REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

# Wera

26.06.2019 13:56

Witam, mam nadzieję, że ze szczurem też mogę wejść, jestem do niego bardzo przywiązana, podobnie jak Pani radna do swojego psa. Zabieram go wszędzie.

# Gabi

26.06.2019 14:29

PIES TO NIE CZŁOWIEK. Często miłość człowieka do psa wymyka się spod kontroli i staje się miłością nieracjonalną i szkodliwą dla obu stron tej międzygatunkowej relacji. Dzieje się tak wtedy, gdy właściciel zwierzęcia zapomina, że jest to zwierzę. W języku fachowym taki stan nazywa się antropomorfizacją, czyli uczłowieczaniem zwierzęcia.

# Mollyciecierska

26.06.2019 21:01

Jeżeli tzw. kierowcy mogą pchać się samochodami na chodnik to tym bardziej pies może wejść do urzędu.

REKLAMA

# axaass

30.06.2019 21:32

Zapraszam na osiedle pod Dębami na Tarchominie, chodniki zasrane, zaszczane, rano śmierdzi jakby ekipa remontowa miała wieczorem imprezę i załatwiała się gdzie popadnie. Mało tego ludzie mają ogródki , całkiem ładne , zadbane ale właściciele psów wyprowadzają rano i wieczorem swoje pupile i zwierzaki robią obszczywając i obsrywając co się da,,,,Mało tego ....polikwidowano piaskownice dla dzieci bo tam się dopiero działo...
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA