REKLAMA
REKLAMA

Prywatna szkoła Warsszawa

04.10.2016 14:22 Mirkaa
Od jakiegoś czasu szukam dobrych szkół prywatnych bo w przyszłym roku muszę zadecydować gdzie pójdzie moje dziecko. Dużo czytałam na temat szkół podstawowych i stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie szkoła dwujęzyczna. Najepszą ofertę jeżeli chodzi o dwujęzyczność mają zdecydowanie szkoły prywatne. Wiele słyszałam na temat szkoły Pro Futuro http://profuturo.pl/ i zastanawiam się jakie wy macie opinie bo oferta jest bardzo ciekawa. Kładą nacisk na języki, ale również na kreatywność, komunikatywność, elastyczność, asertywność, praca w grupie, zarządzanie czasem. Myślę, że jest do dośc fajna opcja. Polecacie to miejsce?
21.03.2017 12:51 Piotrowska
Ja swoje dzieci posłałam do szkoły podstawowej niepublicznej nr 49 na ul. Bacha. Prowadzona jest przez Fundację Varsovia. Szkoła ma bardzo dobre wyniki zarówno w testach po 3 klasie i jak po 6. Poziom jest wysoki. Synek chodzi do szkoły z przyjemnością, ma dużo kolegów, oceny dobre. Ja jestem bardzo zadowolona z wyboru tej podstawówki.
16.04.2017 22:34 #jula2
Z tego co wiem, to prywatne licea w łodzi mają bardzo dobre opinie. Warto podkreślić, że Szkoły Edukacji Innowacyjnej mają bowiem innowacyjne metody nauczania, dlatego też są cenione przez uczniów oraz rodziców.
25.07.2017 15:00 #IrenaM
Moje dzieci też chodzą do szkoły prowadzonej przez Fundację Varsovia, ale do tej na Wilanowie, przy ul. Kolegiackiej - jest to Szkoła Niepubliczna im. Wiktorii Wiedeńskiej Bardzo jestem zadowolona ze szkoły. Dzieci mają dobre oceny, chętnie chodzą do szkoły. No i jest jednak różnica w podejściu nauczycieli do dzieci w takiej szkole a publicznej, nie ma co się oszukiwać.

3/810 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wawer

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Forum

Lista forów dyskusyjnych:

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie