REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Tomasz

30.11.2013 18:28

Może i głosowało 5. radnych, ale ci radni zostali wybrani znacznie większą ilością głosów. To, że to wpadka urzędników to jedno. Ale nie należy podważać mandatów radnych wybranych w wolnych wyborach, bo to populizm!

# Stefan

02.12.2013 11:44

A podważanie zdania wyborców to jak się nazywa?

# Rafał

02.12.2013 16:44

Skandal, to po co w ogóle było głosowanie?

REKLAMA

# qkill

02.12.2013 16:49

Poprosze o nazwiska radnych. Bede wiedzial jak glosowac w wyborach... skoro moj glos tutaj byl nie wazny to moze w wyborach samorzadowych ktos sie bedzie liczyl w glosowaniem.

# Pajak

02.12.2013 19:27

Mieszkam na tym osiedlu. Taka sytuacja jest niedopuszczalna, było głosowanie, to miejsce dostało głosów więcej niż Pustola/Rozpylacza więc jakim prawem silownia ma tam stanąć?

# iap

02.12.2013 19:46

Uchwała radnych wybranych w wyborach samorządowych to jedno a otwarty plebiscyt to drugie. Nie będą mieszane, to nie będzie populistycznych zagrywek. Też nie jestem zwolennikiem przeliczania radnych na mieszkańców, bo to rzeczywiście nijak ma się do mandatów, ale vox populi - vox dei. W pierwszej kolejności nie trzeba było pytać obywateli, jeśli nie chciało się usłyszeć co mają do powiedzenia. A teraz lepiej zjeść tę żabę, niż grzebać w demokracji. No i nazwiska głosujących do publicznej wiadomości też by się przydały.

REKLAMA

# niezadowolona

02.12.2013 20:58

No tak, trzeba byłoby ucywilizować okolice osiedla, aby do siłowni dojść więc to zbyt duże wyzwanie dla miasta. Brak słów, szok, czuję się jakby mnie ktoś okradł:(

# zly_wuja

02.12.2013 21:18

Co za dziady. To po co było to głosowanie? Żeby sobie radni kolesiowali ? Jak tam ma wyglądać demokracja to ja to p.....

# ada

03.12.2013 06:20

a to tylko polska-celowo z małej

REKLAMA

# ewka

03.12.2013 22:58

tak politycy liczą się z opinią ludzi, po co to głosowanie było? jak zawsze władza wie lepiej!

# BeEpbEeP

04.12.2013 00:26

Do poczytania:
http://preview.tinyurl.com/qj2rzow

# pawel

05.12.2013 11:16

Górczewska 181 to osiedle zamknięte. To gdzie miałaby stanąć ta siłownia?

REKLAMA

# BeEpbEeP

05.12.2013 18:54

@pawel: OKOLICE, a nie ten adres. Czytaj ze zrozumieniem.

# pawel

06.12.2013 08:20

#BeEpbEeP Ja nie tylko czytam ale i patrzę ze zrozumieniem Nie widzę miejsca dla siłowni przy tym adresie. Spaliny i hałas z Górczewskiej. Może na terenie budowy? Albo na terenie osiedla zamkniętego? I będzie siłownia dla wybrańców :) O to chodzi?

# BeEpbEeP

06.12.2013 12:00

Chodzi o to, że były dwustopniowe konsultacje, na które radni się wypięli. Powiedzieli czterystuiluś osobom "Walcie się". Ta siłownia jak dla mnie może być na środku dowolnego ronda - ale to LUDZIE zdecydowali, że ma tam stanąć, LUDZI pytano, czy ją tam chcą. Nie radnych.

REKLAMA

# zorro777

17.02.2014 12:06

A teraz okazało się, że DZIELNICA musi dołożyć 30 tys. na budowę dojścia do siłowni wartej 10 tys. Po prostu SUPER i podejrzewam, że to jeszcze nie koniec kosztów. Mogliby się zbulwersowani mieszkańcy osiedla przespacerować kilkaset metrów (w stronę Woli lub Bemowa -siłownia jest przy LIDLU) niż generować na siłę dodatkowe wydatki. Ciekawe czemu gazety jakoś zamilkły w tym temacie? Taka była burza o OPINIĘ radnych z dwóch komisji merytorycznych.

 kiki1234

12.05.2014 08:52

Ja wole chodzić na siłownię normalną. Przynajmniej jest bezpieczniej. na ul. Zawiszy jest siłownia.... MRS Sporty, tylko dla kobiet. Jest fajnie bo żaden małolat mi się na tyłek nie gapi. No i naprawdę siłownia jest za pieniądze, na które może sobie pozwolić każdy. No i nie ma takich problemów jak tutaj

# ole po hiszpańsku

13.05.2014 06:20

Przypadkowe społeczeństwo ?
Raczej przypadkowy artykuł napisany przez przypadkowego dziennikarza stanowiący o przypadkowych decyzjach przypadkowych ludzi decydujących o przypadkowych lokalizacjach przypadkowych obiektów.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe