REKLAMA
REKLAMA

Psycholog warszawa

25.01.2016 15:14 becia22
Witam, czy korzystaliście może z usług Pani psycholog http://www.maturitas.pl ? Pytam ponieważ zastanawiam się czy iść do psychologa, zobaczyć chociaż jak to jest, nie mam żadnego z tym doświadczenia. Może ktoś jest w stanie poradzić czy się jakoś do takiej wizyty specjalnie przygotować ?
02.03.2016 12:37 #Nina7
Niestety nie korzystałam, ale jak szukasz kogoś sprawdzonego to zajrzyj do kliniki Psychomedic.pl. Zajmują się psychoterapią dzieci i dorosłych. Konkrety znajdziesz na ich stronie http://psychomedic.pl/
03.03.2016 16:13 #Florence
A zadzwoń sobie najpierw np.do Psychomedichttp://psychomedic.pl na infolinię 22 253 88 88 i zapytaj jak wygląda wizyta, co powinnaś przygotować etc. Generalnie podejrzewam, że pierwsza wizyta to będzie zapoznanie, kim jesteś, co Cię sprowadza, czego oczekujesz po tych spotkaniach, z jakimi problemami się borykasz. Zapewne Psycholog też się przedstawi opowie o sobie swoim doświadczeniu jak wyglądają jego sesje, czego Ty możesz się spodziewać po tych spotkaniach. Słowem takie wprowadzenie i zapoznanie :)
12.05.2016 19:47 #lutka
Terapeutę o każdej specjalności łatwo można znaleźć dzięki wyszukiwarce szukamterapeuty.pl dobre rozwiązanie jeśli zależy nam na pomocy terapeutów w swojej okolicy.
02.06.2016 10:52 pankracy
Może www.wrelacji.pl? Zawsze polecam ich znajomym z Warszawy, którzy szukają dobrego psychologa. Sprawdzony przeze mnie :)
23.06.2016 21:35 #iwa2
Warto zerknąć sobie tutaj http://psychomedic.pl/psycholog-warszawa. Są tam namiary na bardzo dobrą klinikę, z której usług warto skorzystać. Bezapelacyjnie potrafią pomóc nie tylko dorosłym, ale również dzieciom.
03.10.2016 14:20 #Luka
Ja chodziłam do psycholog Eweliny Bazyluk. Ona pracuje na Chmielnej w Psychologgia. W ogóle bardzo dobra klinika. Ja jestem bardzo z niej zadowolona. Poleciła mi przyjaciółka tę klinikę i teraz ja ją mogę polecać. Naprawdę warto www.psychologgia-plus.pl to co mi się najbardziej u nich spodobało to bardzo indywidualne podejście do pacjentów.
05.10.2016 16:23 #derka
Fakt, wspomniana tu Klinika Psychomedic jest naprawdę świetna. Potrafią zadbać o pacjenta. Klinika jest czynna 7 dni w tygodniu. Poza tym można się u nich rejestrować online przez 24 godziny. Są bardzo elastyczni i umieją pomóc.
31.05.2017 13:59 Anwaw
Ja mogę polecić dobrego psychologa w Warszawie z dzielnicy Ursynów, dużo pozytywnych opinii. Tu można zapoznać się z ofertą na stronie tego psychologa www.psycholog4u.pl
03.09.2017 00:11 #gosia
Panią psycholog, o którą pytasz niestety nie znam więc nie podzielę się opinią.
Współpracuję natomiast z Panem Krzysztofem Zalewskim od prawie roku, więc mogę ocenić efekty naszej pracy. Chcę napisać, iż widzę, że robię przy nim już postępy i przypuszczam, że jest to w dużej mierze zasługa Pana Krzysztofa i jego terapii.
Pan Krzysztof przyjmuje mnie w Psychologgia.
Już teraz polecam wszystkim.
03.09.2017 00:12 #gosia
Współpracuję z Panem Krzysztofem Zalewskim od prawie roku, więc mogę ocenić efekty naszej pracy. Chcę napisać, iż widzę, że robię przy nim już postępy i przypuszczam, że jest to w dużej mierze zasługa Pana Krzysztofa i jego terapii.
Pan Krzysztof przyjmuje mnie w Psychologgia.
Już teraz polecam wszystkim.
04.09.2017 10:47 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. .. ..

26/498 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Budowlane
 Architekt z doświadczeniem, projekty budowlane, pełen zakres. Krotkie terminy, atrakcyjne ceny. 600 569 665

Grunt sprzedam
 Atrakcyjna działka 2430 m kw. (ostatnia z sześciu) na skraju Puszczy Bolimowskiej, Michałówek, 1 km od węzła Skierniewice na A-2, oddzielone lasem. Ok. 30 minut jazdy od węzła Konotopa Znakomite powietrze. Możliwość zabudowy do 1,5 kondygnacji. Ogrodzona nowym płotem, prąd i wodociąg na działce. Na miejscu leśne przedszkole, w pobliżu Nieborów (restauracje, hotel), park Arkadia, szkoła lotnicza, nauka jazdy konnej, ośrodek sportowy i inne atrakcje. Za niewielką opłatą pomogę w załatwianiu formalności związanych z budową i w samej budowie. Tel. 502.86.00.11.

Dom sprzedam
 Zastosowanie w montażu: konstrukcji stalowych , szyn , konsol, drabin , tras kablowych , maszyn , schodów , bram , fasad , elementów okiennych , konstrukcji drewnianych itp.Właściwości: średnica trzpienia gwintowanego jest równocześnie średnicą kotwy - zdecydowanie większa wytrzymałość w porównaniu z kotwami tulejowymi o tych samych rozmiarach, bardzo szybki montaż - nadaje się szczególnie do seryjnych mocowań przy użyciu dużej ilości kotew, wybrane rozmiary z trzpieniem kotwy formowanym na zimno, co daje wyższą twardość i wytrzymałość stali oraz gwarantuje precyzję wykonania, tel. 12 680 48 23 kom. 501 123 093 sklepkrakow@basta.net.pl http://goo.gl/95xKjm

Lokal użytkowy sprzedam
 Sprzedam lokal 137 m2 na Mokotowie -okolice Domaniewskiej. obecnie funkcjonuje tam apteka. tel kontaktowy 501-642-989

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie