REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Przedszkole uczące metodą Montessori w Łomiankach

13.01.2014 21:28 3ewa1
Witam, mam 3 letnie dziecko i zastanawiam się nad wysłaniem mojej pociechy do przedszkola znajdującego się na ul. Konarskiego 3 uczącego metodą Montessori. Kadra posiadająca międzynarodowe certyfikaty jak i wysokie standardy przemawiają do mnie, przedszkole mimo problemów powstało i zaczęło już nabór czy któraś z mam o nim jeszcze słyszała? Jak dla mnie brzmi rewelacyjnie :) Niestety jedyne co znalazłam o tym przedszkolu to strona na facebooku i strona internetowa https://www.facebook.com /montessorichildrensacademy http://montessoriacademy.com.pl/pl/
23.04.2016 08:11 #Maria5
Witam, teraz ja jestem zainteresowana tym przedszkolem, czy zapisala Pani tam dziecko? I czy moglaby Pani sie ze mna podzielic wrazeniami? Bardzo prosze o opinie. Dziekuje
28.04.2016 08:59 #majak12
Moja pociecha jest dumnym przedszkolakiem w Gumisiowym Przedszkolu w Kaliszkach (kontakt jest na ich portalu www.gumisiowe-przedszkole.pl). Ma już 5 lat, więc to poważny wiek;) Powiem szczerze, że jak go odbieram czasami po pracy z przedszkola to nie za bardzo ma ochotę iść do domu, tak mu się tam podoba, a to chyba najlepsza rekomendacja.
28.04.2016 08:59 #majak12
Moja pociecha jest dumnym przedszkolakiem w Gumisiowym Przedszkolu w Kaliszkach (kontakt jest na ich portalu .gumisiowe-przedszkole.pl). Ma już 5 lat, więc to poważny wiek;) Powiem szczerze, że jak go odbieram czasami po pracy z przedszkola to nie za bardzo ma ochotę iść do domu, tak mu się tam podoba, a to chyba najlepsza rekomendacja.
01.05.2016 00:50 mariaKuc
Zdecydowanie! Zachowanie dziecka jest najlepszą wizytówką przedszkola:-) Neurolog ochota polecił mi Montessori jaki metodę, sposób na usamodzielnienie się dziecka a jednocześnie jego dodatkową stymulację. Czy wiedzą Panie czy przedszkole przyjmuje również dzieci z lekkim niedowładem rączki?
26.02.2017 20:25 #Agata
Cztery lata temu moje dziecko miało niespełna 2 latka i wysłałam je do montessoriańskiego żłobka Warsaw Montessori. W dalszej kolejności było przedszkole, a teraz pierwszy rok szkoły podstawowej. Cały czas trzymamy się Warsaw Montessori, bo uważam, że nie ma lepszej placówki tego typu w Warszawie.

19/494 

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie