REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

27.11.2017 19:29 #Na parkingu będzie tłok
Taaa, a pracownicy to zaparkują swoje samochody w kukurydzy za płotem?
27.11.2017 22:25 #zjelonek
Chyba się przejdę zobaczyć , bo na zdjęciu atrakcyjnie to nie wygląda.
A czy na dachu są panele słoneczne jak na strych przychodniach czy tylko barierka ?
28.11.2017 11:05 #Ladislao
Otwarcie za kilkanaście dni, a nigdzie nie można znaleźć danych kontaktowych, listy lekarzy/poradni, jaki będzie system zapisów/rejestracji itp. Biednie trochę.
02.12.2017 10:25 #jkk
Za dwa tygodnie otwarcie przychodni. Niestety, nie rozwiązano dotychczas problemów związanych z dojazdem do nowej placówki służby zdrowia. 900 metrów ulicy Coopera to jeden parking na którym koczują pojazdy mieszkańców przyległych osiedli i ich gości a także pojazdy mieszkańców osiedli przy Batalionów Chłopskich. Praktycznie niemal cała wschodnia strona Coopera to jeden ciąg pojazdów parkujących nawet tuż przy bramach wjazdowych na poszczególne osiedla, co stwarza niebezpieczne sytuacje z powodu ograniczenia widoczności. Cały ruch w obie strony odbywa się zachodnią stroną ulicy. Pojazdy jadące w stronę Górczewskiej muszą wyszukiwać miejsc, w których chowają się aby ustąpić pojazdom jadącym z przeciwnej strony. Słyszałem o przypadku pokonania całej długości Coopera w ciągu 40 minut, sam jechałem od Górczewskiej do Batalionów Chłopskich w 10 minut. Jak dojechać będą mogli do przychodni pacjenci w takich warunkach? Kiedy i na jaką zmieniona zostanie organizacja ruchu na tej ulicy?
18.12.2017 22:15 #jkk
Czy jest prawdą, że przychodnie otwarto. Bo na ulicy Coopera bajzel jak zwykle, samochody stoją nawet tuż przy Batalionów Chłopskich przy linii ciągłej. Około godziny 12.00 zatrzymał się tam patrol SM, ale po kilku minutach zniknął. Czy rzeczywiście mamy państwo?
REKLAMA

108/2014 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Bemowo

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

Według władz Warszawy metrem na Bemowo
dojedziemy najpóźniej za:

dni

godzin

minut

sekund
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dam pracę
 Dołącz do Oriflame i zdobądź wyjątkowe nagrody! Kupuj 20% taniej już od pierwszego zamówienia! W Oriflame masz różne możliwości: Możesz dorobić sobie do pensji, stypendium, kieszonkowego, możesz zdobyć doświadczenie w bezpośrednich kontaktach z klientami. Brak minimalnej kwoty zamówienia, brak kar za nie złożenie zamówienia. Odroczony termin płatności za kosmetyki- 14 dni. Nagrody w programie Witamy o wartości 348 zł-produkty Remington oraz kosmetyki. Masz pytania napisz do mnie, prześlę szczegóły- Messenger : Ori-konsultant.pl; GG 9052425, http://www.ori-konsultant.pl biuro@ori-konsultant.pl, tel.606638894 Rejestracja do Klubu Oriflame http://bit.ly/oriflame-rejestracja

Różne
 Gdy mnie odwiedzisz, nie pytaj się czy mam skończone 18 lat, tak jestem pełnoletnia, ale wyglądam na mniej :) Jestem słodka i niewinna jak aniołek, ale lubię seks i wszystko, co jest z nim związane. Zapraszam tych panów, którzy są zdecydowani na spotkanie ze mną i nie dzwonią, żeby tylko sobie porozmawiać. Mój numerek znajdziesz na stronie Zboczone18.pl/basia Czekam na Ciebie :*

4-pokojowe sprzedam
 Śliczny przytulny dom dla rodziny, idealny odpowiednik dużego mieszkania i do tego tańszy w utrzymaniu. Bezpieczne, zielone osiedle. Dom na osiedlu niskich domków szeregowych zbudowanych w technologii kanadyjskiej. Osiedle zadrzewione, bliziutko przystanek autobusowy (dojazd do metra Marymont - 10 min). Osiedle niedaleko trasy Toruńskiej. Dobry dojazd do pobliskiej szkoły, na basen, do centrum handlowego. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem (dwa pokoje w tym jeden z garderobą i łazienka). Parter to oddzielna kuchnia, salon, duża łazienka i dwa pokoje. Na życzenie kupującego mogą zostać w domu meble. Dom ciepły, ogrzewanie własne gazowe, kanalizacja miejska, niskie koszty utrzymania. Zagospodarowany zielenią ogród, przed domem również zadbana zieleń. Na osiedlu auta stawiane są na podjazdach lub na wspólnym parkingu. Zapraszam do obejrzenia i rozmów - proszę dzwonić: Ewa 792233000 WWW.VANILLAHOME.EU

Dom i ogród
 WYCINKA DRZEW I WYWÓZ TEL. 515-146-480

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.