REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# Jan

02.10.2013 12:33

"I jakby nieistotnym okazuje się, że właściciel po pupilu posprząta. " -> otóż sprawa wygląda najcześniej tak,że tego nie robi. Sprzątanie po czworonogu wciąz należy do bardzo rzadko spotykanych widoków.Nie przesadzał bym tak z ferowaniem cieżkiego miastowego żywota pupila bo tabliczki,pseudo płotki i wirtualne mandaty nikogo nie powstrzymują (niedługo dojdzie zakaz smyczy).

# dareg

03.10.2013 09:50

Powinny być miejsca, gdzie psów wprowadzać nie można zupełnie np. place zabaw i takie, specjalnie dla psów dedykowane. Byłem na tej psiej łączce. Super miejsce. Ale przydałoby się w nią jakoś jeszcze zainwestować. Ogrodzić, postawić ławki, kosze na śmieci. Polecam psiarzom.

# Aneta W.

03.10.2013 11:32

takie miejsca są bardzo potrzebne i popieram ich powstawanie, ale gdy tylko znajdzie się jakiś chętny do zakupu terenu, to będzie po waszej łączce...

REKLAMA

# !krzysiek!

03.10.2013 16:48

Panie Janku, jeśli chodzi o sprzątanie, to nie od razu Rzym zbudowano:) A w nawiązaniu do tych smyczy... to w krajach Unii właściciel psa, który przeszedł szkolenie posłuszeństwa i zdał egzamin zostaje zwolniony z przymusu wyprowadzania go na smyczy...Panie Janku, sił życzę!

# Tola16

03.10.2013 18:35

Psia łączka - ciekawa inicjatywa. Bardzo ciepły i przyjacielski artykuł dotyczący braci mniejszych. Może warto dalej pilotować ten pomysł. Myślę, że każdemu sprawi to radość.

# anka

05.10.2013 19:34

#dareg ma racje. Ja również chodzę tam ze swoją sunią. Fantastyczne miejsce. Jedyne gdzie psy mogą sobie swobodnie biegać i bawić się. Przydałyby się tam jakieś ławeczki i ogrodzenie terenu - tak żeby było wiadomo, że to właśnie psia łączka.

REKLAMA

# Jan

07.10.2013 09:34

Panie Krzysztofie, sił mam pod dostatkiem:) Proszę mnie jednak nie rozśmieszać przykładami unijnymi, takie "szkolenia posłuszeństwa" i egzaminy to po prostu kolejny dochodowy interes. Paper przyjmie wiele i proszę tak na nim do końca nigdy nie polegać ;)

# psiarze

30.10.2013 10:19

Zapraszamy w okresie jesienno-zimowym na 16.20-16.30 !
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA