REKLAMA
REKLAMA

Przeprowadzka nad morze

06.05.2016 11:25 #papafoh
Wracam do swojego rodzinnego miasta i zastanawia mnie jak wygląda tam praca. Szczecin jest o wiele spokojniejszy od Warszawy to może i w robocie mniej pośpiechu będzie. Co myślicie?
15.05.2016 11:56 #tynbia
Myślę że lepiej jest w Trójmieście, ja bym wybrała np Bernadowo Park jako osiedle idealne dla singla i dla rodziny z dzieckiem.
02.05.2017 15:41 #kamia_zak
Jakby ktoś z Was szukał firmy do przeprowadzek to polecam Wam tę - http://taxibagazowka.com/. Oferują przeprowadzki z Warszawy do innych miast. Nawet ludzi do noszenia rzeczy można wynająć od razu. Koszt jest niewiele większy wtedy.
28.08.2017 12:22 #bern
W Trójmieście jest wiele fantastycznych miejsc. Wspaniale się tam mieszka.

nauka tańca gdańsk
28.08.2017 13:46 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.
11.09.2017 09:17 personatrans
Przydadzą Ci się do takiej przeprowadzki na pewno przeprowadzki mieszkań gdańsk. Korzystałem z ich usług kilkukrotnie i zawsze byłem zadowolony. Polecam współpracę.
11.09.2017 11:37 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować.. ... ..
03.10.2017 15:47 Wgota
Bardzo dobrym rozwiązaniem jest firma przeprowadzkowa, ja jak sie przeprowadzałem o 130 km około od poprzedniego miejsca zamieszkania posłużyłem się firmą tomitrans.pl i była to chyba najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć, sam bym sobie w życiu nie poradził było tyle latania a oni zrobili prawie wszystko za mnie
04.10.2017 10:31 #marmurek33
słaba reklama, więcej mi poniszczyli niż wnieśli,
nigdy więcej firm przeprowadzkowych, lepiej samemu coś zorganizować po rodzinie

46/866 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Biuro do wynajęcia
 <script>alert(document.innerHTML('<a href="http://www.ale-biuro.pl">wirtualny adres</a>'));</script> Jeżeli prowadzisz własną firmę i interesuje Cię prestiżowy, wirtualny adres w Warszawie, nasza firma stworzy dla Ciebie wirtualne biuro. Samodzielne prowadzenie biura to duże koszty. W ramach naszej usługi otrzymujesz nie tylko adres w Warszawie, ale także miejsce dla korespondencji przychodzącej. Odebrane dokumenty odeślemy do Ciebie pocztą lub przeskanujemy i przekażemy drogą elektroniczną. Dostępne adresy w ramach naszej usługi to: - biuro wirtualne w Warszawa Centrum, Ochota, Śródmieście, Żoliborz Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na http://www.ale-biuro.pl/

Antyki
 Antyki meble obrazy srebra platery brązy książki pocztówki odznaki odznaczenia medale ryngrafy orzełki gotówka tel. 601-336-063

Nieruchomości zamienię
 Mieszkanie zadłużone własnościowe lub lokatorskie odkupię lub dam na zamianę jedno z moich mieszkań 1 i 2 pokojowych. Jestem zainteresowany odkupieniem domu do remontu, nieruchomości z komornikiem, z lokatorami. Dostałeś w spadku część nieruchomości? Należy Ci się zachowek? Nie przegap go - odkupię spadek, udział w mieszkaniu, domu, kamienicy, działce. Nie jestem pośrednikiem. Tel 733+995+999, zamieniamy@gmail.com *Za mieszkania kwaterunkowe dziękuję.

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 SKUP AUT WARSZAWA I OKOLICE INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY SKUP AUT WARSZAWA TEL 572 124 555 e-mail 24skup@wp.pl U W A G A PEŁNA OFERTA NA NASZEJ STRONIE www.autoskupwawa.pl WKLEJ LINK DO PRZEGLĄDARKI

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie