REKLAMA

Forum › Warszawa

REKLAMA

Przedszkole AKADERO?

# Kolińska

01.02.2016 12:17

Hej. mam do Was pytanie. Ostatnio przeprowadziłam się do Warszawy u chciałabym zapisać córcię do przedszkola. Wśród wielu ofert przedszkoli spotkałam się z Akadero. Zainteresował mnie fakt że uczą tam angielskiego. Czy ktoś z was ma jakieś pojęcie, opinie, wiadomości na temat tego przedszkola?
Będę wdzięczna za każdą pomocną opinie. Zależy mi tylko na dobru mojej córci.

# Marta34

05.02.2016 18:57

Akadero to bardzo dobre przedszkole fajnie że się nim zainteresowałaś. Uczą angielskiego widać efekty, a przede wszystkim dobrze się dziećmi zajmują. Moja córka z chęcią chodzi do akadero.

# monikaa

16.02.2016 12:48

Bardzo fajna opcja, ja zapisałam tam swoją córkę. Koleżanka z pracy mnie namówiła, bo ma syna w tym samym wieku. Przde wszystkim jest dwujęzyczne, także edukacja zaczyna się już na tym poziomie, choć nie brakuje też zabawy. Córka chętnie wychodzi do przedszkola.

REKLAMA

# Teresa

08.03.2016 21:47

W Akadero moje dziecko zaczęło się uczyć już angielskiego. Bardzo dobrze, od najmłodszych lat nauka to i się w końcu nauczy.

# Aniela

10.03.2016 22:36

Bardzo dobre przedszkole. W Akadero nauczą się chociaż podstaw angielskiego, mają fajnie prowadzone zajęcia i czas organizowany. To jest to czego potrzeba.

# ewekinakk

14.03.2016 17:59

Akadero opinie najwyższe z możliwych, bardzo polecam to przedszkole, głównie wybraliśmy Akadero ze wzgledu na lokalizacje ale powtórzyła bym ten wybór nawet 10 razy. Syn zadowolony w 100% o tym, że w Akadero mu dobrze świadczy fakt pytania nas w niedziele ale nudno w domu mamo a mogę do przedszkola dzisiaj iść? To już chyba wystarczająca rekomendacja i jesli ktoś narzeka na to przedszkole.

REKLAMA

# ninkawarszawa

20.03.2016 12:43

Akadero polecam, dobre przedszkole, jedzenie niczego sobie a to w wieku naszych dzieci bardzo ważne, zbilansowane dość mocno i nie monotonne, mają racje mamy które piszą przede mną posty, wpisy. Co do ceny to nie najniższa ale też nie jest strasznie drogo. Bardzo miłe ciocie, tutaj Panie przedszkolanki nie w każdym przedszkolu można mówić ciocie. Wiedzą jak podejść do dziecka i co zrobić żeby zainteresować malucha nie tylko zabawa ale także nauką. Pozdrawiam

# MamaPo30

30.03.2016 16:46

Jak dla mnie Akadero to bardzo fajne przedszkole. Dzieci mają opiekę cały czas, nauczyciele dbają by mieli co robić, o kreatywne zabawy ale i nauczają ich angielskiego i nie tylko. Dbają o rozwój dzieci i wyłapują ich talenty. Jedzenie bardzo zdrowe ale i smaczne. Dzieci czują się tam bardzo dobrze i to widać po tym w jakim humorze czy nastroju przychodzą do domu. Moja córka jest bardzo zadowolona, lubi chodzić do tego przedszkola. Widać postępy w nauce angielskiego. Podstawy zaczyna znać, a to dobrze bo później będzie tylko łatwiej z nauką.

# Anita

10.04.2016 16:44

Moje dzieci chodzą do Akadero. Obydwoje (pomimo roku różnicy). Najpierw posłałam tam synka potem córeczkę. Już po pierwszych dniach syna w tym przedszkolu wiedziałam że to nie był błąd, wręcz przeciwnie, jedna z najlepszych decyzji. Syn bardzo szczęśliwy w tym dniach pomimo że to było nowe miejsce. Opowiadał i opowiadał o nowych kolegach o sympatycznych przedszkolankach. Najedzony był i zaczął się powoli uczyć. Moja córka to samo. Najlepsze jest u nich to że kładą nacisk na naukę języka angielskiego oraz matematyki. Tak wiele dzieci ma w szkołach problemy, więc ciesze się że moje dzieci zaczynają w tak młodym wieku z matematyką bo później nie będą mieli żadnych problemów.

