REKLAMA

Forum › Bemowo

REKLAMA

# mieszkaniecJelonki

18.03.2014 21:58

Zajęcia z Crossfitu, które były by darmową alternatywą wobec drogich "corssboxów" gdzie ceny za miesiąc zaczynają się od 200zł. Crossfit cieszy się dużym zainteresowaniem, dzielnica znowu mogłaby być pionierem.

# Eloprorider

22.03.2014 02:25

Ulepszyć ten skatepark. Tam gdzie jest mały bank z grindboxem przy siatce od boiska do koszykówki przydał by sie wall (ściana ) ulepszyć funbox gdyż nie ma z czego rozpedzac sie na niego. Pozdro

# BeMózg

23.03.2014 14:48

1) Jak pamiętam, waadze Bemowa w ubiegłym roku dosyć buńczucznie zapowiadały otwarcie Alei Sportów w pierwszy dzień wiosny - 21 marca 2014 roku. Terminu - jak widać - nie dotrzymano, w zamian zaproponowano zbiorowe oglądanie rozbabranej budowy. Czyżby w dotrzymaniu terminu przeszkodziła nadzwyczaj ciężka i długa tegoroczna zima? A może w ratuszu zaplanowano zupełny brak zimy?
2) Czy waadze Bemowa planują obniżenie podatków pobieranych od właścicieli prywatnych siłowni, którym - za pieniądze pochodzące również z tych podatków - fundują nieuczciwą konkurencję w postaci darmowej siłowni plenerowej przy ul. Pełczyńskiego?
3) Do "Eloproridera" - Twój pseudoamerykański pisemny bełkot na poziomie gimbazy wcale nie sprawi, że uznany zostaniesz za Amerykanina. Czy to naprawdę tak trudno użyć polskich nazw w tekście? A może wstydzisz się używać języka polskiego?

REKLAMA

# peterson

24.03.2014 10:24

Miała być największa w Warszawie aleja sportów będąca wizytówką Bemowa, a będzie jakiś mały badziewny placyk zabaw :) ok lepsze to niż nic nie będę marudziła ale po zapowiedziach władz spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego. Mam nadzieję, że do końca roku wybudują w końcu łącznik Pełczyńskiego do Powstańców Śląskich, a developer zrobi porządek ze śmieciami w krzakach i dzikim składowiskiem odpadów z budowy PRK7 bo to na pewno nie jest wizytówką tej części dzielnicy.

# Jan

24.03.2014 12:36

#Peterson: "(...) po zapowiedziach władz spodziewałem się czegoś bardziej spektakularnego." - naprawdę ? ;) Co do łącznika z Powstańców to jestem umiarkowanym optymistą, wszak mało to spektakularne i nie może się równać z zielonym rondem czy innym niezbędnym minigolfem.

# otr

25.03.2014 14:12

Postawić tam Hankę-hajkę w klatce. Wielu chętnie dziobnie ją patykiem.

REKLAMA

Dodaj komentarz:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Wstąp do księgarni

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBemowo

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA