REKLAMA
REKLAMA

Przedłużanie rzęs

23.03.2017 10:46 #Anika
Hej dziewczyny!
Chciałabym przedłużyć rzęsy. Wiele słyszałam o niezbyt dobrze wykonanej pracy kosmetyczek i że rzęsy potrafią dzień później odpaść...
Stąd moje pytanie. Jakie kosmetyczki/salony polecacie?
19.04.2017 12:48 #Kejka
Jeśli chcesz mieć dobrze przedłużone rzęsy to polecam Magdalenę Bąk na Karwińskiej. Możesz skontaktować się z nią przez stronę makijazpermanentny.warszawa.pl
Jest wspaniała i robi wszystko tak naturalnie... Długo mi się rzęsy od niej trzymały. Myślę, że warto.
17.07.2017 22:04 _zielonyjacht
a po co od razu przedłużać? Kurczę, po co niszczyć sobie rzęsy? O wiele lepiej po prostu zadbać o swoje naturalne rzęsy i kupić jakąś odżywkę. Jak nie wiesz jaką, to zawsze możesz poczytać sobie porady na http://odzywkidlarzes.pl/ i później coś wybrać. Naturalne rzęsy są o wiele, wiele ładniejsze! :)
08.09.2017 15:10 #olivkaa
Ja stosuję domowe odżywki i mam firanki zamiast rzęs . Może przed przedłużaniem spróbuj domowych sposobów - lepsze naturalne niż sztuczne :) Zajrzyj na bloga Pani Magdy i sprawdź domowe odżywki do rzęs.
11.09.2017 12:05 #AniaChudziec
Nie przedłużaj rzęs doczepiając, bo będziesz obciążać te swoje i z czasem będziesz miała ich mniej. Zdecydowanie sensowniej jest zadbać o dietę i odżywić miejscowo. Wyżej wymienione metody wyglądają na sensowne, aczkolwiek ja dodałabym po prostu olejek rycynowy.
14.09.2017 20:43 #niepojęte
Weź się stuknij w główkę a nie piszesz takie głupoty na publicznym forum. Jak masz coś z głową to psychiatry.
15.09.2017 10:26 #takion
dobrze gość pisze, wszyscy mamy dość nachalnej reklamy kretynufff od reklamy
20.09.2017 12:36 Cameron
Też używam olejku rycynowego i jestem bardzo zadowolona. Raz skusiłam się na przedłużanie 1:1 i bardzo żałowałam - strasznie dużo rzęs mi wypadło, niektóre wyrwałam zupełnie nieświadomie podczas snu. Efekt może i jest super, ale tylko przez półtora tygodnia, potem zaczynają się pojawiać luki i nie wygląda to za dobrze.
20.09.2017 13:52 #syffiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom
21.09.2017 18:14 weronika23m
Jeżeli zależy ci na czasie to przedłużanie u kosmetyczki będzie najlepszym rozwiązaniem. Ale jeżeli ci się nie śpieszy to lepiej zastosować jakąś skuteczną odżywkę do rzęs gdzie już po 2-3 tygodniach będzie to wyglądać jak byś miała przedłużane u kosmetyczki. Ja np stosuje coś takiego bo jest tanie Miralash http://medicot.pl
21.09.2017 22:18 #Syfiasta reklama
co za debbbbil od syfiastej reklamy sze.ptanej

ludzie tu reklamują się same najgorsze firmy, na darmowym portalu, reklamowane przez chyba uchodźców
masakra, co za poziom..
22.09.2017 04:33 kromnab
A co ty kolego za bzdury tutaj wypisujesz? Cos Cie nie rozumiem za bardzo

prosteinwestowanie
22.09.2017 09:20 #bonanza zielona
dobrze rozumiesz,

syfiasta reklama

62/2526 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Stolica

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Fauna i flora
 22 września został znaleziony i uratowany kocurek zamknięty w zaklejonym pudełku !!! Kotek jest do adopcji w Lecznicy Weterynaryjnej na ul.Pancera 6a- Amiculus. Tel. kontaktowy : 533-994-483.

Kupię mieszkanie
 Kupię każdą nieruchomość w atrakcyjnej cenie na terenie Warszawy i okolic (Piaseczno, Pruszków, Grodzisk Mazowiecki) może być ze służebnością, dożywotnikiem, lokatorem, również udział w nieruchomości, hipoteką, komornikiem, zaległościami wobec ZUS i US, starych do adaptacji, inne nieuregulowane stany prawne, również do generalnego remontu. Płacę gotówką od ręki. Tel. 505-406-361 e-mail: albert.plich@wp.pl

Sprzedam samochód
 Skup aut japońskich koreańskich niemieckich 1987 do 2016 Auta firmowe i prywatne z terenu całego kraju Osobowe,dostawcze,ciężarowe,vany,pickupy itd. HYUNDAI H100,Kia PREGIO i inne Mercedes 190,Sprinter,Kaczor i inne dostawcze i ciężarowe Toyota Corolla,Avensis,Hiace,Hilux,Rav4,Land-Cruiser,Carina,Camry,Dyna,Yaris,Verso i inne Mazda e2200,e2000 Nissan Urvan,Navara Mitsubishi L200,l300,canter OGŁOSZENIE ZAWSZE AKTUALNE,ZAPISZ NUMER TELEFONU !! 603-411-333 Auta w każdym stanie Zapewniamy wszystkie dokumenty do wyrejestrowania auta !!! Pracujemy 7 dni w tygodniu 24h Proszę o telefon lub SMS oddzwonimy 60-34-11-333 Zapraszamy

GIEŁDA SĄSIADÓW - TANIO KUPIĘ
 SKUP AUT WARSZAWA DOJAZD DO KLIENTA UMOWA KUPNA SPRZEDAŻY INTERESUJE NAS KAŻDE AUTO CAŁE I POWYPADKOWE TEL 572 124 555 www.autoskupwawa.pl

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie