REKLAMA
REKLAMA

przekąski na imprezę

18.05.2017 22:49 klaudia30
Cześć, przygotowuję imprezę dla znajomych i szukam inspiracji w kwestii przekąsek. Macie jakieś fajne pomysły?
27.05.2017 15:07 kuzynkarodzynka
Ja zawsze staram się przygotować coś konkretnego do jedzenia, a nie same chipsy i paluszki ;) tutaj są fajne pomysły: odzyskajdzien .pl/4709-pomysly-na-imprezowe-przekaski
12.07.2017 11:48 EwelinaBudzynska
Ja ostatnio jadłam na przyjęciu tortille z szynką i serem z sosem musztardowo-majonezowym. Niby nic, a jakie pyszne!
13.07.2017 12:39 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."..
16.07.2017 19:34 katarzyn
Polecam tortille z kurczakiem i warzywami
17.07.2017 10:00 #szmata szeptana
"Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum."...
30.11.2017 11:58 #Aguuus
Sushi nadaje się idealnie na przystawki w trakcie imprez. U mnie sprawdza się idealnie na wszystkich parapetówkach :) Czasem robię sama ale nie jest to takie proste. Kiedy nie mam dużo czasu to ratuje mnie sushi world na Ogrodowej. Mam blisko więc często tam zaglądam. Wszyscy goście zawsze zadowoleni.
30.11.2017 13:13 #syfiasta reklamaa
Czy ten cały burdel do czegoś prowadzi?? Tak kurffa: Zawsze byłem uczony: "najlepiej się rządzi idiotami". Teraz widzę, Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE. Reklama, wiadomo, sprzedawać, wiadomo, ale specjalnie robić z ludzi kretynów żeby jakiś baran na górze miał jeszcze więcej kasy. rzygać się chce.

164/949 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Usługi transportowe
 Nasza firma oferuje transport międzynarodowy towarów oraz organizuje przeprowadzki na wyspę Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie. Zapewniamy cały zakres usług: transport na Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie lub z Majorki, Ibizy, Wysp Kanaryjskich w wybrane przez klienta miejsce; demontaż, pakowanie, zabezpieczanie rzeczy na czas transportu; na życzenie klienta magazynowanie mienia. Posiadamy auta dostawcze, ciężarowe, chłodnie, plandeki, izotermy, blaszaki różnej wielkości i o różnej specyfikacji. Organizujemy przeprowadzki z Polski na Majorkę, Ibizę, Wyspy Kanaryjskie; z Majorki, Ibizy, Wysp Kanaryjskich do Polski ale również na liniach takich jak: Anglia - Majorka, Niemcy - Majorka, Francja - Majorka I wiele innych. Jako specjaliści w branży transportowej zapewniamy fachowe doradztwo, rzetelną obsługę i pomoc w planowaniu i organizacji transportu lub przeprowadzki. Zapraszamy do współpracy! Telefon: 696126142 Telefon: 506 525 960 E mail: jupiter.transport@wp.pl www.jupiter-transport.pl

Nauka
 Witaj ! Wiem jak skutecznie i szybko nauczyć Cię mówić i rozumieć po angielsku. Specjalizuję się w nauce PRAKTYCZNEGO zastosowania j. angielskiego w pracy i w życiu. Specjalizuję się w nauce osób dorosłych. DLACZEGO NAUKA PRZEZ SKYPE JEST SKUTECZNA ? Język angielski jest dość łatwy, zwłaszcza na początku nauki. Im jednak dłużej się uczysz, tym staje się trudniejszy. Dlatego ważne jest to, aby nauczyć się go dokładnie rozumieć i poprawnie używać. Ucząc się przez Skype musisz używać Twojego słuchu i częściowo wzroku. Dzięki temu poradzisz sobie w przyszłości w rozmowie telefonicznej, będziesz rozumieć co mówią w radio, telewizji oraz przez głośniki na dworcu lub lotnisku. Czy to nie jest przydatne ? W JAKI SPOSÓB JA UCZĘ? Lubię swoją pracę. Nauczanie języka to moja pasja. Jeśli naprawdę zależy Ci na tym, aby mówić i rozumieć po angielsku, to zapraszam na moje zajęcia. joanna.angielski@interia.pl Tel: 575 249 030 www.angielski-skype.pl

Fauna i flora
 Szczeniaki rodow. rasy GOŃCZY POLSKI, czarne podpalane, odbiór po 22.08. w Warszawie tel. 502040107.

Usługi inne
 Obsługujemy Klientów z całej Polski W naszej ofercie: Pożyczki oddłużeniowe pod nieruchomość bez BIK Oddłużanie nieruchomości i długów Pożyczki hipoteczne bez BIK Pożyczki hipoteczne bez BIK i KRD dla firm bez ZUS i US Skup nieruchomości - mieszkania, lokale, działki i domy Leasing zwrotny nieruchomości (oddłużanie) Leasing zwrotny nieruchomości na inwestycje Prywatne finansowanie pod nieruchomość Pomagamy w uzyskaniu finansowania w każdym przypadku. Net: http://biurofinsystem.wixsite.com/finansowanie NET: www.pozyczkipodnieruchomosc.pl 515402038 houseandcredit2017@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.