REKLAMA

# Janek0

11.04.2016 19:12

Mój synek chętnie chodzi codziennie do przedszkola Akadero. Z pewnością z nie jednym tu opisanym "przypadkiem" są przyjaciółmi. Razem się uczą, bawią. Odpoczywają, biegają. Obszerność zabaw i zajęć dla dzieci jest naprawdę wielka. Najważniejsze że dzieciom się to podoba. Zawsze zorganizowany dzień i jest czas na naukę angielskiego, czas na rozwijanie talentów jeśli jakieś dziecko takowy ma. Dbają w tym przedszkolu o dzieci jak mało gdzie. Tzw "ciotunie" są bardzo przyjazne dla dzieci i jeszcze nigdy ne słyszałem od syna złego słowa czy na przedszkolanki czy samo przedszkole.

# Alika

22.06.2016 14:17

Akadero to bardzo dobre przedszkole. Angielski, rozwój talentu itp, o wszystko dbają. Zajęcia mają bardzo fajnie prowadzone, zawsze ktoś jest i ma wszystko pod kontrolą. Dzieci nigdy nie zostają same. Mają dobre zdrowe jedzonko i odpoczywają. Wiem że córka u nich jest bezpieczna i to dla mnie ważne. Bardzo polecam www.akadero.pl

# Kinga

27.06.2016 12:11

Jestem bardzo zadowolona z wyboru przedszkola. Dwujęzyczne przedszkole Akadero, to nie tylko nauka angielskiego, ale dzieciaki rozwijają się pod wieloma względami. Moje dziecko po roku u nich stało się śmielsze, odważniejsze, radośniejsze. Podejrzewam że to też zasługa kontaktu z innymi dziećmi, ale efekt jest jeden. Dziecko nie chodzi mi głodne, dużo się bawi i korzysta z czasu z przedszkolu. www.akadero.pl jedno z lepszych w warszawie.

REKLAMA

# bożenka

29.06.2016 09:27

Akadero to Wyjątkowe przedszkole, godne polecenia rodzicom. Moja córeczka tam uczęszczała zanim poszła do szkoły. Sporo się nauczyła i start w późniejszą edukację był bardzo udany. Jest pewniejsza siebie, bo sporo umie w porównaniu do innych dzieci. Robi duże postępy. W przedszkolu odkryto, że jest bardzo muzykalna, zapisaliśmy ją niedawno na lekcje śpiewu. Radzi sobie świetnie.

# mama chłopca

29.06.2016 10:40

Mam dziecko w przedszkolu Akadero. Owszem jest nauka angielskiego, bardzo fajne zajęcia, super ciocie.
Jest tylko jeden MINUS - niestety dyrekcja kompletnie nie liczy się z opiniami rodziców, nie dba o nauczycieli. Nauczyciele pracują tam za tak marne pieniądze, że odchodzą średnio co pół roku.
Niestety zastanawiam się nad zmianą bo widzę, że polityka zarządzania tą placówką do niczego dobrego nie prowadzi. Jest nastawienie na wyciśnięcie z rodziców jak najwięcej kasy, kosztem pensji najważniejszych w tym miejscu po dzieciach osób, czyli nauczycieli. Nie popieram tego, tym bardziej że jest to jedno z najdroższych przedszkoli w okolicy.

# Mama

29.06.2016 10:40

Mam dziecko w przedszkolu Akadero. Owszem jest nauka angielskiego, bardzo fajne zajęcia, super ciocie.
Jest tylko jeden MINUS - niestety dyrekcja kompletnie nie liczy się z opiniami rodziców, nie dba o nauczycieli. Nauczyciele pracują tam za tak marne pieniądze, że odchodzą średnio co pół roku.
Niestety zastanawiam się nad zmianą bo widzę, że polityka zarządzania tą placówką do niczego dobrego nie prowadzi. Jest nastawienie na wyciśnięcie z rodziców jak najwięcej kasy, kosztem pensji najważniejszych w tym miejscu po dzieciach osób, czyli nauczycieli. Nie popieram tego, tym bardziej że jest to jedno z najdroższych przedszkoli w okolicy.

REKLAMA

# Mammamia

29.06.2016 10:42

Mam dziecko w przedszkolu Akadero. Owszem jest nauka angielskiego, bardzo fajne zajęcia, super ciocie.
Jest tylko jeden MINUS - niestety dyrekcja kompletnie nie liczy się z opiniami rodziców, nie dba o nauczycieli. Nauczyciele pracują tam za tak marne pieniądze, że odchodzą średnio co pół roku.
Niestety zastanawiam się nad zmianą bo widzę, że polityka zarządzania tą placówką do niczego dobrego nie prowadzi. Jest nastawienie na wyciśnięcie z rodziców jak najwięcej kasy, kosztem pensji najważniejszych w tym miejscu po dzieciach osób, czyli nauczycieli. Nie popieram tego, tym bardziej że jest to jedno z najdroższych przedszkoli w okolicy.

# lanita

31.03.2017 12:54

nam polecono przedszkole Ala i kot z Piaseczna to sobie też zobacz, my mamy zamiar tam na dni otwarte się wybrac http://www.alaikot.pl/
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje w Pulsie Warszawy

REKLAMA

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA