REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

# ZORRO

14.11.2013 07:57

A JA ŻYCZĘ PANI dr GÓRSKIEJ I JEJ PRACOWNIKOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! Jeśli autor artykułu zna lepszy system niż numerkowy..... to gratuluję poczucia humoru. Do dobrych lekarzy zawsze będą kolejki, mądralo....

# mati

14.11.2013 15:49

TAM NADAL KRÓLUJE PRL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ZAPISY PRZEZ TELEFON TO FIKCJA A PANIE W REJESTRACJI OD 30 LAT TE SAME CZYLI MENTALOSC JESZCZE Z CZASÓW KIEDY BYŁY "BOGIEM". A GÓRSKA DOPROWADZIŁA MOJE DZIECKO DO TAKIEGO STANU ŻE LEKARZE W SZPITALU LEDWO JE ODRATOWALI, NIE MOGLI UWIERZYC ŻE DZIECKO BYŁO POD OPIEKĄ LEKARZA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! TERAZ PO LATACH BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE NIE ZAWLEKLIŚMY JEJ Z MĘŻEM DO SĄDU, MOŻE TERAZ NIE BYŁABY WIELKĄ P.DYREKTOR :(

# mati

14.11.2013 15:53

#ZORRO napisał(a) 14.11.2013 07:57
A JA ŻYCZĘ PANI dr GÓRSKIEJ I JEJ PRACOWNIKOM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!! Jeśli autor artykułu zna lepszy system niż numerkowy..... to gratuluję poczucia humoru. Do dobrych lekarzy zawsze będą kolejki, mądralo....

NO PATRZ !!!!! ALE JAKIMŚ CUDEM ISTNIEJĄ PRZYCHODNIE GDZIE MOŻNA SIĘ ZAPISAC PRZEZ TELEFON ! JAK BIAŁY CZŁOWIEK! A NIE STOJĄC POD PRZYCHODNIĄ JAK PIES OD 5 RANO! TYLKO WIDOCZNIE CI STARSI LUDZIE O TYM NIE WIEDZĄ I DLATEGO TAM STERCZĄ , A NIE DLATEGO ŻE TAM SĄ TACY ŚWIETNI LEKARZE!

REKLAMA

# Alberto

17.07.2014 11:09

Wow, czytam wypowiedzi Matiego i jestem w szoku. Ile jadu ma ten gość. Żałosne, że po pierwsze pisze zbdury nt zapisów i stania w kolejce, po drugie pisze z CAPSEM co pokazuje, że nie ma szacunku do internautów. Jeśli istnieją przychodnie lepsze dla Ciebie Mati to idź. Jeśli żałujesz, że nie podałeś Dyrekcji do sądu to żałuj. Jeśli w zyciu Ci nie wychodzi i narzekasz na to, że rano świeci słońce, proponuję spojrzeć w lustro. Kolejki są i będą, bo to system a nie kwestia przychodni. Skoro Ludzie przychodzą do lekarzy i jest pełne obłożenie!!! Zapotrzebowanie na Pediatrów i internistów jest większe po prostu. W taki sposób jednak inni ludzie nie myślą, bo tak wygodniej.
A co do systemu kolejkowego. To najlepszy sytstem, nawet jeśli ma 30 lat. Przy takiej ilości Pacjentów, głównie starszych.
Zapisz się do prywatnej kliniki i będziesz czuł się jak w niebie albo podaj ich do sądu za zły kolor ścian.
Powodzenia.

 Alusia

25.11.2014 20:58

Jestem pacjentem tej przychodni i w porównaniu z innymi placówkami w Legionowie, cieszę się że istnieje tutaj system zapisywania tego samego dnia. Przeniosłam się do tej przychodni gdy w swojej z dzieckiem które miało 40 stopni odmówiono mi przyjęcia albo za 3 dni do lekarza rodzinnego bo nie było miejsc przez ten okres. Gdy przyjechałam do przychodni Panie z rejestracji ( bardzo miłe) , założyły mi kartę i po uprzednim zapytaniu lekarza o dodatkowe przyjęcie zaniosły kartę. Byłam rano w kolejce i dzwoniłam czasami można się dodzwonić czasem stojąc w kolejce Panie przyjmują telefon na zmianę z pacjentem przy okienku dając każdemu równe szanse a z kolejki zawsze ie każdy dostaje, a po za tym nigdy mi się nie zdarzyło,żeby lekarz nie przyjął nie z dzieckiem chorym.
Są ludzie i ludzie ja chodzę do dr Popielarz przesympatyczna i spokojna kobieta. Jestem zadowolona z systemu pracy lekarzy i ich leczenia i polecam tą przychodnię, a Paniom rejestratorką życzę cierpliwości!!:-)
Aha a co do kolejek to pacjenci sami je tworzą stojąc od 5 rano kiedy rejestracja jest czynna od 7 a można zgłosić się te 30 -40 min wcześniej ;-)

# Taa

04.03.2015 08:43

Tak jasne tam bez przerwy jest zajęte nawet jak się zdzwoni kilka minut wcześniej to nie odbierają to ma być przychodnia
Alusia napisała 25.11.2014 20:58
Jestem pacjentem tej przychodni i w porównaniu z innymi placówkami w Legionowie, cieszę się że istnieje tutaj system zapisywania tego samego dnia. Przeniosłam się do tej przychodni gdy w swojej z dzieckiem które miało 40 stopni odmówiono mi przyjęcia albo za 3 dni do lekarza rodzinnego bo nie było miejsc przez ten okres. Gdy przyjechałam do przychodni Panie z rejestracji ( bardzo miłe) , założyły mi kartę i po uprzednim zapytaniu lekarza o dodatkowe przyjęcie zaniosły kartę. Byłam rano w kolejce i dzwoniłam czasami można się dodzwonić czasem stojąc w kolejce Panie przyjmują telefon na zmianę z pacjentem przy okienku dając każdemu równe szanse a z kolejki zawsze ie każdy dostaje, a po za tym nigdy mi się nie zdarzyło,żeby lekarz nie przyjął nie z dzieckiem chorym.
Są ludzie i ludzie ja chodzę do dr Popielarz przesympatyczna i spokojna kobieta. Jestem zadowolona z systemu pracy lekarzy i ich leczenia i polecam tą przychodnię, a Paniom rejestratorką życzę cierpliwości!!:-)
Aha a co do kolejek to pacjenci sami je tworzą stojąc od 5 rano kiedy rejestracja jest czynna od 7 a można zgłosić się te 30 -40 min wcześniej ;-)

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

City Break
City Break