REKLAMA

Forum › Targówek

REKLAMA

# lokator

13.03.2015 00:59

Na Ossowskiego ADM sam pozwala na takie sytuacje,jak dawali lokale wszystkich sprawdzano czy dadzą radę finansowo itp. a po 3 latach ok.60% lokatorów bierze dofinansowanie, co gorsze na skargi ADM nie reaguje nawet na te podane na tacy.
Kamery zamontowane konsekwencje niewidoczne a Normalnych lokatorów szlak trafia żę są Idiotami bo płacą jak bozia każe, dbają o to co im dano bo nie mieli innej możliwości na własne M. Dodam że wbrew panującej opinii czynsze są normalne jak w lokalach komunalnych na terenie miasta. Mieszkania dla biednych TAK bo nie wszyscy mają zdolność kredytową tylko czy na pewno dla Biednych czy dla Patologi.

# zawiedziona:(

13.03.2015 20:51

Uważam że problem jest w selekcji osób,które dostają całkiem nowe mieszkania, zamiast podwyższyć lub uelastycznić kryterium dochodowe,żeby ludzie którzy dążą do jakiegoś poziomu mogli również starać się o mieszkanie nie koniecznie na kredyt,i nie będą korzystać z dofinansowania w 50% do czynszu ,a przede wszystkim mają poukładane w głowach i nie wyobrażają sobie płacić spory czynsz(bo nie ukrywajmy ,czynsz w kwaterunku jest spory) niszczyć ba,dewastować zupełnie nowe osiedla.Z tego co wiem to normalnie żyjąca,zarabiająca rodzina nie ma szans na kwaterunek,więc mieszkania trafiają do ludzi mniej zamożnych lub kombinatorów. I wszyscy zdziwieni ,że patologia ....

# mieszkankaBródna

13.03.2015 22:35

dlaczego kosztem żłobka, nie dość że są tylko 4 państwowe na Targówku to jeszcze cała Białołęka zwozi do nas dzieci a dla dzieci Bródnowskich brakuje miejsc. Kolejne osiedle dla patologi szkoda, że nie dla ludzi faktycznie mieszkań potrzebujących,a ja spłacam hipoteczny kredyt.

REKLAMA

 kobza0

14.03.2015 15:10

Przepraszam bardzo, ale gdzie tu mowa o patologi? Nie wiem czy wiesz, ale mieszkania komunalne są dla rodzin, których zarobek jest wg prawa za niski aby móc starać się o kredyt. Mylisz mieszkania komunalne z socjalnymi.

# lokator z

17.03.2015 22:11

To prawda ze na tych osiedlach mieszka duzo patologi i pseudo cwaniakow ,mieszkam na jednym z nich i szlag mnie trafia jak widze tych "ubogich" ludzi ktorzy jezdza super autami i co roku robia remonty mnie na to nie stac a oni nie wierze ze zarabiaja tak malo ze nie stac ich na wlasne mieszkanie dlaczego nikt nie sprawdza zarobkow lokatorow w trakcie umowy najmu to jest chore ,przeciez to mieszkania dla biednych

# Asia

11.08.2016 19:52

Mieszkania komunalne nowe powinny dostawac w pierwszej kolejnosci ci ktorzy mieszkaja juz w takim lokalu i placa oraz o nie dbaja ale sa to stare mieszkania niepelnowartosciowe lub chca poprawic warunki mieszkaniowe. Nie wiem dlaczego tak latwo rozdaje sie mieszkania publiczne tym co nie placa i nie szanuja mienia.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuTargówek

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA