REKLAMA
REKLAMA
?
CHCESZ 400 ZŁ NA ZAKUPY NA ALLEGRO? ZAŁÓŻ KARTĘ
ŁAPIE CIĘ GŁÓD? ZAMÓW PIZZĘ

Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Ogłoszenia drobne

GIEŁDA SĄSIADÓW - ODDAM ZA DARMO
 Jestem szczupłą blondynką o magicznych oczkach, namiętnych ustach, z wielką ochotą na... sami wiecie :) Moje zadbane i pachnące ciałko, uroczy uśmiech oraz zniewalające spojrzenie doprowadzi Cię do tego, że będziesz chciał do mnie wracać co noc :) Jeżeli jesteś zdecydowanym facetem to odezwij się do mnie. Numer telefonu lub email znajdziesz na stronie zboczone18.pl/madzia Pamiętaj, że jeżeli chcesz tylko popisać to szkoda naszego czasu :)

Kursy, szkolenia
 Tytuł Technika BHP w 1,5 roku / Legionowo Czy wiesz że przestrzeganie zasad BHP, to podstawa i wymóg w każdej branży? Jeżeli interesuje Cię ta tematyka to mamy dla Ciebie propozycję! Zdobądź tytuł technika BHP w 1,5 roku całkowicie za DARMO! Oferujemy darmową, szybką i skuteczną naukę! Dołącz do Nas! Rezerwacje miejsc na : ** www.zak.edu.pl/zapisz-sie-online ** Zajęcia co dwa tygodnie - tylko w weekendy Profesjonalna kadra dydaktyczna Ciekawy program Darmowe zaświadczenia Masa zniżek i promocji w całej Polsce ZAPRASZAMY Centrum Nauki i Biznesu "Żak" w Legionowie ul. Jagiellońska 8a ( II piętro ) www.legionowo.zak.edu.pl / Tel. 605-490-067 Godziny otwarcia: Poniedziałek - Piątek: 9:00-17:00 oraz Sobota: 9:00-14:00

Kupię samochód
 Witam na www.kupieautowarszawa.com.pl Zajmujemy się skupem aut osobowych Interesują nas auta w każdym stanie również od pierwszych właścicieli Auta całe jak i uszkodzone Stan i rok bez znaczenia Wypowiadamy polisy oc wszelkie formalności załatwiamy na miejscu Płacimy gotówką w dniu zakupu Posiadamy autolawete Więcej informacji na stronie www.kupieautowarszawa.com.pl biuro@kupieautowarszawa.com.pl tel 534-555-777

Różne
 Gdy mnie odwiedzisz, nie pytaj się czy mam skończone 18 lat, tak jestem pełnoletnia, ale wyglądam na mniej :) Jestem słodka i niewinna jak aniołek, ale lubię seks i wszystko, co jest z nim związane. Zapraszam tych panów, którzy są zdecydowani na spotkanie ze mną i nie dzwonią, żeby tylko sobie porozmawiać. Mój numerek znajdziesz na stronie Zboczone18.pl/basia Czekam na Ciebie :*

TU dodaj swoje ogłoszenie
ZA DARMO w necie
ZA GROSZE w gazetach lokalnych
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.