REKLAMA
REKLAMA

Prywatna szkoła Profuturo Warszawa

08.12.2016 23:16 natanka
Hej, mam pytanie odnośnie szkoły Profuturo w Warszawie. Chciałabym posłać moje 10 latki do szkoły tam, w finansach nam się nie przelewa, ale dla edukacji chce zrobić wszystko.jakie są koszta miesięczne/ roczne pobytu dziecka w placówce? Powiedzcie mi jak tam dojazd z Woli do tej szkoły? Jakie są metody nauczania? Słyszałam naprawdę wiele dobrego o tej szkole, jest dwujęzyczna, posiada wiele certyfikatów, ma indywidualne podejście do dzieci i swoje zaplecze dydaktyczno- sportowe. Powiedzcie mi, może ktoś jest zorientowany czy mają swojego busa szkolnego?
19.01.2017 22:25 #Anna Małecka
Przede wszystkim mówiąc o kosztach, czesne można uiścić w całości d 5-go września w każdym kolejnym roku nauki, choć na pewno wygodniejszą formą będą raty miesięczne. Całość czesnego to koszty 21 tysięcy, natomiast jedna rata wynosi 1750 złotych. Tak dokładnie wyglądają kwestie związane z opłatami. Mówiąc o dojeździe z Woli, masz na myśli samochód prywatny, czy też komunikację miejską? Sama zawsze odwoziłam dzieci osobiście, wobec czego nigdy nie dopytywałam o busa szkolnego.
Co zaś się tyczy metod nauczania, przede wszystkim jak na nasze warunki, są one bardzo innowacyjne, nastawione na kreowaniu w dzieciach umiejętności praktycznych.
20.01.2017 12:36 #xxx
Natanka, wiele dzieci dojeżdża do szkół z rodzicami. Jeżeli zdecydujesz się na naukę w pro futuro, to myśle że zaprzyjaźnisz się z rodzicami do tego stopnia iż będą zabierać po drodzę twoje dziecko. Każdy jest człowiekiem i rozumie takie potrzeby. Dzięki metodom nauczania z tej szkoły wychodzi się kreatywnym, miłym, uczynnym, potrafiącym pracować w grupie. To bardzo dobrze rzutuje na poźniejszy okres gdzie dzieci będą szukać pracy.
21.01.2017 20:16 #gawbrysia
ja mam obecnie 6 letniego szkraba w domu, poważnie zastanawiam się nad jego edukacją. Przeczytałam chyba wszystko co możliwie o tej szkole, teraz zamierzam się tam wybrać na te próbne dwa tygodnie. Szczerze Wam powiem, że jestem w stanie zapłacić każde pieniądze po to by dziecko miało lepszy start, szczególnie że mam je tylko jedno i więcej się nie zapowiada. Nie chce by zostało stłamszone w szkole państwowej, a zdaję sobie sprawę z tego że możliwości jakie daje ta szkoła, zapewniają mu więcej plusów w dorosłym życiu - chociażby ta popularna dwujęzyczność.
22.02.2017 21:18 #agata
słuchajcie, powiedzcie mi coś na temat tych bractw w szkole? Jak to wygląda, ktoś się dowiadywał po co to jest tworzone, kto może należeć do bractwa? Bo ja przed oczami mam amerykańskie filmy xD
22.02.2017 21:21 #Jadwiga
ja wam powiem mam syna w wieku 6 lat, obserwuję profil szkoły, śledzę wpisy w internecie i jestem zachwycona. Wiem, że koszty są spore, ale jestem w stanie zaciskać nieco pasa po to by moje dziecko mogło się uczyć w szkole elitarnej, nie chce by było tłamszone w szkole państwowej, tym bardziej że jest to mądry chłopak, uzdolniony muzycznie i matematycznie. Dodatkowo dwujęzyczność tej szkoły do mnie przemawia.
23.02.2017 20:41 Marek5
Na pewno warto, bo nie bez powodu szkoła cieszy się takimi opiniami. Jest partnerem Cambridge English Language Assessment, co gwarantuje wysoką jakość nauczania.
27.02.2017 09:59 #sad
spam, spam

112/789 

• Poleć
  • Udostępnij
  • Polub Tu Wola

treść: 

Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać pogrubienie i wpisz [b].
Na końcu pogrubienia wpisz [/b].
Ustaw kursor w miejscu, gdzie ma się zaczynać kursywa i wpisz [i].
Na końcu kursywy wpisz [/i].
 Kliknij na ikonkę, która chcesz wstawić w treści w miejscu kursora: 
adres url:
tytuł: 
adres e-mail:
tytuł: 

Jak chcesz autoryzować ten wpis?

nick: 
hasło: 
powtórz hasło: 
e-mail: 
data urodzenia: 
Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszego serwisu do indywidualnych zachowań użytkowni­ków. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. Ustawienia dotyczące cookies można zmienić w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
regeneracja wtryskiwaczy warszawa   •   regeneracja wtrysków mazowieckie