REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Psycholog Warszawa - psychoterapia na Ursynowie

27.05.2017 18:35 dobrypsychologwarszawa
Dobry psycholog w Warszawie zaprasza do skorzystania z pomocy psychoterapeutycznej. Wspieramy osoby borykające się na co dzień z objawami depresji, stanów lękowych, fobii, przeżywających ogólny kryzys, napięcie i stres. Oferujemy psychoterapię indywidualną oraz terapię dla małżeństw i par. Nasz gabinet znajduje się na Ursynowie w Warszawie.
Zapraszamy! Psycholog Warszawa www.psycholog4u.pl
27.06.2017 17:12 #daria71
Najlepszych psychologów mają w Psychomedic. Klinika jest naprawdę rewelacyjna. Uważam, że warto się tam udać, jeśli mamy problemy. Telefon do nich to 22 253 88 88 . Można się też zarejestrować online.
02.09.2017 16:41 #Vairee
Też moim zdaniem warto poszukać gdzieś bliżej, np. Lwowska 5 http://lwowska5.pl/ bardzo fajne miejsce do tego, żeby zadbać o zdrowie psychiczne. Sam miałem trochę problemów, które udało mi się pokonać dzięki psychoterapii.
06.09.2017 12:21 #Romanose
#Vairee napisał(a) 02.09.2017 16:41

Też moim zdaniem warto poszukać gdzieś bliżej, np. Lwowska 5 http://lwowska5.pl/ bardzo fajne miejsce do tego, żeby zadbać o zdrowie psychiczne. Sam miałem trochę problemów, które udało mi się pokonać dzięki psychoterapii.
Akurat kojarzę kilku psychologów ze Lwowskiej 5. Kompetentni. Z tego co wiem to właśnie najłatwiej jest szukać dobrego psychologa "z polecenia".
06.09.2017 12:43 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ,,./
REKLAMA
27.09.2017 20:04 #zuzanna
Zdecydowanie Psychomedic. To najlepsza klinika. Namiary na nich są na stronie https://psychomedic.pl. Mają rejestrację online oraz telefoniczna. Jest tam wielu świetnych specjalistów. Poza tym ich podejście do pacjentów jest świetne.
28.09.2017 11:52 #syfffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom.....
03.10.2017 11:01 #jago65
Jakiś czas temu wyjeżdżałam do pracy na Wyspy i początkowo było okej ale z czasem stres w pracy zaczął mnie przerastać. Mam dość odpowiedzialne stanowisko i nie sądziłam, że aż tak ciężko będzie mi sobie z tymi obciążeniami poradzić. Zaczęłam od miesiąca współpracę z psychologiem i już widzę pierwsze efekty. Psychologa znalazłam online na stronie poradni e-poradnia.com. Dla mnie to najwygodniejsza opcja. Na dojazdy gdzieś do gabinetu nie miałabym czasu to raz, a dwa, trudno byłoby mi w ogóle polskiego psychologa w mojej okolicy znaleźć.
03.10.2017 11:02 #aneczka93
na problem z urwanym klockiem

