REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Przedłużanie rzęs

23.03.2017 10:46 #Anika
Hej dziewczyny!
Chciałabym przedłużyć rzęsy. Wiele słyszałam o niezbyt dobrze wykonanej pracy kosmetyczek i że rzęsy potrafią dzień później odpaść...
Stąd moje pytanie. Jakie kosmetyczki/salony polecacie?
19.04.2017 12:48 #Kejka
Jeśli chcesz mieć dobrze przedłużone rzęsy to polecam Magdalenę Bąk na Karwińskiej. Możesz skontaktować się z nią przez stronę makijazpermanentny.warszawa.pl
Jest wspaniała i robi wszystko tak naturalnie... Długo mi się rzęsy od niej trzymały. Myślę, że warto.
17.07.2017 22:04 _zielonyjacht
a po co od razu przedłużać? Kurczę, po co niszczyć sobie rzęsy? O wiele lepiej po prostu zadbać o swoje naturalne rzęsy i kupić jakąś odżywkę. Jak nie wiesz jaką, to zawsze możesz poczytać sobie porady na http://odzywkidlarzes.pl/ i później coś wybrać. Naturalne rzęsy są o wiele, wiele ładniejsze! :)
08.09.2017 15:10 #olivkaa
Ja stosuję domowe odżywki i mam firanki zamiast rzęs . Może przed przedłużaniem spróbuj domowych sposobów - lepsze naturalne niż sztuczne :) Zajrzyj na bloga Pani Magdy i sprawdź domowe odżywki do rzęs.
11.09.2017 12:05 #AniaChudziec
Nie przedłużaj rzęs doczepiając, bo będziesz obciążać te swoje i z czasem będziesz miała ich mniej. Zdecydowanie sensowniej jest zadbać o dietę i odżywić miejscowo. Wyżej wymienione metody wyglądają na sensowne, aczkolwiek ja dodałabym po prostu olejek rycynowy.
REKLAMA
14.09.2017 20:43 #niepojęte
Weź się stuknij w główkę a nie piszesz takie głupoty na publicznym forum. Jak masz coś z głową to psychiatry.
15.09.2017 10:26 #takion
dobrze gość pisze, wszyscy mamy dość nachalnej reklamy kretynufff od reklamy
20.09.2017 12:36 Cameron
Też używam olejku rycynowego i jestem bardzo zadowolona. Raz skusiłam się na przedłużanie 1:1 i bardzo żałowałam - strasznie dużo rzęs mi wypadło, niektóre wyrwałam zupełnie nieświadomie podczas snu. Efekt może i jest super, ale tylko przez półtora tygodnia, potem zaczynają się pojawiać luki i nie wygląda to za dobrze.
20.09.2017 13:52 #syffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom
21.09.2017 18:14 weronika23m
Jeżeli zależy ci na czasie to przedłużanie u kosmetyczki będzie najlepszym rozwiązaniem. Ale jeżeli ci się nie śpieszy to lepiej zastosować jakąś skuteczną odżywkę do rzęs gdzie już po 2-3 tygodniach będzie to wyglądać jak byś miała przedłużane u kosmetyczki. Ja np stosuje coś takiego bo jest tanie Miralash http://medicot.pl
21.09.2017 22:18 #Syfiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..
22.09.2017 04:33 kromnab
A co ty kolego za bzdury tutaj wypisujesz? Cos Cie nie rozumiem za bardzo

prosteinwestowanie
22.09.2017 09:20 #bonanza zielona
dobrze rozumiesz,

syfiasta reklama
06.04.2018 09:29 kornnig12
Żona robi sztuczne rzęsy i bardzo mi się to podoba.
06.04.2018 13:17 #Garunda Oburahanda Mea
Współczuję metody zarobkowania, być takim pachołem do reklamowania, uczyć się nie chciało....
REKLAMA
01.05.2018 19:22 #ktoś
#Garunda Oburahanda Mea
Twoja głupota nie zna granic.
02.05.2018 22:29 #Syf reklamaa
Spam
21.06.2018 11:25 #andrzej12
Dziewczyny. Pęseta do rzęs, rzęsy i klej i jedziecie same :) trochę z tym zabawy, ale jakie bedziecie z siebie dumne:) https://beautylashes.pl/pesety
22.06.2018 13:59 #syf reklamaa
słaba reklama kiepskiej firmy na darmowym portalu bauahhahahhahahah

