REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

# stały czytelnik

31.08.2013 22:31

No i tu poruszyliśmy temacik....
Skoro Pan Krzysztof pracował jako dziennikarz to po co mu zawód przedszkolanki. Czyżby więcej płacili ?
Pisze Pan ,że łatwo nawiązuje kontakt z dziećmi ,a ja znam takich facetów co równie łatwo nawiązują kontakt z dziećmi np: przez internet tylko zgoła w innym celu....
Artykuł dla mnie jest za bardzo tendencyjny ,poza tym w Anglii bardzo dokładnie
i wieloformatowo weryfikuje się mężczyzn mających pracować w przyszłości z dziećmi .
Nie porównujmy się do Anglii ,bo jakby to powiedziało moje dziecko :
- Tata to chyba jest 100 lat za murzynami...
( i bez obrazy pamiętajmy,że mówi to dziecko)

# OMG

31.08.2013 23:31

stały, głodnemu chleb na myśli.

# MARTA78

07.10.2013 10:03

Staly czytelnik, i ty sie jeszcze chwalisz ze znasz takich mezczyzn co latwo nawiazuja kontakty przez internet ale w innym celu i jeszcze sie chwalisz?!
Co do anglii to nie prawda ze mezczyzna jest przeswietlany jesli chce pracowac z dziecmi, przechodzi taka sama procedure jak kazdy inny! Wiec nie wiem skad staly masz takie informacje ale proponuje sie zaktualizowac.
Osobiscie uwaza ze faceci powinni wkocu pojawic sie w tym zawodzie w koncu to oni go stworzyli ;) Well done OMG

REKLAMA

# ojciec

02.01.2019 17:28

Przykro mi powiadomić Państwa, że opisywany tu Krzysztof K znajduje się od roku w areszcie z zarzutem [b]pedofilii[b]. Zarzuty są bardzo poważne i dotyczą czynów wobec wielu dzieci.

# Janicka

20.02.2019 00:16

To takie nasze polskie zaściankowe stereotypy. Jak facet pracuje z dziećmi, to na pewno p..ł. osobiście znam co najmniej kilku facetów pracujących z dziećmi, także tymi małymi. Nic im nie brakuje. Spełniają bardzo ważną rolę w życiu dzieci. Pokazują wzór męskiej roli społecznej. Dzieci nie powinny dorastać tylko w gronie kobiet. Poza tym dyrektor zatrudniający pracowników musi ich weryfikować w rejestrze pedofili. Możesz poczytać o tym na branżowym portalu https://epedagogika.pl

# Iza

17.05.2019 10:47

Tak, ten pan krzys jest skazany za pedofilię. Niestety jedną z małych ofiar była córcia mojej koleżanki.

REKLAMA

# Wiosna

24.05.2019 20:35

Dzięki Wiośnie dostaniesz się do lekarza specjalisty najdłużej w ciągu miesiąca, a nie jak obecnie trzeba czekać rok czy dwa lata... #wiosnabiedronia @KGawkowski
https://imgbbb.com/image/emzjZ

# Xyz

08.02.2020 11:49

Ten mężczyzna trafił do aresztu jakiś czas temu. Nie wiem gdzie jest teraz... ale nas, rodziców, którzy posyłali do jego placówki dzieci, przeraża to! Wszystko jest owiane tajemnicą.

# Posąsiedzku

29.01.2021 23:06

Janicka, ten pedofil odsiaduje wyrok 17 lat więzienia za molestowanie 11 dziewczynek. Najmłodsza miała 2 latka. Mało Ci kobieto?

REKLAMA

# Ważne

15.10.2021 13:04

Pani Izo - czy mogę prosić o kontakt? W tej sprawie, o której pani pisze.

# WażnA

15.10.2021 13:08

#Xyz napisał(a) 08.02.2020 11:49
Ten mężczyzna trafił do aresztu jakiś czas temu. Nie wiem gdzie jest teraz... ale nas, rodziców, którzy posyłali do jego placówki dzieci, przeraża to! Wszystko jest owiane tajemnicą.

Xyz, ja w tej samej sprawie? Czy możemy się spotkać?

# Wa%u017CnA

15.10.2021 13:08

#Iza napisał(a) 17.05.2019 10:47
Tak, ten pan krzys jest skazany za pedofilię. Niestety jedną z małych ofiar była córcia mojej koleżanki.

Pani Izo - czy mogę prosić o kontakt? W tej sprawie, o której pani pisze.

REKLAMA

# Arletka

28.09.2023 08:02

zawód przyszlosci to kwestia mocno indywidualna, trzeba robic to co sie lubi :) ja zdecydowalam sie na kierunek Pedagogika na Uczelni Korczaka i nie zaluje tej decyzji
Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Zapraszamy na zakupy

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break