REKLAMA

Forum › Bielany

REKLAMA

Przebudowa Kasprowicza

 elat

02.10.2012 13:53

W czasie budowy II nitki Kasprowicza projektanci Miastoprojekt na zlecenie miasta) szykują dla pieszych kuriozalne przejścia. W tej chwili tysiące ludzi wychodzą z metra Wawrzyszew, przecinają na światłach Kasprowicza i idą dalej Wergiliusza (głównie). Po przebudowie przygotowywany jest slalom dla pieszych (powyższe przejście będzie zamknięte): z Metra trzeba przejść kilka metrów w kierunku Młocin, przejść na światłach Kasprowicza, skręcić i poczekać na światła przez ul. Wergiliusza i dopiero wejść na Wergiliusza w kierunku Osiedla lub na targ - dziesiątki ludzi z wózkami, torbami (głównie starszych). A wszystko po to, aby samochody mogły luksusowo wjechać na parking przed targiem. Mogłyby to samo zrobić przy obecnym przejściu, bez utrudniania ludziom życia, bo przecież i tak światła sterują ruchem. To samo szykują z drugiej strony Metra, przy Wolumen.
Kiedy użyłam do Wykonawcy argumentu, że to utrudnienie dla pieszych, ze ludzie będą przebiegać - uzyskałam odpowiedź, ze to się później zobaczy.... A może taniej wyszłoby, gdyby POMYŚLEĆ teraz?
PROSZĘ RÓWNIEŻ PIESZYCH O INTERWENCJĘ. Odesłano mnie z tą sprawą go inż Galasa (jest na urlopie) lub jego zastępcy - p. Andrzeja Żylińskiego (44 30 626). Może się opamiętają!!!!
Zwróciłam się też do ECHA z prośbą o interwencję.
Dodaj wpis:
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b]. Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Przykład: [b]pogrubienie[/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i]. Na końcu kursywy wpisz [/i].
Przykład: [i]kursywa[/i].
Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora:
nick (podpis):

 

LINKI SPONSOROWANE

REKLAMA

Kup bilet

REKLAMA

Najnowsze informacje na TuBielany

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

City Break
City Break

Kup bilet

Znajdź swoje wakacje

Powyższe treści pochodzą z serwisu Wakacje.pl.

Polecamy w naszym pasażu

Wstąp do księgarni

REKLAMA

REKLAMA

Wyjazdy sportowe
Wyjazdy sportowe