22.10.2018 13:48 m0ni@
Z tym przedłużaniem jest jak ktoś wyżej napisał, przez chwilę fajne a później odpadają razem z twoimi. Ja używała serum do rzęs i po jakimś czasie była bardzo ładny efekt. Rzęsy były błyszczące, grube i gęste. Tylko trzeba było chwile poczekać na efekt (około miesiąca). To jest to co nakłądałam: https://phfsa.pl/lashparade/
22.10.2018 14:04 #Heh
a znasz już promocje na rabaty.czastech.pl. ???
22.10.2018 16:17 #cocosanka
Ja miałam przedłużane raz na wakacje i moje rzęsy były potem w tragicznym stanie, nie umiały do siebie dojść.
22.10.2018 16:21 #cocosanka
Ja miałam przedłużane raz na wakacje i moje rzęsy były potem w tragicznym stanie. Na moim blogu znajdziesz link do recenzji z fajną odżywką do rzęs https://cocosanka.pl/
05.03.2019 15:15 #kornelka01
co do odżywki to polecam od Magnitica Lashes - Angel Lashes Enhancer
07.03.2019 10:41 lusia85
Zamiast przedłużania metodą kosmetyczną, polecam kosmetyki firm takich jak np. Mary Kay. Mają sprawdzone serum, które daje efekt. Promocje na ten i inne kosmetyki znajdziesz tutaj Wyjdzie taniej niż usługa kosmetyczna, problem w tym, że na efekty trzeba trochę pcozekać
02.04.2019 18:52 #ewelina33
Kiedy już chcecie naprawde mieć ładne rzęsy to chyab najlepszym wyjściem byłoby zastosowanie po prostu dobrej odzywki jak Molash. Teraz po miesiącu stosowania spokojnie mogę Wam powiedzieć że jest rewelacyjna, i widzę jak moje rzęsy z każdym dniem stają się coraz dłuższe.
09.04.2019 14:58 #Karla45
Sprawdźcie sobie takie fajne ampułki allecco.pl/odzywka-keratynowa-48-kaps z keratyną. Keratyna pomaga uelastycznić skórę, włosy, a tym bardziej rzęsy. Moje są coraz mocniejsze i grubsze.
02.06.2019 17:28 #Mandy
Moje naturalne rzęsy pomimo stosowania odżywek w ogóle się nie zagęściły. Poszłam do salonu Madame Art, od tej pory w końcu widać moje rzęsy. Salon bardzo profesjonalny, panie wyszkolone.
02.07.2019 20:42 #dominika2221
Jeśli chodzi o mnie to do tego typu preparatów ja dołączam jeszcze jeden molash.pl Nie sposób nie wspomnieć o tej odzywce, która moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden na rynku.
02.07.2019 20:42 #dominika2221
Jeśli chodzi o mnie to do tego typu preparatów ja dołączam jeszcze jeden molash.pl/ Nie sposób nie wspomnieć o tej odzywce, która moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden na rynku.
08.07.2019 14:46 #kaczorowska28
#dominika2221 napisał(a) 02.07.2019 20:42

