REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

15.11.2017 00:17 #Rafał
Moim skromnym zdaniem wybieg dla psów powinien też powstać w okolicach ul. Klaudyny i Podleśnej. Może wtedy zmniejszyłaby się liczba psów wyprowadzanych do rezerwatu?

... chociaż sam nie wiem, czy w to wierzę :(
16.11.2017 17:46 #xll
Teren jest dobry dla małych piesków. Większe psy mają zbyt mało miejsca do bieganie , a podesty w połączeniu z piaskiem bardzo niebezpieczne bo zbyt śliskie. Mojej bokserce rozjechały się łapy i mało brakowało a by się przewróciła, drugi raz nie chciała się wspinać.
16.12.2017 09:53 #kredens
Przy Perzyńskiego też jest, ale bez specjalistycznego wyposażenia.

273/1517 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bielany

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 Usługi księgowo-biurowe 722-283-476

Dom i ogród
 vaillant sprzedam piece gazowe c.o.uzywane z niemiec po przeglądzie serwisowym z gwarancja na uruchomienie piece tylko c.o. oraz dwufunkcyjne do mieszania,domu,domu wielorodzinnego,pensjonatu zakładu cena od 1.200 zl więcej informacji tel 691 686 772

Nauka
 Wybierasz się do pracy albo pracujesz w za granicę? Nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne lub integracyjne? Chcę zaproponować Ci skuteczną i łatwą naukę niemieckiego przez Internet (darmowy program do rozmów Skype). Jestem profesjonalnym lektorem, mam za sobą lata doświadczeń. Wiele dorosłych osób nauczyłam mówić i rozumieć po niemiecku. Mogę Cię zapewnić: ta metoda GWARANTUJE rewelacyjne efekty. Dlaczego warto wybrać zajęcia indywidualne? Po pierwsze - uczysz się mówić, a nie tracisz czasu na kursach wieloosobowych lub integracyjnych. Najczęściej na takich kursach zjada Cię stres, który Cię blokuje oraz w tłumie ludzi nie widzisz efektów. Wejdź teraz na moją stronę internetową: www.niemiecki-skype.pl i zapisz się na próbne zajęcia gratis lub napisz do mnie maila. Dostaniesz ode mnie komplet informacji oraz instrukcję, jak zacząć naukę. Napisz do mnie TERAZ! Jolanta Dyplomowany lektor niemieckiego Mój mail: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój: 790-701-508

Lokal użytkowy do wynajęcia
 Wynajmę pomieszczenie biurowo-magazynowe 63 m2, blisko Modlińskiej, 2000 PLN netto + opłaty za media tel. 501-505- 501

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.