polecam ci chłopaków z taniebolcowanie.pl

mi pomogli
teraz sram pełną gębą

TANIEBOLCOWANIE
22.10.2017 15:13 #Annae
Witaj, ja przeszłam dwie terapie, wiem że na początku człowiek nie widzi poprawy, ale uwierz że poprawa nastąpi tylko sama musisz przełamać się i otwarcie wszystko wyrzucić z siebie a potem zacząć wyciągać wnioski.
Osobiście bardziej polecam kolektyw Psychologgia i Pana Krzysztofa Zalewskiego.
22.10.2017 16:03 #Guytrerr
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
25.10.2017 14:22 michalstarski
Psycholog Ursynów na Wróbla przy metrze Służew są dobrzy specjaliści, naprawdę warto do nich uderzyć. jedna z najbliższym mi osób miała problemy i właśnie tam szukaliśmy pomocy. Pani Monika Dreger bardzo spokojna, sympatyczna osoba. Terapię prowadziła Dorota Kotowicz, od czasu do czasu jeszcze spotykamy się z tą panią.
25.10.2017 19:00 #Maspert
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
26.10.2017 10:51 kasandra
Teraz nie trzeba już nawet wychodzić z domu by uzyskać profesjonalną pomoc psychologa. Sama ostatnio szukałam takiej porady ale ze względu na to, że nie mam możliwości chodzenia na tradycyjne terapie ( sama w domu z 3 dzieci ) szukałam jakiejś innej alternatywy i tak trafiłam do https://bezproblemowo.com/. Szybko i przede wszystkim skutecznie.
26.10.2017 12:51 #syfiassta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom ././/.
REKLAMA
08.11.2017 09:30 Reiderts
Zobacz tutaj : http://terapia-nalaskowska.pl/ warto się przejść na taką terapię jak potrzebujesz pomocy na prawdę pomaga i można śmiało sobie do psychologa się przejść bez obaw, ludzie nie potrzebnie się boją i myślą że psycholog to zło.
08.11.2017 10:30 #morswinkielecki
super wspaniale, korzystaj i doopy innym nimi nie zawracaj, banda partaczy i naciągaczy
30.11.2017 09:59 #nadia32
Klinika PsychoMedic.pl . Są tam świetni specjaliści i nie czeka się tygodniami w kolejce. Taka pomoc jest naprawdę bardzo ważna, szczególnie w trudnych sytuacjach. Uważam, że z każdej sytuacji zawsze jest wyjście.
30.11.2017 10:30 #syfiasta reklamaa
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
12.12.2017 12:32 #w135
ja polecam poradnię psycholog.slask.pl :)
12.12.2017 12:49 #przykre to
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' ..
05.03.2018 21:44 #werik96
hej, ja uważam, ze dobre podejście ma terapeuta: www.psychoterapia-indywidualna.pl
29.03.2018 21:49 #lussia
Miałam ogromny problem wychowawczy z moim dziewięcioletnim synem. Nie radził sobie na co dzień w życiu społecznym. Chodziłam do różnych psychologów, ale nie trafiałam właściwie. Polecili mi www.psychologgarwolin.pl i dopiero tam profesjonalnie zajęto się sprawą. Syn przeszedł terapię i dziś jest zupełnie inaczej. On też jest zadowolony, bo widzi, że lżej mu się żyje. Polecam
29.03.2018 21:59 #Bekasledzia
Nie tylko syn ma problem
30.03.2018 00:56 #EX-alkoholik
Z kolei jeśli ktoś szuka certyfikowanych terapeutów uzależnień to polecam: terapia uzależnień Warszawa
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
29.04.2018 20:45 #Martinnn
Jeśli psychoterapeuta certyfikowany terapeuta
30.04.2018 12:07 #syf reklamaa
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.
02.05.2018 22:45 #sulika
Pod nr 22 253 88 88 można się umówić do Psychomedic. Warto tam iść na terapię. Mają tam świetnych specjalistów, którzy potrafią pomóc w naprawdę różnych sytuacjach. Poczytajcie sobie koniecznie o nich.
02.05.2018 23:07 #Kesssha
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
19.05.2018 19:16 #Marzena 34
Często psycholodzy wydaja się być oderwani od rzeczywistości, niby chcą pomóc a nie potrafią, Pani psycholog Katarzyna Iwaszczuk z pokoju w głowie na warszawskim Bemowie, niesamowicie szybko mi pomogła, jest konkretna pomaga rzeczowo nie owija w bawełnę nie gada banialuków
21.05.2018 09:26 #syffff reklamaaa
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ...
01.06.2018 15:28 #teresaU
Dla mnie Klinika Psychomedic jest najlepsza. Właśnie w tym miejscu uzyskałam skuteczną pomoc. Można się zarejestrować do nich pod nr 22 253 88 88 . Bardzo miła pani na recepcji i traktują każdego pacjenta bardzo poważnie.
19.06.2018 14:34 #kw8161
Ja w Warszawie nie znam psychoterapii, ale mogę polecić z Pruszkowa świetnego specjalistę- https://marioladumicz.pl/
03.07.2018 09:16 Marzena1982
Myślę, że pomoże tu Psycholog/ Psychoterapeuta Dorota Babrzymąka . Sama korzystałam z jej usług i byłam bardzo zadowolona.polecam
Nr tel 788701562
03.07.2018 11:16 #syfiasssta reklamaa
syf.reklamaa.
22.09.2018 12:10 #Posia
Nie jest tak łatwo, jeśli ktoś się od czegoś uzależni tak naprawdę. My mamy w rodzinie kogoś, komu pomogła terapia w ośrodku na Śląsku, a dokładniej Szansa na Wolność . Pewnie zastanawiacie się, czemu pisze o tym na forum warszawskim.. Tu mieszkamy, a chory zgodził się na leczenie tylko daleko od domu. Na szczęście się udało.
16.10.2018 08:34 elabarbara
Absurd to zaprzestanie szukania pomocy, to chyba najgorsze co można zrobić w takiej sytuacji. Jest mnóstwo dobrych ośrodków, gdzie pomagają walczyć i leczyć wszelkie problemy i uzależnienia. Jeden jaki ja moge polecić to ośrodek terapii Tratwa. Mój brat był tam na leczeniu bo uzależnił się od komputera. Tak od komputera, nie mógł żyć bez niego i gier.
14.06.2019 11:03 #Agata
Mi bardzo pomogła Pani psycholog Maria Dobraczyńska, w sumie to trafiłam przypadkiem, bo szukałam blisko miejsca pracy (na Ursynowie). Wystarczyło kilkanaście spotkań. Polecam
14.06.2019 13:00 #arka67
tak ci się podobało, że aż zdecydowałaś się tu napisać o tym wydarzeniu sz. sze.ptana ?
30.07.2019 13:52 #anita
Jeśli szukacie dobrego psychologa na terenie Warszawy to z czystym sumieniem mogę polecić klinikę https://www.kochamzabardzo.pl/. Byłam tam kilka razy po stracie partnera, którego kochałam. Specjaliści bardzo dużo mi pomogli dzięki czemu mogłam zaufać kolejnemu facetowi i zbudować rodzinę.
30.07.2019 14:25 jjusti18
Mając problemy takie jak depresja, stany lękowe, nie umiecie radzić sobie z różnymi sytuacjami warto udać się również do psychoterapeuty. Taki specjalista też da wam ukojenie poprzez rozmowę i inne metody leczenia. Moja koleżanka pracy wiem, że często odwiedza Donatę Kurpas https://donatakurpas.pl i bardzo chwali sobie tą osobę. Ponoć jest życzliwi i umie doradzić w każdej sytuacji.
09.09.2019 18:38 #Teresa
Generalnie nigdy nie zostawiam opinii, ocen itp., bo uważam, że skoro płacę, to wymagam aby było zrobione na "5 gwiazdek", jednak tym razem muszę polecić to dalej, bo na prawdę warto. Do Pani Marii trafiłam w bardzo kiepskim okresie mojego życia. To, co wydarzyło się na terapii i to, do czego sama doszłam, przerosło moje oczekiwania. Moje życie zmieniło się bardzo. Może nie o 180 stopni, bo cudów nie ma, a to ciągle nadal praca dla mnie, ale komfort i postrzeganie tego, co wokół mnie bardzo.

Trafiłam w trakcie rozwodu i zaraz po śmierci mojej mamy - to był bardzo gorący i zły okres. Pani magister bardzo mi pomogła, dlatego całemu światu będę ją polecać.

Pani psycholog Maria Dobraczyńska - www.dobraczynska.pl

Pani Mario, mam nadzieję, że to Pani czyta. Jeszcze raz serdecznie dziekuję za wszystko!

401/3903 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Warszawa promocja meble na wymiar szafy drzwi regały pawlacze --pomiar i wycena za darmo sprawdz cene nie przepłacaj zadzwon 506469319 krotkie terminy

Dom sprzedam
 Mieszkanie lub inna nieruchomość została podzielona? Przypadła ci tylko ułamkowa część majątku? Odkupimy Twój udział w spadku lub we współwłasności. Skontaktuj się z nami: Tel: 571-360-354 www.citihaus.pl

Sprzedam
 Nie pozwól by na twoich zdjęciach pojawiały się plamy oraz zanieczyszczenia, szczególnie przed wyjazdem lub ważną uroczystością. Oddaj swój aparat nam, my zajmiemy się problemem kompleksowa wyczyścimy Twój aparat. Kraków ul. Szlak 26/6 tel. 733130085 www.naprawafotovideo.pl

GIEŁDA SĄSIADÓW - PILNIE POSZUKUJĘ
 Chcesz sprzedać Auto? Stare ? Nowe ? Zapewniamy: - Profesjonalne doradztwo - Płatność gotówką za auto - Uczciwą wycene - Miłą Obsługe - Bezpieczną transakcje ............................................. Masz pytania ? Wątpliwości ? ............................................. Zapraszamy do kontaktu: PRIV lub TEL 880-163-880 ............................................. Polub nasz Fanpage: https://www.facebook.com/AutoSkup880.163.880 ____________________________ **Jesteśmy od 1993r na Rynku!**

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Nowości do -45%
REKLAMA
Wyprzedaż -55%!
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
Wakacje lato 2020 - przedsprzedaż
REKLAMA