Jeśli chodzi o mnie to do tego typu preparatów ja dołączam jeszcze jeden molash.pl Nie sposób nie wspomnieć o tej odzywce, która moim zdaniem jest zdecydowanym numerem jeden na rynku.
Nie zgadzam się. Numerem jeden jest Angel Lashes Enhancer od Magnitica.
05.08.2019 07:29 kellne
Odżywka na porost rzęs - https://miralash.pl Nie spodziewałam sie takich efektów! Rzęsy są zauważalnie dłuzsze. Obecnie używam produktu tylko na górną linię rzęs ponieważ dolne urosły mi tak bardzo, że aż głupio to wygląda. Wszystkie obietnice zostały spełnione. Oprawa oka dzieki tej odżywce wyglada zniewalająco.! Rzęsy są ciemniejsze, grubsze, błyszczące i dłuuuugie.
wpis modyfikowany 1 raz, 14.08.2019 13:48 
13.08.2019 15:08 #jalowska
ja chodzę do Alei Piekna przy placu Grunwaldzkim.Tam jest super obsługa i znajdą się na rzeczy. No i używają też produktów wysokiej jakości bo ja do nich na uzupełnienie przychodzę do jakieś 3-4 tygodnie, a w innych salonach były to zazwyczaj 2... Także jest różnica :)
26.08.2019 14:10 #tressy
Rzęsy syntetyczne, rzęsy jedwabne, precyzyjne pęsety, trwale mocujące kleje oraz wiele innych akcesoriów do przedłużania rzęs znajdziesz w sklepie internetowym https://joannaslashes.pl/pl/. Można zaopatrzyć się od stóp do głów.
28.08.2019 11:09 #Nicole
Interesuj się przede wszystkim na jakich produktach pracuje stylistka, ja już różne rzęsy miałam na oku i jak mam być szczera to najlepiej sprawdzają mi się te od Magnitica.
08.09.2019 11:14 #Zyta
Ja przedłużam rzęsy w małym salonie marki Crystal Beauty na Smolnej. Tam znajduje się też ich hurtownia - firma oferuje produkty swojej marki Crystal Lashes, prowadzi także szkolenia ze stylizacji rzęs na ich produktach. Jestem bardzo zadowolona, przedłużam metodą 1:1, więc rzęsy wyglądają ładnie i naturalnie. A sama jakość materiału, z jakiego są wykonane, jest bardzo dobra, trzymają się całkiem długo i nie łamią się. :)
11.09.2019 14:42 #dariamilik
Magnitica Lashes produkuje najlepsze sztuczne rzęsy na rynku. Bardzo lubię na nich pracować.

339/3889 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (tj. adresu IP, który zapisze się automatycznie) przez Echo Media Plus sp. z o.o. z siedzibą w Legionowie, ul. Wspólna 3.
Niniejsza zgoda jest warunkiem koniecznym do skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.
Dane osobowe są przetwarzane w sposób zapewniający ich bezpieczeństwo i poufność. Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się mailowo pod adresem poczty elektronicznej: rodo@gazetaecho.pl.
Dane osobowe są przetwarzane wyłącznie w zakresie celu ich podania, tj. skomentowania artykułu i/lub opublikowania posta na forum portalu tustolica.pl.
W tym wypadku nie jest możliwe wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych w postaci adresu IP.
Mają Państwo prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych w zakresie naruszenia prawa do ochrony danych osobowych lub innych praw przyznanych na mocy RODO.

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Dom i ogród
 Zajmujemy się wycinką i wywozem drzew i gałęzi, pielęgnacją ogrodów, przycinaniem żywopłotów, koszeniem trawników, przewozem małych i dużych gabarytów. Warszawa, Łomianki, Izabelin i okolice! Zapraszamy do kontaktu:) Przyjedziemy i bezpłatnie wycenimy koszta! tel. 515-146-480

Inne nieruchomości sprzedam
 SPRZEDAM miejsce parkingowe! Olbrachta 118. ZADZWOŃ 668- 830-141

Oddam za darmo
 Potrzebujesz pozyczki Potrzebujesz pozyczki, ale bank lub instytucje finansowe odrzucaja cie, co stawia ci nieustajace warunki do miesiecznego dochodu, wygórowane stopy procentowe. Chcesz miec pozyczke na utrzymanie. Nie ma problemu Niezaleznie od twojej sytuacji finansowej, oferuje kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, pozyczki miedzynarodowe, pozyczki osobiste, pozyczki ekskluzywne i pozyczki edukacyjne. Oferuje pozyczki dostepne partnerstwom i wielu innym. jestes naprawde w potrzebie, wiec skontaktuj sie. e-mail: mcaldaras709@gmail.com

Sala konferencyjna do wynajęcia
 Oferta kredytowa i finansowa dla twoich projektów Jestem gotów sfinansować wszystkie wiarygodne projekty inwestycyjne i udzielić pożyczek od 4000 do 50 000 000 EUR bez protokołu w maksymalnym okresie 48 godzin. Mówię poważnie i czekam na przeczytanie, abyśmy mogli dość szybko robić interesy. Proszę o kontakt, jeśli twoja prośba jest poważna Kontakt: claranoter@gmail.com

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
oprawki-50%
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
REKLAMA
REKLAMA