REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Przeprowadzka firmy

15.06.2017 18:16 #Grzegory
Jak szybko i sprawnie zrobić przeprowadzkę firmy?
16.06.2017 19:41 #Malurek
Mogę Ci polecić firmę http://przyjazne.eu/?page_id=11 To jest firma, która zajmuje się profesjonalnie przeprowadzkami firm i osób prywatnych. Spakują i rozpakują wszystko co chcesz przewieźć, bo mają bardzo różne samochody.
28.06.2017 19:21 #lowda
Mozęsz odezwać się do tej firmy: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Oni przeprowadzali największe firmy, łącznie z Pocztą Polską, także znają się na rzeczy.
25.07.2017 11:30 #masariana
Faktycznie najlepszym rozwiązaniem będzie odezwanie się do firmy Japa&Co. Oni mają największe doświadczenie w przeprowadzkach. No i ich samochody są przystosowane do przewozu po prostu wszystkiego.
11.08.2017 20:30 MagdalenaG
Jeśli nie masz auta pojemnego to dużym ułatwieniem jest wynajęcie busa, ja ostatnio przeprowadzałam się z firmą Bziuk z Warszawy, posiadają auta dostawcze na wynajem z kierowcą lub bez.
Przeprowadzka nie była taka straszna jak się wydawało, kwestia zorganizowania sobie pakowania - ja zrobiłam to sama z mężem.
Poprosiłam też znajomych o pomoc w wniesieniu i wyniesieniu rzeczy. Jeśli chcesz zaoszczędzić to dobre rozwiązanie. Tyle przychodzi mi do głowy co Ci mogę doradzić.
18.08.2017 15:31 #wojteko
ja korzystałem z usług firmy Wiki, zresztą i prywatnie i też przy zmianie lokum na biuro
29.08.2017 12:56 #noval
Jeżeli nie wiesz jak się do tego zabrać, to mogę Ci polecić poradnik ze strony Japa&Co. Dzięki niemu dowiesz się, od czego w ogóle zacząć, a przy przeprowadzce to właśnie najtrudniejszy jest ten pierwszy krok.
29.08.2017 13:03 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
30.08.2017 10:45 #Gjenio90
A może zerknąć po prostu na ranking? bo taki ranking firm oferujący...adzki firm daje pełny obraz odnośnie zarówno cen jak i jakości usług.
30.08.2017 11:16 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...
12.10.2017 19:08 #monana
Jeżeli nie wiesz, jak się zabrać do przeprowadzki, to możesz przeczytać ten poradnik: przeprowadzki Na pewno Ci to pomoże uporządkować wszystko i zaplanować całą przeprowadzkę.
12.10.2017 19:28 #Marcynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma.

685/2772 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Turez Hotele
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Nauka
 Wybierasz się do pracy, pracujesz lub uczysz się zagranicą? Twój pracodawca w Polsce chce żebyś lepiej mówiła po niemiecku? Interesuje Cię szybka i skuteczna nauka praktycznego niemieckiego? Jeśli nie masz czasu ani możliwości, żeby chodzić na kursy stacjonarne to przetestuj metodę dającą praktycznie 100% SATYSFAKCJI. Zachęcam Cię - zacznij właśnie TERAZ. Ale nie kupuj kota w worku. Zapisz się na moje stronie: http://www.niemiecki-skype.pl/ i odbierz lekcję próbną. Zobaczysz, że warto.... Jolanta Jeśli masz pytania, napisz do mnie na maila: jolanta.niemiecki@interia.pl Mój telefon: 790 701 508

Inne do wynajęcia
 Sprzedam lub WYNAJMĘ stoisko handlowe o następujących parametrach: Wymiary 200 x 300 cm; Wysokość maksymalna 130 cm, postała wysokość 110 cm; Lady i gabloty przeszklone o głębokości 40 cm; Lada pełna kasowa, wejściowa i otwarta do ekspozycji tekstyliów na rurach chromowanych, głębokość 50 cm; Meble wykonane z płyty laminowanej o kolorze biała Alaska; Szkło bezpieczne hartowane o grubości 8;6;4 mm; Cokół wys. 10 cm - aluminium szczotkowane; Oświetlenie taśmami LED - boki i daszki gablot; Wszystkie drzwiczki pełne i szklane oraz szuflada lady kasowej zamykane na jeden klucz. Stoisko posiada następujące atesty: - higieniczny Nr9/779/11/2011 - certyfikat zgodności WE cϵ nr 1034-CPD-2000/1B/2012 - deklaracja właściwości użytkowych Nr KPL_MFC SF-B_CPR_001. Bardzo solidnie wykonane stoisko było używane przez kilka tygodni do ekspozycji tekstyliów; jest w bardzo dobrym stanie. Obecnie jest złożone, gotowe do użytku od zaraz. Cena do ustalenia. Kontakt 505 464 103 Pokrowiec GRATIS!

Dam pracę
 Jeśli szukasz sprawdzonego sposobu na kompletny online business, który przynosi regularne dochody i działa na autopilocie... ... ale nie masz pojęcie jak się za to wszystko zabrać, to mam rozwiązanie. Bez stresu, bez pracowników i bez biegania do biura! Wszystko jest gotowe i czekana Ciebie >> => Kliknij teraz tutaj i sprawdź o co chodzi: https://dourl.pl/rPlNr

Gastronomia
 Relax Qultura zaprasza pon-son 10.00-18.00. Kanapki, obiady i organizacja wydarzeń na zamówienie. ul. Marymoncka 34, teren AWF. Napisz klub@awfrelax.pl Zadzwoń 505121102 FB awfrelax

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.