REKLAMA

Forum › Legionowo i Jabłonna

REKLAMA

Przewodniczącego Rady też odwołany!

# olo

12.10.2004 12:53

Ciekaw jestem co to za roszady jeden polecial drugi poleciał! Pytanie co się za tym kryje??? A odpowiedź niestety mało odkrywacz i smutna jak zawsze kasa, kasa, kasa... Chyba ze ktoś zna jakiś inny powód to proszę słucham??

# niezorientowany

12.10.2004 15:21

Wygląda na to, że jest jakaś rozruba w mieście. Tylko pytanie czy rozgrywa prezydent czy rozgrywają prezydenta.

# olo

13.10.2004 11:14

moim skromnym zdaniem to sie ludzie po prostu musza nachapać raz jeden raz drugi!

REKLAMA

# Patriota

14.10.2004 17:17

No cóż, polskie podwórko

# neo

15.10.2004 15:15

Pytanie mam do was co wy na to czy poraz kolejny wszyscy się bedziemy przyglądać a przy następnych wyborach wybierzemy tych samych baranów!? Co zamierzacie zrobić??

# no_tak

23.10.2004 22:41

Z tymi baranami to już tak jest , nie wiem co w ludzi wstępuje jak tak sobie usiądą na stoliku ciut ciut większym.
Muły nie wiedzieli nigdy co znaczy kultura osobista ale dziwić się nie można, bo komuna nauczyła nas głupoty, złodziejstwa i co najgorsze podkładania sobie wzajemnie "świń". Przez te "świnie" nigdy nie możemy się uczyć na błędach jak normalne społeczeństwo tylko do "ziemi" . Przez to śpieszą się ludki żeby brać , kraść, magazynować, bo przecie ile walczyli i ilu przez nich legło . Tak - a sami co? Za rok może im się wszystko skończyć.

REKLAMA

Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuLegionowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA