REKLAMA
REKLAMA

przedszkole

14.05.2018 11:08 EwelinaBudzynska
Postanowiłam ostatnio zapisać moja córkę do bardzo dobrego przedszkola a mianowicie mowa o http://newtonek.pl/ , mieszkam w Krakowie
14.05.2018 11:09 EwelinaBudzynska
A również szukałam bardzo fajnych mozaik do mojej kuchni i koleżanka mi poleciła firmę http://mozzart.pl/
14.05.2018 12:40 #syf reklama
To bardzo przykre i smutne, że ludzie muszą uciekać się do zarobkowania w tak podły i poniżający sposób.
Nigdy nie widzieli na oczy danej firmy czy produktu, a polecają, wychwalają.
Jak to łatwo się zeszma.cić dla paru srebrników, żałosne. ' .. , ..

73/3067 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Zdrowie i Uroda
 Autoklawy, sterylizatory, myjnie dezynfektory. Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne. Sprzedaż urządzeń nowych i używanych, części zamiennych i eksploatacyjnych. Aparaty zastępcze. Przeglądy techniczne. www.logmed.pl logmed@logmed.pl 609-800-552

Usługi transportowe
 Organizowanie transportu Aut/Maszyn Rolniczych/Towarów Sypkich/Towarów na Paletch / Krajowy oraz Międzynarodowy / Wieloletnie doświadczenie / Licencja - Ubezpieczenie 300 tys Euro / Wysoka jakość / Www.LogMap.pl/Kontakt 862199352 logistyka@logmap.pl

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Szukam pracy
 Lakiernik samochodowy (po szkole), blacharz i pomocnik mechanika. Doświadczenie w lakiernictwie od 1995r, blacharka od 2000r, podstawy mechaniki. Uzbrajanie, rozbrajanie, proste naprawy. Poszukuję pracy na terenie Warszawy i tylko Warszawy. Praca od poniedziałku do piątku w godz. 7-16. Wymagam płacy w formie tygodniówek a przez pierwsze dni próbne dniówki. Minimalna stawka na rękę 17zł. Mogę zacząć od już. Nie szukam pracy na pomocnika lakiernika i pomocnika blacharza. Tel. 575145915

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.