REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przejechałem na czerwonym

# Piotrek z Odkrytej

27.03.2003 13:18

Dobra, zanim mnie zlinczujecie, to poczytajcie. Chodzi o skrzyżowanie Mehoffera ze Światowida. Światła tam zainstalowane (dobrze że są) co jakiś czas łapią dziwny cykl; na Światowida czerwone, potem idą piesi przechodzą Mehoffera, dla Światowida dalej czerwone, i znów to samo. W pewnym momencie wszyscy mają czerwone i ......... konsternacja. Samochodów coraz więcej i wyczekiwanie, kto pierwszy się wyłamie. Jak znajdzie sie lider, instynkt stadny działa i jadą wszyscy (dobrze że z jednego kierunku). A może ktoś by się zajął regulacją świacidełek na całym Swiatowida, bo czasami jadąc trafia się ciągle na czerwone ?

# Alf

27.03.2003 13:54

Też mi się tak kiedyś zrobiło, tam musi być błąd w ustawieniach!

# antypolityka

27.03.2003 14:04

pamiętacie ten wypadek sprzed kilku tygodni, może sprzed dwóch miesięcy? właśnie to był powód, tyle że wtedy paliło się zielone dla obu kierunków

REKLAMA

# jotes

27.03.2003 18:40

Tymi światłami steruje procesor odbierający inpulsy z zainstalowanych w jezdni pętli indukcyjnych.
Prawidłowo powinno to wyglądać w ten sposób, nadjeżdżający samochód, przy pustym skrzyżowaniu załącza sam zielone, przy większej ilości pojazdów procesor zlicza i steruje światłami.
Jako ciekawostkę podam iż w nocy palą się czerwone światła z wszyskich stron.

# Basia

28.03.2003 08:53

Ale jak podjeżdżam od Mehoffera to właściwie nie muszę prawie nigdy stawać , bo mi się zmienia na zielone :)

# driver

29.03.2003 22:30

Te światła są po prostu powalone.Jadąc kilkadziesiąt metrów przed nimi, nie wiem czy dodawać gazu czy hamować.

REKLAMA

# basia

29.03.2003 23:39

Ja bym dodala gazu, a Duska pby pewnie hamowala. Generalnie Twoj wybor :)

 ania

30.03.2003 12:01

Oj, tam te światła są rzeczywiscie nienormalne. Tylko, że ja jest piesza . Już parę razy stałam jak głupia i nie wiedziałam czy mam iść czy stać bo wszyscy mieli to same światło. Mój chłopak mi wmawiał, że mi się tylko tak wydaje. a widzisz - To do niego.

# aaaa

30.03.2003 13:33

I przez dodawanie gazu bywają wypadki.

REKLAMA

# Basia

31.03.2003 11:13

Przecież nie mówię że trzeba przejeżdżać na czerwonym. Z zresztą gaz jest od tego żeby go dodawać.

# Vladymir

01.04.2003 23:45

Słusznie, Basiu, ale czy Ty jeździsz może takim wozem , to "ja mu w gaz, a on zgasł ?"

# Basia

02.04.2003 09:40

Nie wiem o co dokładnie Ci chodzi, ale mój samochód sprawuje sie bardzo dobrze. Zarówno rusza tak jak ja chcę jak i resztę traqsy pokonuje tak jak ja chcę. Chyba że jest bardzo wilgotno to niestety coś jest z przewodami :(

REKLAMA

# Vladymir

03.04.2003 00:09

a, to może masz Fiata ? Bo Fiaty wody nie lubią :))

# Basia

03.04.2003 10:36

Nie. Mam Renaut.

# Piotrek z Odkrytej

17.04.2003 22:47

Dzisiaj około 18-tej znowu światła zgłupiały. Dojeżdżam i już widzę korek ze 100 m na Światowida w stronę Stefanika. Z Mehoffera też nie jadą. Czekamy i czekamy, korek tworzy sie jak cholera. Nie ma odważnego, bo po 6 min. stania to możnaby pojechać. Wreszcie swiatła psują się całkowicie i mrugają tylko na żółto. Jedziemy. Nagle odżywają i zapala się od razu czerwone. Extra nie ma co. Co z tym zrobić, dokąd zadzwonić ?

REKLAMA

Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Znajdź swoje wakacje

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break