REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

przechowalnie, magazyn, miejsca na przechowywanie

27.01.2018 21:18 #małgosia
czy są w stolicy miejsca gdzie można okresowo przetrzymywać na małych powierzchniach archiwalne dokumenty? ważne żeby było tanio, sucho i bezpiecznie!
pozdrawiam
28.01.2018 22:50 #czarek
pewnie, pełno tego, wpisz sobie fraze selfstorage i na bank ci coś się pojawi
30.01.2018 00:59 #miśka
o to to, trochę się tego namnożyło, z tego co widzę, to jest w czym wybierać, także pewnie znajdziesz coś dla siebie, wystarczy trochę poszukać
30.01.2018 22:51 #syf syf
to syf okropny
31.01.2018 01:33 #jolka
ojjjj, komuś się nie spodobało, trudno, ja tam polecam. są różne sytuacje mieszkaniowe, a to jest serio dobra opcja. nie korzystam może non stop, ale jak zajdzie potrzeba to chetnie wracam
REKLAMA
31.01.2018 15:21 #azscianek
ja raz skorzystałem i już nie wrócę.................... drrrroggggooooooooooooooo jak cholera
lepiej u sąsiada
31.01.2018 15:24 #marek31
Jak już napisali, masz sporo magazynów do wynajęcia. Z osobistego doświadczenia mogę polecić Less Mess bo są mega bezpieczni, ale ostateczny wybór należy oczywiście do Ciebie.
31.01.2018 21:35 #filipfilip
drogo? to nie wiem, chyba słonia tam przechowujesz :P
ceny są naprawdę spoko, wiadomo, że mała powierzchnia mało, duża więcej, ale nie przesadzajmy, bezieczniej niż u sąsiada :P
01.02.2018 12:39 #syf syf
przestańcie polecać to ścierwo nikomu nie potrzebne, to syf najgorszy
04.02.2018 14:15 #Tylko mówię
Są są, blisko dalszej Woli jest Less Mess na Bemowie np. Oczywiście co niektórych już piecze, ale prawda jest taka, że niektórzy lubią mieć w mieszkaniu porządek, a nie złomowisko na środku salonu.
04.02.2018 22:48 #karolek
nie polecam less mess, dziadostwo straszne

29/874 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Poszukuję do wynajęcia
 Firma budowlana poszukuje do wynajęcia terenu w Warszawie i okolicach pod bazę sprzętowo-transportową o powierzchni do 10.000 m2 Tel. 602 176 786

Fauna i flora
 Ornitolog Warszawa - http://www.ornitolog.net.pl/ Profesjonalnie, szybko, w oparciu o moje doświadczenie i kwalifikacje oferuje Państwu w przystępnych cenach : - ekspertyzy przyrodnicze , ekspertyza przyrodnicza dla rolników ( ornitologiczne, botaniczne) w ramach PROW 2007-2013 - monitoring ornitologiczny pod elektrownie wiatrowe - nadzór ornitologiczny - opinie ornitologiczne - ekspertyzy ornitologiczne pod wszelkiego rodzaju inwestycje - oceny oddziaływania rozmaitych inwestycji na ptaki - opinia ornitologiczna wycinka drzew Kontakt: http://www.ornitolog.net.pl/warszawa/ Telefon: 661-810-882 ul. Świerkowa 4 05-504 Złotokłos Email: artur_kolinski@wp.pl http://www.ornitolog.net.pl/ ekspertyza przyrodnicza warszawa ,opinie ornitologiczne ,opinie ornitologiczne warszawa , ekspertyza ornitologiczna koszt, nadzory ornitologiczne,opinia ornitologiczna warszawa,opinie chiropterologiczne,opinia ornitologiczna wycinka drzew,ornitolog warszawa

Dam pracę
 Poszukujemy KOBIET do ogólnych prac porządkowych. Praca w godzinach nocnych. Mile widziane osoby z orzeczeniem niepełnosprawności i nie tylko.Szczegóły pod nr tel 512043428.

Usługi inne
 Regenerujemy wały ślimakowe pionowe i poziome do paszowozów wszystkich marek. Możemy wykonać całkowicie nowe wały, lub odbudować wypracowane wytarte ślimaki na istniejącym rdzeniu.Posiadamy własny transport, możliwy odbiór wału od klienta i dostawa po zregenerowaniu, na terenie całego kraju.Szczegółowe informacje udzielamy telefonicznie bądź drogą mailową. tel.663 868 061

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.