REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

przechowalnie, magazyn, miejsca na przechowywanie

27.01.2018 21:18 #małgosia
czy są w stolicy miejsca gdzie można okresowo przetrzymywać na małych powierzchniach archiwalne dokumenty? ważne żeby było tanio, sucho i bezpiecznie!
pozdrawiam
28.01.2018 22:50 #czarek
pewnie, pełno tego, wpisz sobie fraze selfstorage i na bank ci coś się pojawi
30.01.2018 00:59 #miśka
o to to, trochę się tego namnożyło, z tego co widzę, to jest w czym wybierać, także pewnie znajdziesz coś dla siebie, wystarczy trochę poszukać
30.01.2018 22:51 #syf syf
to syf okropny
31.01.2018 01:33 #jolka
ojjjj, komuś się nie spodobało, trudno, ja tam polecam. są różne sytuacje mieszkaniowe, a to jest serio dobra opcja. nie korzystam może non stop, ale jak zajdzie potrzeba to chetnie wracam
REKLAMA
31.01.2018 15:21 #azscianek
ja raz skorzystałem i już nie wrócę.................... drrrroggggooooooooooooooo jak cholera
lepiej u sąsiada
31.01.2018 15:24 #marek31
Jak już napisali, masz sporo magazynów do wynajęcia. Z osobistego doświadczenia mogę polecić Less Mess bo są mega bezpieczni, ale ostateczny wybór należy oczywiście do Ciebie.
31.01.2018 21:35 #filipfilip
drogo? to nie wiem, chyba słonia tam przechowujesz :P
ceny są naprawdę spoko, wiadomo, że mała powierzchnia mało, duża więcej, ale nie przesadzajmy, bezieczniej niż u sąsiada :P
01.02.2018 12:39 #syf syf
przestańcie polecać to ścierwo nikomu nie potrzebne, to syf najgorszy
04.02.2018 14:15 #Tylko mówię
Są są, blisko dalszej Woli jest Less Mess na Bemowie np. Oczywiście co niektórych już piecze, ale prawda jest taka, że niektórzy lubią mieć w mieszkaniu porządek, a nie złomowisko na środku salonu.
REKLAMA
04.02.2018 22:48 #karolek
nie polecam less mess, dziadostwo straszne
28.03.2018 18:51 #Barbarossa
Też jak najbardziej polecam Less Mess, naprawdę ułatwiają życie z małym mieszkaniem.
28.03.2018 22:44 #Bolouiounhg
Nie polecam nikomu to syf najgorszy
07.04.2018 17:18 #Bobthejob
Tez mam same dobre odczucia z Less Mess, ale zgaduję, że komuś po prostu nie podoba się, że można dbać o swoje rzeczy a nie na chama ładować je do piwnicy
07.04.2018 21:49 #Hyundai Uguruhanda
Nie polecam nikomu to jest syf najgorszy
REKLAMA
14.04.2018 14:35 #Czech
Niezła wojna tu jest :D Dołączę się do pozytywnych głosów za skrytkami bo to bardzo dobre rozwiązanie dla osób z małymi mieszkaniami
16.04.2018 09:26 #syyf reklama
syf.reklamaa.
Ludzie są już tak otępiali, że łykają każdy pie.rdolo.ny kit. "posmaruj sobie tym kremem cycki to Ci urosną" JA PI.ER.DOLE.

10/912 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

Kupię części
 Do Fiata 125 + PRL 513-606-666

Działkę budowlaną sprzedam
 Sprzedam dzialke 961 m2 wraz z zabudowaniami gospodarczymi i malym domkiem calorocznym w Wygledach miedzy Babicami a Lesznem. Cicha, spokojna okolica.Cena do negocjacji Tel 501957099

Dom sprzedam
 Sprzedam gospodarstwo rolne o pow.17-18ha, w tym jest 4ha lasu z podłożem żwirowym. Gospodarstwo rolne położone we wsi Słochy Annopolskie na Podlasiu na kolonii 300 metrów od DK62. Na posesji znajduje się dom mieszkalny 15*10m, dach, elewacja, okna po wymianie, Obora 12*24m (2004r) Stodoła i 2 budynki gospodarcze. Gospodarstwo było dostosowane do hodowli mlecznej, zbiornik i dojarka przewodowa na stanie. Obecnie prowadzona jest hodowla bydła rzeźnego. Na działce znajduje się niewielki staw z dopływem i odpływem. Polecam, więcej informacji udzielę telefonicznie.

Usługi stolarskie
 OKNA, DRZWI, BRAMY, NAPĘDY, ROLETY ZEWNĘTRZNE, STOLARKA ALUMINIOWA Bezpłatna wycena - 502 895 760

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.