REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

11.10.2012 12:50 #asai2
W tej samej przychodni.
Mój syn (1,5 roku) nie został przyjęty z gorączką - miałam czekać na dalsze objawy. Następnego dnia w prywatnej przychodni okazało się, ze ma obustronne zapalenie płuc. Moja córka (3 miesiące) - drugiego dnia zapisów na obowiązkowe szczepienia nie mogla być zapisana na październik, bo nie było już miejsc. Miałam tydzień na znalezienie innej przychodni gdzie będzie szczepiona i przesłanie "karty szczepień" (to dokument, bez którego nikt mi dziecka nie zaszczepi i którego ja nie mam prawa dostać do ręki). Dodam, że szczepienia sa obowiązkowe. Czemu przychodnia zapisuje więcej dzieci niż może obsłużyć!!!
11.10.2012 12:54 #asai12
W tej samej przychodni.
Mój syn (1,5 roku) nie został przyjęty z gorączką - miałam czekać na dalsze objawy. Następnego dnia w prywatnej przychodni okazało się, ze ma obustronne zapalenie płuc. Moja córka (3 miesiące) - drugiego dnia zapisów na obowiązkowe szczepienia nie mogla być zapisana na październik, bo nie było już miejsc. Miałam tydzień na znalezienie innej przychodni gdzie będzie szczepiona i przesłanie "karty szczepień" (to dokument, bez którego nikt mi dziecka nie zaszczepi i którego ja nie mam prawa dostać do ręki). Dodam, że szczepienia sa obowiązkowe. Czemu przychodnia zapisuje więcej dzieci niż może obsłużyć!!!
11.10.2012 13:05 #KKasiaa
skandal, ktos powinien za to odpowiedziec
29.03.2016 16:46 #Małgorzata
Ta przychodnia to skandal. Bez numerkow nie przyjmują nikogo.Nigdy nie odbierają telefonu, więc po numerek trzeba przyjść do przychodni o 6 rano i stać w kolejce. Nawet jak stać ciężko bo np. gorączka i tp. Lekarki siedzą i dłubia w nosie bo numrkow jest wydawanych kilka dziennie. Nikt nawet nie wie, że ta przychodnia ma podpisaną umowę z firmą Falck i po godzinie 18:00 można taką karetkę wezwać bezpłatnie do domu. Należy się jedynie powołać na adres przychodni. Wzywajcie nagminnie nawet do kataru, to może zmienią swoją katyńską politykę!
29.03.2016 16:49 #Małgorzata
*kretyńską politykę
09.10.2017 15:47 #mal
Znana przychodnia ,tez byłam chora -bardzo wysokie ciśnienie -nikt nie chciał przyjąć .Nie ma wytłumaczenia na taka prace lekarzy.Zasady zapisów tez dziwne inne niż wszędzie.Robia spęd ludzi o godz 16 .Jak nie zwolnisz się z pracy to zapis nierealny /przy konczących sie lekach za miesiąc /.I to do lekarza rodzinnego .Ktoś powinien zobaczyć co tam sie dzieje.Nie wiem za co ja płace ,bo przecież za darmo mnie nie przyjmuje lekarz .Chora cała przychodnia ,personel i wogóle wszystko .

24/1903 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kursy, szkolenia
 Oferta Last Minute! W szkole Żak Legionowo. Zdobądź wymarzony zawód! Podnieś kwalifikacje! To ostatni miesiąc rekrutacji i ostatnie wolne miejsca na zupełnie darmowych kierunkach! Nie czekaj! Rekrutacja jeszcze TRWA! Rezerwacje miejsc online na www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online Dołącz do Nas! Czeka na Ciebie, bogata oferta kierunków, niepowtarzalna atmosfera, zajęcia co dwa tygodnie, pracownie w centrum miasta oraz profesjonalna kadra dydaktyczna. SPRAWDŹ NAS! ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( wejście obok banku ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 oraz Sobota: 9:00 - 14:00

Nieruchomości
 ZAMIENIĘ BEZPOŚREDNIO DWA WŁASNOŚCIOWE MIESZKANIA NA STARYM ŻOLIBORZU (50 M2 I 30 M2) NA SEGMENT, DOM LUB JEDNO DUŻE MIESZKANIE OK. 100 M2. TEL. 608-535-535.

Antyki
 Antyki meble obrazy grafiki srebra platery brązy zegary porcelanę szkła książki pocztówki dokumenty zdjęcia dyplomy medale odznaki odznaczenia szable bagnety ryngrafy orzełki mundury siodła lance itp za gotówkę tel 504017418

Różne
 Witam, Szukasz pozyczki, aby zrestartowac swoja dzialalnosc, przeprowadzic projekt lub kupic mieszkanie lub dom, ale niestety bank stawia Cie na warunkach, które nie sa w stanie. Nie martw sie teraz, udzielam pozyczek w wysokosci od 10.000 PLN do 10.000.000 PLN kazdemu, kto moze spelnic warunki uzyskania okreslonej pozyczki z oprocentowaniem 2%. Jesli potrzebujesz pilnej pozyczki, skontaktuj sie ze mna, aby uzyskac wiecej informacji. marcuford@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie