break