REKLAMA
REKLAMA

Przedłużanie rzęs

23.03.2017 10:46 #Anika
Hej dziewczyny!
Chciałabym przedłużyć rzęsy. Wiele słyszałam o niezbyt dobrze wykonanej pracy kosmetyczek i że rzęsy potrafią dzień później odpaść...
Stąd moje pytanie. Jakie kosmetyczki/salony polecacie?
19.04.2017 12:48 #Kejka
Jeśli chcesz mieć dobrze przedłużone rzęsy to polecam Magdalenę Bąk na Karwińskiej. Możesz skontaktować się z nią przez stronę makijazpermanentny.warszawa.pl
Jest wspaniała i robi wszystko tak naturalnie... Długo mi się rzęsy od niej trzymały. Myślę, że warto.
17.07.2017 22:04 _zielonyjacht
a po co od razu przedłużać? Kurczę, po co niszczyć sobie rzęsy? O wiele lepiej po prostu zadbać o swoje naturalne rzęsy i kupić jakąś odżywkę. Jak nie wiesz jaką, to zawsze możesz poczytać sobie porady na http://odzywkidlarzes.pl/ i później coś wybrać. Naturalne rzęsy są o wiele, wiele ładniejsze! :)
08.09.2017 15:10 #olivkaa
Ja stosuję domowe odżywki i mam firanki zamiast rzęs . Może przed przedłużaniem spróbuj domowych sposobów - lepsze naturalne niż sztuczne :) Zajrzyj na bloga Pani Magdy i sprawdź domowe odżywki do rzęs.
11.09.2017 12:05 #AniaChudziec
Nie przedłużaj rzęs doczepiając, bo będziesz obciążać te swoje i z czasem będziesz miała ich mniej. Zdecydowanie sensowniej jest zadbać o dietę i odżywić miejscowo. Wyżej wymienione metody wyglądają na sensowne, aczkolwiek ja dodałabym po prostu olejek rycynowy.
REKLAMA
14.09.2017 20:43 #niepojęte
Weź się stuknij w główkę a nie piszesz takie głupoty na publicznym forum. Jak masz coś z głową to psychiatry.
15.09.2017 10:26 #takion
dobrze gość pisze, wszyscy mamy dość nachalnej reklamy kretynufff od reklamy
20.09.2017 12:36 Cameron
Też używam olejku rycynowego i jestem bardzo zadowolona. Raz skusiłam się na przedłużanie 1:1 i bardzo żałowałam - strasznie dużo rzęs mi wypadło, niektóre wyrwałam zupełnie nieświadomie podczas snu. Efekt może i jest super, ale tylko przez półtora tygodnia, potem zaczynają się pojawiać luki i nie wygląda to za dobrze.
20.09.2017 13:52 #syffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom
21.09.2017 18:14 weronika23m
Jeżeli zależy ci na czasie to przedłużanie u kosmetyczki będzie najlepszym rozwiązaniem. Ale jeżeli ci się nie śpieszy to lepiej zastosować jakąś skuteczną odżywkę do rzęs gdzie już po 2-3 tygodniach będzie to wyglądać jak byś miała przedłużane u kosmetyczki. Ja np stosuje coś takiego bo jest tanie Miralash http://medicot.pl
21.09.2017 22:18 #Syfiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..
22.09.2017 04:33 kromnab
A co ty kolego za bzdury tutaj wypisujesz? Cos Cie nie rozumiem za bardzo

prosteinwestowanie
22.09.2017 09:20 #bonanza zielona
dobrze rozumiesz,

syfiasta reklama

1046/2898 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

4-pokojowe sprzedam
 Śliczny przytulny dom dla rodziny, idealny odpowiednik dużego mieszkania i do tego tańszy w utrzymaniu. Bezpieczne, zielone osiedle. Dom na osiedlu niskich domków szeregowych zbudowanych w technologii kanadyjskiej. Osiedle zadrzewione, bliziutko przystanek autobusowy (dojazd do metra Marymont - 10 min). Osiedle niedaleko trasy Toruńskiej. Dobry dojazd do pobliskiej szkoły, na basen, do centrum handlowego. Dom parterowy z zagospodarowanym poddaszem (dwa pokoje w tym jeden z garderobą i łazienka). Parter to oddzielna kuchnia, salon, duża łazienka i dwa pokoje. Na życzenie kupującego mogą zostać w domu meble. Dom ciepły, ogrzewanie własne gazowe, kanalizacja miejska, niskie koszty utrzymania. Zagospodarowany zielenią ogród, przed domem również zadbana zieleń. Na osiedlu auta stawiane są na podjazdach lub na wspólnym parkingu. Zapraszam do obejrzenia i rozmów - proszę dzwonić: Ewa 792233000 WWW.VANILLAHOME.EU

Kupię części
 Kupię stare motocykle-części 505-529-328

Inne nieruchomości sprzedam
 miejsce garażowe KW osiedle Kochanowskiego sprzedam 513774634

Zdrowie i Uroda
 Witam Jeśli dziecko ma stwierdzoną skoliozę lub inną wadę postawy, bądź jeśli jest takie podejrzenie, zapraszam wszystkie zainteresowane osoby z Warszawy i okolic do specjalistycznej Kliniki w Ożarowie Mazowieckim. Osobom chętnym prześlę na maila zaproszenie na bezpłatną konsultację i pierwszą terapię ważne do 31 marca 2018r. Zapraszam na kontakt: j.iwanek@naszaklinika.com.pl Pozdrawiam Justyna

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.