REKLAMA

Forum › Wola

REKLAMA

przekąski na imprezę

 klaudia30

18.05.2017 22:49

Cześć, przygotowuję imprezę dla znajomych i szukam inspiracji w kwestii przekąsek. Macie jakieś fajne pomysły?

 kuzynkarodzynka

27.05.2017 15:07

Ja zawsze staram się przygotować coś konkretnego do jedzenia, a nie same chipsy i paluszki ;) tutaj są fajne pomysły: odzyskajdzien .pl/4709-pomysly-na-imprezowe-przekaski

 EwelinaBudzynska

12.07.2017 11:48

Ja ostatnio jadłam na przyjęciu tortille z szynką i serem z sosem musztardowo-majonezowym. Niby nic, a jakie pyszne!

REKLAMA

# szmata szeptana

13.07.2017 12:39

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..

 katarzyn

16.07.2017 19:34

Polecam tortille z kurczakiem i warzywami
____________________________________
http://pilloleallungamentopene.it

# szmata szeptana

17.07.2017 10:00

"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...

REKLAMA

# Aguuus

30.11.2017 11:58

Sushi nadaje się idealnie na przystawki w trakcie imprez. U mnie sprawdza się idealnie na wszystkich parapetówkach :) Czasem robię sama ale nie jest to takie proste. Kiedy nie mam dużo czasu to ratuje mnie sushi world na Ogrodowej. Mam blisko więc często tam zaglądam. Wszyscy goście zawsze zadowoleni.

# syfiasta reklamaa

30.11.2017 13:13

Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.
Trwa cisza wyborcza. Dodawanie nowych wpisów zostało wstrzymane.

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuWola

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024