REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Przeprowadzki Warszawa

22.12.2015 13:06 Agnesia15
Witam,
mam pytanie.
Czy korzystał ktoś z Was z usług firm zajmujących się przeprowadzkami?
Kolega polecał Wojs

Zależy nam na czasie.
Z mężem mieliśmy przeprowadzić się już przed świętami, ale nie dało rady, a zależy nam, aby poszło to w miarę sprawni, bo już na Sylwestra chcemy zrobić tzw. parapetówkę. :-)
03.08.2016 11:18 #Wiola001
Polecam firmę http://www.przeprowadzki-tom.pl/ Szybko, bezpiecznie i atrakcyjne ceny!
30.08.2016 16:30 #panica
W Warszawie na pewno najlepsza jest firma Japa&Co. Tutaj masz namiary na nich: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Mają spore doświadczenie, także możesz mieć pewność, że niczego Ci nie uszkodzą, a wszystko sprawnie przewiozą :)
26.09.2016 21:12 #hopla
Również mogę polecić firmę Japa&Co. Oni chyba są najsolidniejsi, jeżeli chodzi o firmy w tej branży. No i co ważne - również nie są drodzy, także śmiało można się do nich odzywać.
27.03.2017 11:08 Szamanka
My korzystaliśmy z tej firmy - http://taxibagazowka.com/. Za godzinę zapłaciliśmy 120 zł i w tym były jeszcze kierowca i dwie osoby noszące meble. W dwie godzinki ze wszystkim się spokojnie obróciliśmy - panowie wszystko sami załadowali.
27.03.2017 15:25 #dellaa
Jeżeli nie wiesz od czego zacząć przeprowadzkę, to mogę Ci polecić poradnik, który znajdziesz na stronie Japa&Co. Dzięki niemu na pewno wiele rzeczy Ci się rozjaśni i będziesz wiedzieć jak się za to wszystko zabrać.
11.08.2017 20:28 MagdalenaG
Jeśli nie masz pojemnego auta to dużym ułatwieniem jest wynajęcie busa, ja ostatnio przeprowadzałam się z firmą Bziuk z Warszawy, posiadają auta dostawcze na wynajem z kierowcą lub bez.
Przeprowadzka nie była taka straszna jak się wydawało, kwestia zorganizowania sobie pakowania - ja zrobiłam to sama z mężem.
Poprosiłam też znajomych o pomoc w wniesieniu i wyniesieniu rzeczy. Jeśli chcesz zaoszczędzić to dobre rozwiązanie. Tyle przychodzi mi do głowy co Ci mogę doradzić.

1042/2772 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię działkę
 Poszukuję działkę na sprzedaż w każdej części Warszawy. Mogą być udziały. Szybka decyzja. Tel: 602-261-029

Kursy, szkolenia
 Zimowa rekrutacja - FLORYSTA / Legionowo Rozpocznij naukę zimą i wykorzystaj zdobyte umiejętności latem. Zapraszamy na zupełnie darmowy kierunek - FLORYSTA. Jeżeli chcesz poznać tajniki układania kompozycji kwiatowych, tworzenia bukietów oraz pielęgnacji roślin... KONIECZNIE przyjdź do nas! Rekrutacja trwa! www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( II piętro ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 17:00 oraz Sobota: 9:00 - 14:00

Nieruchomości
 Kupię mieszkanie 3 pokojowe na Bielanach w okolicy metra dla mojej rodziny. Budżet mamy nie duży, ale dysponujemy gotówką. Rozważę każda ofertę :)

Sprzedam
 Charakterystyka ładowarki: sinusoidalny pobór prądu i wysoki współczynnik mocy, idealnie wygładzany prąd ładowania, wysokowydajne systemy ładowania BELATRON spełniające wymogi kompatybilności elektromagnetycznej dla zakresu mieszkalnego i przemysłowego oraz wysoka korzyść dla klienta poprzez sygnalizację stanu naładowania. Ładowarka jest programowalna jeżeli chodzi o rodzaj elektrolitu, obsługje baterie i akumulatory trakcyjne kwasowe i żelowe. Można zaprogramować również pojemność ładowanych baterii aby zoptymalizować proces ładowania. DANE TECHNICZNE Zasilanie - 230V napięcie ładowania - 24V maksymalny prąd ładowania - 30A zastosowanie : ADIATEK, ALTO AMERICAN LINCOLN, ALTO CLARKE, CLEANFIX, COLUMBUS, COMAC, C.T.M., DULEVO, FIMAP, FIORENTINI, FLOOR_IPC, I-MOP, IPC, GANSOW, GHIBLI, HAKO, HEFTER, HOOVER, KARCHER, LAVORWASH, MINUTEMAN, NILCO, NILFISK-ADVANCE, NOBLES, NUMATIC, OMM, POWER BOSS, R.C.M., SORMA, TASKI, TENNANT, TSM, WETROK, WINDSOR http://goo.gl/u4Ci5e szorowarki1@o2.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.