REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Przeprowadzka firmy

15.06.2017 18:16 #Grzegory
Jak szybko i sprawnie zrobić przeprowadzkę firmy?
16.06.2017 19:41 #Malurek
Mogę Ci polecić firmę http://przyjazne.eu/?page_id=11 To jest firma, która zajmuje się profesjonalnie przeprowadzkami firm i osób prywatnych. Spakują i rozpakują wszystko co chcesz przewieźć, bo mają bardzo różne samochody.
28.06.2017 19:21 #lowda
Mozęsz odezwać się do tej firmy: http://www.japa-przeprowadzki.com.pl/ Oni przeprowadzali największe firmy, łącznie z Pocztą Polską, także znają się na rzeczy.
25.07.2017 11:30 #masariana
Faktycznie najlepszym rozwiązaniem będzie odezwanie się do firmy Japa&Co. Oni mają największe doświadczenie w przeprowadzkach. No i ich samochody są przystosowane do przewozu po prostu wszystkiego.
11.08.2017 20:30 MagdalenaG
Jeśli nie masz auta pojemnego to dużym ułatwieniem jest wynajęcie busa, ja ostatnio przeprowadzałam się z firmą Bziuk z Warszawy, posiadają auta dostawcze na wynajem z kierowcą lub bez.
Przeprowadzka nie była taka straszna jak się wydawało, kwestia zorganizowania sobie pakowania - ja zrobiłam to sama z mężem.
Poprosiłam też znajomych o pomoc w wniesieniu i wyniesieniu rzeczy. Jeśli chcesz zaoszczędzić to dobre rozwiązanie. Tyle przychodzi mi do głowy co Ci mogę doradzić.
18.08.2017 15:31 #wojteko
ja korzystałem z usług firmy Wiki, zresztą i prywatnie i też przy zmianie lokum na biuro
29.08.2017 12:56 #noval
Jeżeli nie wiesz jak się do tego zabrać, to mogę Ci polecić poradnik ze strony Japa&Co. Dzięki niemu dowiesz się, od czego w ogóle zacząć, a przy przeprowadzce to właśnie najtrudniejszy jest ten pierwszy krok.
29.08.2017 13:03 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować..
30.08.2017 10:45 #Gjenio90
A może zerknąć po prostu na ranking? bo taki ranking firm oferujący...adzki firm daje pełny obraz odnośnie zarówno cen jak i jakości usług.
30.08.2017 11:16 #szmata szeptana
Szukam szmat szeptanych do marketingu szeptanego.
Czujesz, że jesteś szmatą szeptaną ?, nie potrafisz robić nic innego ?
Będziesz pisać gowniane posty na zlecenie innych.
To praca dla ciebie !!!
Razem z mężem uważamy, że to doskonały czas dla szmat szeptanych.
Warto się teraz tym zainteresować...
12.10.2017 19:08 #monana
Jeżeli nie wiesz, jak się zabrać do przeprowadzki, to możesz przeczytać ten poradnik: przeprowadzki Na pewno Ci to pomoże uporządkować wszystko i zaplanować całą przeprowadzkę.
12.10.2017 19:28 #Marcynia
ja jak przenosila to urwała uchy aż spadło garnek bęc na podłogi
i wylała całe mlijeko i ja podniosła ale ucha nie dało rade
i wyniesła do doła i wyrzuciła

i ni ma.

103/2567 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi inne
 Możesz bez wkładu finansowego uruchomić wypożyczalnię przyczep. Potrzebna dobra lokalizacja oraz wolny czas. Możliwość dalszej inwestycji w przyczepy. Szczegóły telefonicznie ( t.787271123) http://totu.pl/wypozyczalnia-przyczep

Antyki
 KUPIE WOJSKOWE STARE ODZNACZENIA Polskie i Zagraniczne przedwojenne z czasów wojny oraz zaraz powojenne wojskowe i nie tylko różne odznaczenia,odznaki,medale,mundury,rogatywki,szable,kordziki,bagnety,noże, stare dokumenty,dyplomy,legitymacje,zdjęcia wszelkie wyposażenie wojskowe za ciekawe rzeczy dobrze zaplace telefon 694972047

Finanse
 01. A. Pożyczka pozabankowa krótkoterminowa na jesienne wydatki Alegotówka - pożyczka z okresem spłaty do 30 dni, pierwsza pożyczka od 500 do 2000 zł bez żadnych opłat (0zł KOSZTÓW), kolejna pożyczka od 500 do 5000 zł, proces w całości obsługiwany online. Złóż wniosek na stronie: www.get-money.pl/chwilowki

Dom i ogród
 Oferuję zbiorniki betonowe ekologiczne z przeznaczeniem na: - szambo, - szambo ekologiczne -ścieki, -gnojówkę, -gnojownicę, -deszczówkę, -ziemianki itp. Zbiorniki o wielkości 2,4,6,8,10,12,13 tysięcy litrów. Sprzedajemy szamba kompletne z KOMINKIEM, PŁYTĄ I WŁAZEM BETONOWYM. Każdy zbiornik poddajemy kontroli jakości i próbie szczelności zbiornika. Zbiorniki posiadają Certyfikat EU oraz atesty potrzebne do odbioru szamba na terenie Polski i w krajach Unii Europejskiej. Zbiorniki są monolityczne to znaczy odlewane w całości z betonu klasy B-25, B-30. Maksymalny czas montażu standardowego zbiornika do 30 minut. ZAPEWNIAMY TRANSPORT ORAZ MONTAŻ. Szamba od producenta. Szamba od 4 do 12 tysięcy litrów. PŁYTY NAJAZDOWE PRZEJEZDNE DLA CIĘŻARÓWEK! ZADZWOŃ LUB WYŚLIJ SMSA O TREŚCI KONTAKT ODDZWONIĘ. Zbiorniki posiadają 5-letnią gwarancję. Tel. 660 513 599 Radosław szamba.x.betonowe@gmail.com W sprawie ceny proszę o kontakt

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie