REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA


12.10.2017 13:23 #BemowoTV
Przychodnia na filmie www.youtube.com/watch?v=chbY7n-nMM4&t=
12.10.2017 15:30 #jkk
Cieszyć się wypada, że przychodnia jest już niemal gotowa. Problemy widzę gdzie indziej. Z chwilą wybudowania ostatnich 300 metrów ulicy Coopera dotychczasowy 600 metrowy odcinek Coopera zamieniony po wschodniej stronie w parking przedłużony został natychmiast o kolejne 300 metrów, mało tego - część samochodów parkuje na chodniku po zachodniej stronie. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt że na terenie okolicznych osiedli, zwłaszcza w osiedlach zbudowanych przez JW przy Coopera, jest wiele wolnych miejsc do wykupienia. Wobec oddalenia przychodni o 600 metrów od najbliższego przystanku, z chwilą jej uruchomienia, może się okazać iż dojazd do przychodni będzie bardzo utrudniony. Sygnalizowana wcześniej przez władze dzielnicy zmiana organizacji ruchu na Batalionów Chłopskich oraz Coopera jakoś nie może się doczekać na realizację. A warto jeszcze zauważyć, że Kaufland przy Batalionów Chłopskich zainstalował już bramki przy wjeździe na swój parking, co spowoduje przemieszczenie pojazdów nie należących do klientów na pobliskie uliczki.
12.10.2017 16:21 #Zzzz
Akurat parkowanie na coopera po wschodniej stronie nikomu nie powinna wadzić. Wykupienie kolejnych miejsc postojowych to ogromny koszt, w dodatku odwiedzają nas znajomi, to niby gdzie mają parkować?
12.10.2017 16:42 #sss
Parkowanie na Coopera musi być zachowane, bo w okolicy nie ma miejsc, nie ma jak przyjąć rodziny czy gości... zapraszanie kogokolwiek do parkowania kilka bloków, krat i szlabanów dalej jest całkowitym nonsensem.
12.10.2017 18:49 #jkk
Przed chwilą jechałem Coopera od Górczewskiej w stronę Batalionów. Samochody jadące w stronę przeciwną z trudem znajdowały lukę aby wcisnąć się między parkujące zbyt licznie pojazdy po wschodniej stronie ulicy. Jeśli wzrośnie ilość jeżdżących pojazdów po uruchomieniu przychodni - ruch na ulicy stanie w jednym wielkim korku. To samo będzie na Batalionów Chłopskich. Źle zostałem zrozumiany przez poprzednika - na osiedlach JW winni parkować mieszkańcy tego osiedla. Na nowym odcinku Coopera, tuż przy Batalionów samochody parkują często osoby związane z osiedlami przy Batalionów. Generalnie wydaje mi się potrzebne rozwiązanie typu: zakaz parkowania na jezdniach wzmiankowanych ulic lub zakaz postoju powyżej np. 10 minut (co ograniczy ilość parkujących pojazdów) oraz urządzenie płatnych parkingów np. na części szerokiego chodnika na nowym odcinku Coopera po zachodniej stronie ulicy czy w zatokach wytyczonych w pasie zieleni na starym odcinku Coopera. No cóż, skoro nie stać kogoś na wykupienie lub wynajęcie miejsca postojowego to może warto pomyśleć o przesiadce do autobusu - będzie taniej.
REKLAMA
12.10.2017 23:35 #meoy
Coopera nie jest ulicą posiadającą możliwość parkowania na jezdni, brak zatok postojowych. Natomiast na starym odcinku organizacja ruchu została zmieniona, uspokojono ruch na jezdni progami wyspowymi do strefy Tempo 30 dzięki czemu można było zlikwidować drogę dla rowerów. W przeciwieństwie do takiej Rayskiego deweloper (JW Construction) nie zostawił w pasie drogowym miejsca na zatoki więc mieszkańcy muszą parkować na terenie swoich posesji.
13.10.2017 01:32 #sss
@#jkk. Łatwo się pisze, gdy do przychodni ma się tak blisko, że nie trzeba do niej jeździć, a miejsca dla gości i siebie wystarczająco dużo na własnej działce... Mam wykupione miejsce, ale mam też rodzinę i znajomych. Jestem za wyłączeniem niektórych części jezdni, dzięki którym wymijanie będzie wygodniejsze i tyle, trzeba żyć i dać żyć innym.
13.10.2017 06:32 #sss
Lekko się pisze, gdy do przychodzi ma się tak blisko, że nie trzeba do niej jeździć, a miejsca dla gości wystarczająco dużo na własnej działce. Mam wykupione miejsce, ale mam też rodzinę i znajomych. Jestem za wyłączeniem niektórych części jezdni, by wymijanie było wygodniejsze i tyle, trzeba żyć i dać żyć innym. Czy kogoś stać lub nie... i sugerowanie przesiadki do autobusu... trochę nieeleganckie.
13.10.2017 08:42 #GUCIO
Koniecznie zakazy zatrzymywania i postoju na całej długości Cooper i batalionów. Parkowanie na poboczach powoduje że powstają groźne sytuacje i nerwowe zachowania kierowców. Rozjezdzane sa chodniki i ścieżki rowerowe. Proponuję na osiedlu JW wybudować na trawnikach więcej miejsc parkingowych będą tańsze niż te garażowe na które Was nie stać. No i zawsze można się przesiąść na komunikację a samochód sprzedać i pojechać na wakacje za te pieniądze :)
13.10.2017 09:18 #gosia5210
A jak dojechać do przychodni komunikacją miejską
13.10.2017 13:56 #Do busa!
Do #sss - sugerowanie przesiadki do autobusu jest nieeleganckie? Dlaczego? Korona z głowy spadnie przy wsiadaniu lub wysiadaniu? A ulica Coopera została spartolona już na etapie projektu i nie ma szans na poprawę sytuacji.
13.10.2017 14:53 #jkk
Oczywiście można wytyczyć, jak wcześniej wspomniałem, miejsca postojowe na chodniku w nowej części Coopera oraz w pasie zieleni - w starej. Tylko, jeśli nie będą to miejsca płatne, to zajmą je samochody mieszkańców pobliskich osiedli a miejsca postojowe na terenie osiedli pozostaną puste. Inne rozwiązanie problemu, sprawdzające się w wielu europejskich miastach, to ulice jednokierunkowe z pasem do parkowania pojazdów - dopóki nie ma jednak zbudowanej sieci ulic w okolicy jest to rozwiązanie złe.
14.10.2017 06:50 #asar
Ciekawe po co ulica w pole, obok Szobera, w kierunku zachodnim...
14.10.2017 08:38 #jkk
Ta ulica, określona w planie miejscowym jako 14 Kl, czeka na sponsora. Istotnie może ona zapewnić najkrótszy dostęp od przystanku przy Lazurowej/Szobera do przychodni i jednocześnie umożliwić uruchomienie komunikacji miejskiej do przychodni (wobec braku lewoskrętu z Górczewskiej w Coopera). Mały odcineczek tej ulicy wybuduje Cordia, pozostanie do zrobienia 80 metrów środkowego fragmentu.
30.10.2017 14:52 #piooo
wiadomo kiedy otwarcie i rozpoczęcie zapisów do lekarzy POZ?
REKLAMA
30.10.2017 14:57 #ukro
hurrrrraaa, całe Bemowo czekało z utęsknieniem na otwarcie przychodni na chrzanowie, wszyscy, całymi rodzinami radośnie będziemy się tam leczyć.
30.10.2017 17:23 #jkk
Dotarła do mnie informacja, że otwarcie nowej przychodni nastąpi już 17 listopada. Czas pokaże, czy to prawda.
30.10.2017 20:26 #Ubuntu
Czy w przychodni zamontowano filtry przeciwsmogowe, wszak stoi ona na najbardziej skażonym terenie podwarszawskim
04.11.2017 09:54 #poinformowany
Oficjalne otwarcie przychodni ma się odbyć 18 grudnia br.
18.11.2017 14:28 #Sokol
Czy w przychodni będzie dostępne AED?

 403/2200 


  • Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo


  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 


Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
płeć: 
LINKI SPONSOROWANE

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:
 
dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 HelpAGD Outlet AGD Pralki, lodówki,zmywarki, piekarniki Urządzenia nowe z gwarancją do 70% taniej. Drobne uszkodzenia mechaniczne, końcówki serii. 05-090 Raszyn Al. Krakowska 8 tel. 537-777-137

Usługi inne
 Odstąpię Koszty VAT/Dam Koszty Oferujemy sprzedaż faktur. Możemy wystawić dokumenty na usługi informatyczne, doradcze, szkoleniowe, reklamowe, budowlane oraz komputery, telefony komórkowe, paliwa płynne i materiały budowlane. Zadzwoń lub napisz jeśli chcesz obniżyć podatek Dam koszty bezpieczne sprzedam faktury legalne dam vat z rejestracją w JPK. sprzedam fakturę kupie fakturę sprzedam vat kupie vat sprzedam koszty kupie koszty koszty vat dam faktury dam koszty vat . Dam koszty bezpieczne sprzedam faktury legalne dam vat z rejestracją w JPK koszty vat księgowane Tel.896-503-950 infovat@bk.ru http://www.kosztavat.us

Finanse
 Kredyty trudne i prywatne. Upadłość konsumencka. Warszawa i okolice 515048468

1-pokojowe sprzedam
 Prezentujemy mieszkanie w Płocku - kawalerkę zlokalizowaną na parterze czteropiętrowego bloku, na osiedlu Skarpa. Lokal usytuowany od strony zachodniej, okna wychodzą na skwer/park. W pokoju na podłodze parkiet, w kuchni pozostają szafki i kuchenka, łazienka z kabiną prysznicową, wc, umywalką i pralką. Do mieszkania przynależny piwnica, niski czynsz 173 zł (z wodą i opłatą za odpady), lokal wolny od zaraz. Parking przy budynku, blisko sklepy, przychodnia, przystanki komunikacji miejskiej. Cena 75 000 zł tel 732 737 190


TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA