REKLAMA
REKLAMA

Psycholog na Bemowie

01.02.2018 11:25 #AnastazjaM
Czy możecie polecić jakiegoś psychologa, który pomoże mi w nawracającej depresji? Niedawno przeprowadziłam się do Warszawy - nie znam jeszcze miasta, a do poradni nie chciałabym jeździć nie wiadomo jak daleko, bo długa jazda zatłoczonym autobusem to już dla mnie stres.. Dobrze, gdyby to była kobieta..
10.02.2018 16:35 #gosc
Sprobuj u pana Tomasza Mieszkowskiego z kolektywu Psychologgia wg. mnie jeden z najlepszych psycholog w miescie
02.03.2018 09:31 #karina1990
A jeśli wolisz terapeutkę to p. Monika Perkowska z Co Tam jest naprawdę pomocna. Była pierwszym pscyhologiem, do którego poszłam. Niestety nie mieszkam już w Warszawie, ale bardzo miło ją wspominam :)
16.05.2018 11:32 Edyta_30
Ja osobiście polecam Panią Katarzynę Iwaszczuk z Pokój w głowie. Dość szybko i skutecznie poradziłam sobie z problemami, a inne terapie na które chodziłam wcześniej, ciągnęły się i prawie mi nie pomogły.
16.05.2018 11:43 #syf reklaama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
REKLAMA
17.05.2018 19:24 Edyta_30
#syf reklaama napisał(a) 16.05.2018 11:43

To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..
Akurat własnie skończyłam terapie u Pani Katarzyny i uważam że warto ją polecić.

13/2110 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Poszukuję do wynajęcia
 Witam, jestem mama czteroletniego chłopca. Szukamy pilnie pokoju do wynajęcia w możliwie niskiej cenie, Warszawa i okolice. Prosze o kontakt. Pozdrawiam

Nieruchomości
 Jeżeli szukają Państwo sal szkoleniowych, konferencyjnych lub komputerowych w Warszawie - zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Archeion. Gwarantujemy miłą obsługę, szeroki wybór sal oraz niskie ceny. W naszej ofercie znajdą Państwo sale różnej wielkości; rozpoczynając od małych - idealnych na spotkania biznesowe, coachingowe czy kameralne warsztaty - po sale średniej wielkości, które sprawdzą się na szkolenia, konferencje czy imprezy większego formatu. Posiadamy także laboratoria komputerowe wyposażone w sprzęt niezbędny do prowadzenia specjalistycznych szkoleń informatycznych. Standardowe wyposażenie sal obejmuje: - ekran projekcyjny, - rzutnik multimedialny - flipchart W trakcie szkoleń oferujemy również obsługę cateringową w formie przerwy/serwisu kawowego i/lub obiadu, których to ofertę mogą Państwo dowolnie modyfikować. Pełną ofertę sal na wynajem w Warszawie mogą Państwo znaleźć na naszej stronie internetowej: http://warszawa.wynajemsal.com

Turystyka
 Zapraszamy do wypoczywaj na mazurach do naszego domu , wynajmujemy ca logo e piętro 56 m2, dwie duże sypialnie, duża łazienka z wanną , aneks kuchenny z jadalnią, wszystko wpełni wyposażone,telewizory, wi-fi, dwa łoża małżeńskie,dwa pojedyncze,pościel, ręczniki kompielowe, ręczniki papierowe, zastawa stołowa,harnki patelnie, lodówka, płyta grzewcza, czajnik,możliwość po wcześniejszym ustaleniu śniadań 10 zł os, obiadokolacji 19 zł os, dzieci do lat 6 za darmo. Dostępny du zza y ogród , taras z grillem, plac zabaw piaskownica, zjeżdżalnie,huśtawki, trampolina, leżaki, hamak. Cena pobytu za dobę 250 zł do 6 osób, rezerwacja na dwa tygodnie (14 dni) jest zniżka 200 zł doba.Zapraszamy!!!

Usługi motoryzacyjne
 Holowanie: 513-606-666

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.