REKLAMA

Forum › Białołęka

REKLAMA

Przedszkola

# Tom

17.03.2003 14:36

Czy ktoś z was oddaje swoje pociechy do przedszkoli prywatnych na Tarchominie, a jest ich kilka. Chętnie bym poczytał, wasze opinie o tych przedszkolach.
Dzięki

# antypolityka

17.03.2003 14:41

pytałem o to już kilka tygodni temu, podejrzyj stronę 16/33

# przedszkolak

17.03.2003 14:45

a jakie kaszki lubicie

REKLAMA

# pola

17.03.2003 16:42

Ja znam kilka przedszkoli an tarchominie i najlepsze odczucia mam po odwiedzinach w przedszkolu na UL.Śreniawitów 2- jest to małe kameralne przedszkole ( 2 grupy) lecz- " Państwowe.
Przedszkole co prawda może wydawać się skromne i mało "wystawne" w porównaniu ze "Stajnią" przy Strumykowej, ale atmosfera na Śreniawitów- mało spotykana czytaj przemiła...

# Tom

18.03.2003 10:45

Dzięki za informacje, niestety państwowe odpada mój syn będzie miał 2 lata i 4 miesiące gdy będę chciał go posłać do przedszkola.

# pola

18.03.2003 12:55

Myślę, że mogą zrobić odstępstwo- nie wiem jak jest z miejscami, ale znam mamuśkę na żoliborzu, której malec miał 2,5 roku i go przyjęli- tylko że na Żoliborzu niż demograficzny i bobasów mało- ale warto spróbować.Ja osobiście nie polecam przedszkoli niepublicznych- nie znam arkurat żadnego na tarchominie, ale znam ich dużo w Warszawie i z ręką na sercu mogłabym polecić dwa- w tym jedno w Ząbkach a drugie w Paisecznie ( za daleko Co?))

REKLAMA

 Tom

18.03.2003 14:04

Trochę za daleko, dlaczego uważasz, że przedszkola prywatne są do bani.

 gn

19.03.2003 09:33

jeżeli chodzi o prywatne to możesz mieć problem - wczoraj obdzwoniłem kilka białołęckich przedszkoli i wszędzie usłyszałem "nie ma miejsc", a w niektórych to nawet mówili "ani w tym roku ani w nastepnym" ... :((((

 Tom

19.03.2003 09:50

NO TO PORAŻKA

REKLAMA

# pola

19.03.2003 17:25

Witaj!
Większość przedszkoli prywatnych ma właścicieli nastawionych wyłącznie na zysk,a nie na wychowanie twojego dzieciaka i ukształtowanie jego myślenia.
Z tego więc powodu takie przedszole jest fantastycznie opakowane:kolorowe ściany, dywany,zabaweczki i.. najtańszy personel ( czytaj niedoświadczony), ale młody- bo ładnie wygląda częste oszczędności na ogrzwaniu budynku ( to norma w zimie) i szereg innych, o których trudno pisać.
Uwierz mi znam przeszło 200 przedszkoli w Warszawie, znam ten świat, zasady i obyczaje i wszystkie negatywne opinie i odczucia wynoszę zawsze z przedszkoli prywatnych. Wyjątkiem są te dwa przedszkola no może jescze jedno na Bemowie , do którego bez obaw wysłałabym dziecko.Nie znam żadnego na Tarchominie, więc może za bardzo moimi opiniami się nie sugeruj tylko sam sprawdź.

# Basia

20.03.2003 08:54

Pewnego dnia z przydszkola przy piekarni na Pancera (nie wiem jak się ono nazywa) wyszło dziecko ... nikt nie zauważył tego do momentu gdy chyba jakaś pracownica tej piekarni przyprowadziła "zgubę" z powrotem pod "opiekę" pań przedszkolanek.

# pszczola

28.03.2003 18:35

Pola co prawda znam tylko jedno przedszkole niepubliczne i mam o nim dobra opinie (jest po prostu genialne) tyle ze znajduje sie na Żoliborzu na ulicy Wolumen; a o przedszkolach panstwowych mam jak najgorsze zdanie.
Za przedszkolnych czasow mojego dziecka nie bylo przedszkoli prywatnych na Białołęce, a o państwowym nie mialam co marzyc (a bylo to raptem 4 lata temu)

REKLAMA

# Abiska

27.09.2020 22:58

W mojej opinii warto przede wszystkim poszukać jak najlepszego przedszkola i też raczej radziłabym postawić na ten placówki dwujęzyczne, aby dziecko mogło jednocześnie się rozwijać i uczyć m.in języka angielskiego. My na Białołęce trafiliśmy na Tequesta i był to bardzo dobry wybór, bo co najważniejsze Michałek czuje się tutaj bardzo dobrze i rano wstaje z dużą chęcią do kolejnego aktywnego dnia. Nauczycielki mają dużo empatii i uwielbiają dzieci, także jak do tej pory nigdy nie mieliśmy co do nich zastrzeżeń :)

# erty67

07.04.2021 09:43

zerknij sobie na ofertę www.janowiaczek.pl
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBiałołęka

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Top hotele na Lato 2024
Top hotele na Lato 2024

REKLAMA

Butelki dla dzieci Kambukka
Kambukka Reno

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Kambukka Olympus
Kambukka Lagoon

REKLAMA

AMBRA - Twoje Perfumy
AMBRA - Twoje Perfumy